Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

QUOTE(Selena7 @ 2009 07 28, 09:41)
pas mane mano kortos ir Zemaitijoj taip pat buna kai nuvaziuoju pas tevus ir i Tikija veziaus smile.gif
deja esu naujoke Tarokorti srity , nejau jokiu kursu ir nzinau kaip jas reiktu pravalyti smile.gif
bet jauciu,kad  jos labai prie manes prisiriso smile.gif
Papildyta:
Girdejau ir kad su smilkalais ir kad su druska, bet kaip tiksliai nzn
jas kaip suprantu kazkur ivynioti ir pabarstyti ant jos druskos?



Šiaip dažniausiai patariama taip - nusiperki rupios druskos, susirandi kokia dezute nuo batu pvz, tada i dezute pripili druskos ant dugno. Paskui susirandi celofaninius maiselius, i viena gerai supakuoji kortas, tada paguldai ant druskos ir uzpili druska, kad apsemtu. dezute suvynioji i celofana ir padedi trims paroms tamsioje vietoje, kad nesviestu saule. Tai cia pagrindas, ka reikia daryt.
Dar gali padekot kortoms uz pagalba, paprasyt, kad ir toliau jos tau gerai padetu smile.gif
Ir as dar sudedu kortas is eiles - DA ju tvarka nuo 0 iki XXI, paskui taip visas MA nuo 1 iki 10. Ar tai butina negaliu pasakyt, nes tai butina yra man mirksiukas.gif
Toliau, dar trumpam kortu valymui pries nauja burima - gali uzdegt zvake, tada kieviena korta pranest per zvakes liepsnele ir sudet tvarkingai i kruvele. Joms tada truputi ataust reiketu leisti. Arba tiesiog pries buriant pasikalbeti su jomis, kad jos tau padetu ir pan.
As irgi niekur nesimokiau, kai kas gal is prigimties ateina, daug ka perskaitau. Dabar jau noreciau Mokytoja turet smile.gif Na, tikiuos, kad kazkur einu tinkama linkme

Atsakyti
saunuole vailet2 , aciu tau labai uz patarimus wink.gif group.gif
bandysiu taip daryt kaip sakai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 28, 09:55)
saunuole vailet2 , aciu tau labai uz patarimus wink.gif  group.gif
bandysiu taip daryt kaip sakai smile.gif



Na, tikiuos, pajusi tą skirtumą, kai jos iš naujo pradeda kalbėtis bigsmile.gif Tu stenkis daugiau intuityviai suvokt, kaip Chiromantė ir sakė, o tie ritualai yra pagalbinės priemonės, mes galim juos pačios susikurti bigsmile.gif Kurie veiks, būtent tau bigsmile.gif
Kartais jaučiu, kad bijai kažko suklyst mirksiukas.gif Bet mes visi tik mokomės dar smile.gif Ar dešimt metų, ar metus, bet diena iš dienos tik tobulėjam bigsmile.gif
Svarbiausia atrast viduj savęs tą šerdį, kuri laiko tavo gyvenimą krūvoje smile.gif o ten, kad ir kortas atidėtum keliems metams, ar susidomėtum kuo kitu, viskas ateina savo laiku. Gal bus momentas kai šeima ir finansinė gerovė bus svarbiau, ją reikės kurti ir skirti tam daug energijos.
Fu, na ir prisišnekėjau aš čia lotuliukas.gif einu toliau dirbt doh.gif
Atsakyti
as tai tingiu kazkaip snd darbuotis. ikaliau kavos tai biski padejo bigsmile.gif ax.gif zinau , kad reikia stenktis viska suvokt intuityviai , bet truputi sunku , kai neseniai tik kortas paemiau i rankas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 28, 10:19)
as tai tingiu kazkaip snd darbuotis. ikaliau kavos tai biski padejo  bigsmile.gif  ax.gif zinau , kad reikia stenktis viska suvokt intuityviai , bet truputi sunku , kai neseniai tik kortas paemiau i rankas smile.gif  4u.gif




lotuliukas.gif Na gimstančių su dovana kokios aiškiaregystė labai mažai yra, o ir tame reikia tobulėt.
Praktika, praktika ir dar kartą praktika, niekas kitas čia nepadės. Na, gali ir niekas nepadėt, bet tai gal žmogui vietoj to svarelis, virgulės, ar astro sudarymas labiau tinka smile.gif
Pvz., kodėl tu kortas pasiėmei?
Atsakyti
mano mama kazkaip tuom pradejo doetis, jinai ejo i kursus nanana , man deliodavo
ir as uzsimaniau nes man visad idomu buvo smile.gif
tai pasiemiau is jos uzrasus, gavau dovanu kortas ir dabar dziaugiuosi :)Pradzioj isvis nieko nesupratau , tik paveklelius ziurejau
po biski , po biski ir jau gaudausi . Domejausi ir astrologija, bet neidomu man , neuzkabino smile.gif
o kaip tu ?
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 28, 10:45)
mano mama kazkaip tuom pradejo doetis, jinai ejo i kursus nanana , man deliodavo
ir as uzsimaniau nes man visad idomu buvo smile.gif
tai pasiemiau is jos uzrasus, gavau dovanu kortas ir dabar dziaugiuosi :)Pradzioj isvis nieko nesupratau , tik paveklelius ziurejau
po biski , po biski ir jau gaudausi . Domejausi ir astrologija, bet neidomu man , neuzkabino smile.gif
o kaip tu ?



