Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

Delione Jis Ji
kaip suprantu viename stulpeleje kur yra ji dedame 15 kortu ir kitame stulpelyje dedam 15 ?
ir tada hgaunasi didele delione ? g.gif
Atsakyti
ei selena, o kaip mano korta????
Atsakyti
rozmarinai saziningai nebuvau savaitgali net prisedus prie ju , nes savenciau, o paemusiai gramo negalima delioti

snd pabandysiu jei turesiu laiko wink.gif
kai istrauksiu parasysiu;)
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 27, 11:04)
gal galit man paaiskinti kas yra raide S?
Papildyta:
IR tarkim Chiromante, ar galiu as pati sau but klientas ir prisitaikyti sia delione ?



Selena,nu tu nepyk,bet kaip sitaip visiskai nesuprasti pirmokiskai destomos informacijos...Apie signifikatoriu tu klausi maziausiai ketvirta karta...Mano 15-mete dukra viska supranta desimt kartu greiciau....Ir kortos,kaip bet kuri mantine sistema,-nera kosminio laivo statyba,kur svarbu mikronu tikslumas.....Taro jo reikia maziausiai.....Jeigu nesugebesi "atidaryti" savo kanalu,tai tau tie kortu paveiksleliai bus tas pats,kaip ir knygute apie raudonkepuraite....
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 07 27, 11:30)
Gal pabandyk sita:

9 8 3 1
----5 S 4
------10 2 6 7

1.ar reikia klijentui butent dabar kazka keisti savo gyvenime
2.kaip klijento veiksmai pasireiks realybeje
3.klijento veiksmu rezultatas moraliniame plane
4.kaip bus,jei klijentas veiks visiskai savarankiskai
5.kas laukia klijento,jeigu jis ims ieskoti kompanionu
6.ar sulauks klijentas greitu rezultatu
7.ar klijento veiksmai duos materialios naudos
8.ar klijento veiksmai duos jam galimybe buti pripazintam ir zinomam
9.ar klijentas pajaus ir dvasini pasitenkinima
10.rezultatas




Aciu bigsmile.gif cia butent tai, ko man reikejo, o ne tik, ar tik pinigai gris bigsmile.gif
oi, kad jam nuo 7 iki 10 rezultato butu viskas gerai mirksiukas.gif
Aciu smile.gif
Atsakyti
sveiki.as naujoke.gal priimtumet ir mane?
Atsakyti
labas smile.gif
malonu , kad geros dideja musu, nes visad idomu pasidalinti ir pasimokyti is kitu patarimu smile.gif
Atsakyti
Labas ryta bigsmile.gif

Įlindau pasisvekint smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vailet2: 28 liepos 2009 - 08:03
Labas rytas Vailet2
kavos ? smile.gif as pliumpiu jau 3 puoduka niekaip neatsibundu

klausimas:
kodel kartais nesinori imtis Taro ir deliotis, o kartais norisi labai , pasieme i rankas jas paturi , paciupineji ,delioji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 28, 09:13)
Labas rytas Vailet2
kavos ? smile.gif  as pliumpiu jau 3 puoduka niekaip neatsibundu

klausimas:
kodel kartais nesinori imtis Taro ir deliotis, o kartais norisi labai , pasieme i rankas jas paturi , paciupineji ,delioji 4u.gif




Nežinau tiksliai, nes man šiaip tokių klausimų nelabai kyla, aš tai priimu natūraliai. O šiaip manau, kad reikia arba kortoms nuo tavęs pailsėt, arba tau nuo kortų. Kartais jas pravartu ir išvalyt, ypač, jei dėlioji dažnai, daug skirtingų asmenų ir pan. ir visada ta pačia kalade.
O kaip kada , kad ir man pačiai, viena kaladė šiuo metu tikrai nutarė pailsėt, nes norėjau šiandien neštis vakare vieną žmogų išburt, žiūriu , nenori ji su manim niekur eit lotuliukas.gif Užtat Nefertaris su manim ir Žemaitijoje buvo, ir į darbą kartu nueina, jei jos pačios nori mirksiukas.gif ir miega kartu kartais po pagalve smile.gif
O kitos jau nori rimto supakavimo į druską kelioms dienoms.
Eisiu ir aš kavos, kažko nuspangus šiandien jaučiuos. Vis laukiu įkvėpimo ateinančio darbui bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vailet2: 28 liepos 2009 - 08:22
pas mane mano kortos ir Zemaitijoj taip pat buna kai nuvaziuoju pas tevus ir i Tikija veziaus smile.gif
deja esu naujoke Tarokorti srity , nejau jokiu kursu ir nzinau kaip jas reiktu pravalyti smile.gif
bet jauciu,kad jos labai prie manes prisiriso smile.gif
Papildyta:
Girdejau ir kad su smilkalais ir kad su druska, bet kaip tiksliai nzn
jas kaip suprantu kazkur ivynioti ir pabarstyti ant jos druskos?
Atsakyti