Aš kaip visada galiu atsakyti nežinau biggrin.gif Iš tiesų jau ir nepamenu, kažką paskaičiau, patiko tai. Aš nuo vaikystės kažkokių gabumų turėjau, net pati nežinau, dar mama jau prieš kokius 17 metų ėjo į pirmuosius parapsichologijos mokyklos kursus, na, man už ją viskas geriau išeidavo biggrin.gif Net 11 metų būnant. Svarelis labai klausydavo, galėjau žmogui skausmą nuimt, o tas ligų priežastis nuo trylikos gal pirmą knygą perskaičiau. Bet diena iš dienos tuo negyvenau, dariau karjerą ir t.t. , o ateina toks laikas, kai tu kažkaip iš vidaus grįžti prie savo šaknų. jei seniau sugebėjimas pasakyt, ar susapnuot, kad gal ištikt žmogų gąsdino, tai dabar negąsdina, džiaugies, kad gali padėt. O informacijai gauti kažkaip savaime mane Taro pasirinko. Negaliu pasakyt, kad galvoje suskambėjo, kaip smagu, noriu išmokt burti. Aš pati niekad pas būrėjas nevaikščiojau, na paauglystėj vieną kartą. o šiaip mano močiutė iš tėvo pusės burdavo ir labai teisingai smile.gif Tik to nesakė niekad, tai esu pas ją būrusis, gal greičiau mano mama tik vieną kartą. Nežinau, kaip močiutė savo sugebėjimus naudojo mirksiukas.gif
O kurį laiką kortas padėliojus norėjos jų psichologinę, astrologinę ir visas kitas puses pradėt žiūrėt. Va ten tai jau laukai, septynios pakopos, kol praeisi, daug metų praeis.
Atsakyti
QUOTE
O kurį laiką kortas padėliojus norėjos jų psichologinę, astrologinę ir visas kitas puses pradėt žiūrėt. Va ten tai jau laukai, septynios pakopos, kol praeisi, daug metų praeis.


bet matyt jau savarankiskai situom , be mokytojo jau sunku dometis

geda, bet nesupratau kaip astrologiskai taro susijusios ? na zn kad atitinka horoskopo zenklus, planetas ir pan . bet kaip susieti ? blush2.gif blush2.gif

tai tu jau tikra ragana wub.gif mane nuo vaikyste irgi traukia visokie tokie dalykai , anksciau sugebedavau su mirusiais savo giminaciais bendrauti per sapnus, per vizijas
dabar sunku , matyt uzsiblokavo kanalai gal kokie unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 28, 11:11)
bet matyt jau savarankiskai situom , be mokytojo jau sunku dometis

geda, bet nesupratau kaip astrologiskai taro susijusios ? na zn kad atitinka horoskopo zenklus, planetas ir pan . bet kaip susieti ? blush2.gif  blush2.gif

tai tu jau tikra ragana  wub.gif  mane nuo vaikyste irgi traukia visokie tokie dalykai , anksciau sugebedavau su mirusiais savo giminaciais bendrauti per sapnus, per vizijas
dabar sunku , matyt uzsiblokavo kanalai gal kokie  unsure.gif


Na, dar iki tikros raganos man labai labai toli, ir mokytojų jau reikia.
Kaip astro su Taro susiję - net smulkiuose dalykuose - galima kortomis pagal MA nustatyti metų laikus, kokį astrologinį ženklą atitinka, kokiai stichijai priklauso - vandens, oro, ir t.t. ir daug kitų dalykų. Kuo toliau į mišką, tuo medžių daugiau.
Atsakyti
jojo sita zn smile.gif
siaip idomu kai isigylini
kiek esu girdejusi imanoma net valanda nustatyti , nzn ar tai tiesa ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 28, 11:44)
jojo sita zn smile.gif
siaip idomu kai isigylini
kiek esu girdejusi imanoma net valanda nustatyti , nzn ar tai tiesa ar ne smile.gif



Kol kas taip tiksliai manęs neprašė, tai nesigilinau. užtekdavo mėnesių, savaičių ir pan., o šiaip čia juk tikrai ne kosminis laivas, tai gali užsiduot, kad buriant MA kortos reikš tau valandas krisdamos, tik turi priimt, kuri kokią. Aišku yra ir sistema, ten vienoj jau mano minėtoj knygoj yra kritimas kortų, ką MA prie kai kurių DA reiškia. Bet ar to būtinai reikia bigsmile.gif Žymiai paprasčiau sistemą pritaikyt savo reikmėm. Juk Taro mokyklų daug, knygų autoriai dar savo pataisymus įneša ir t.t. smile.gif
O kai man pačiai reikėjo, tai užsidaviau, šitos kortos man reiškia dienas nuo šios dienos skaičiuojant, o šitos valandos ir atitiko bigsmile.gif
Atsakyti
Jazaw, nu jūs ir prirašot blink.gif Kol paskui perskaitau blush2.gif
O tai darbe, mergeliukės, žiūriu, nemažai laisvo laiko turit bigsmile.gif ech, kad man šitaip ax.gif
Atsakyti