Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

tai susirasai pries ir po ?
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 26, 22:34)
tai susirasai pries ir po ?


Taip, prieš (kad žinočiau, kurioje pozicijoje ir kaip krito). Po - kad jau matyčiau pergyventą rezultatą.
Kadangi pati naujokė šitoj srity, nesumasčiau, kaip kitaip galima pažinti, ką sako kortos smile.gif
Atsakyti
nesuprantu kam pries rasytis reiksmes ??
po suprnatu , kai delione jau susidelioja tada susirasai viska smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 26, 22:40)
nesuprantu kam pries rasytis reiksmes ??
po suprnatu , kai delione jau susidelioja  tada susirasai viska smile.gif


Prieš - tai ir yra po dėlionės. Po, tai kai įvyksta įvykis. smile.gif
Atsakyti
aaaaaa 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif dbr supratau doh.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

gal kuri galėsit man padėti, reikia vieną žmogų dėl verslo perėmimo ir naujų verslo galimybių išburt bigsmile.gif Tarp savų suradau tik vieną dėlionę biggrin.gif Tokia nelabai rodos išsami... nors , aišku, paskui galima papildomai kortas traukt, nes norisi ne tik kaip seksis, bet ir sužinot, ar dabar tinkamas metas tuo užsiimt, kokios kliūtys bus , kokia aplinka supa tą asmenį ir t.t.
Tai gal kuri ką žinot bigsmile.gif Dėkui iš anksto 4u.gif


P.s. Na, kokia aš sau graži ant šito avataro mirksiukas.gif Gaila, kad realybej man tokia plaukų spalva netinka lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 26, 22:34)
tai susirasai pries ir po ?




Taip pat reikėtų ir su dienos korta daryt, ryte trumpai užsirašai, kas krito, pagrindines reikšmes, o vakare pažiūriu, kaip diena praėjo ir trumpai susirašai. Suprantu, kad kartais tingis bigsmile.gif Bet labai gerai padeda po kiek laiko ir kortas ir būsimas situacijas jausti. O dar - yra tokia paslaptis, čia, kad smagiau būtų mirksiukas.gif Visos raganėlės turi savo užrašus mirksiukas.gif niekam ten jų demonstruot nebūtina, kaip koks dienoraštis. Rimtai, tai dar šešėlių knyga vadinasi. Ten rašai viską - apie seminarus, mintis kilusias, kokius aliejus, smilkalus ir pan. išbandai, ai, ir šiaip visokius gerus dalykus. Ten pat ir dėliones, ar kortų reikšmes, simbolius ir pan. Informacija dažnai ateina visai netikėtai , todėl labai patogu, nes tie lapeliai..., o ir kompas lūžta kartais su visa info.


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vailet2: 27 liepos 2009 - 06:19
xixixi vailet2 dekui uz patarimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Oho, mergeliukės, kiek jūs čia prirašėt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vailet2 @ 2009 07 27, 06:30)
gal kuri galėsit man padėti, reikia vieną žmogų dėl verslo perėmimo ir naujų verslo galimybių išburt  bigsmile.gif  Tarp savų suradau tik vieną dėlionę  biggrin.gif  Tokia nelabai rodos išsami... nors , aišku, paskui galima papildomai kortas traukt, nes norisi ne tik kaip seksis, bet ir sužinot, ar dabar tinkamas metas tuo užsiimt, kokios kliūtys bus , kokia aplinka supa tą asmenį ir t.t.
 



Gal pabandyk sita:

9 8 3 1
----5 S 4
------10 2 6 7

1.ar reikia klijentui butent dabar kazka keisti savo gyvenime
2.kaip klijento veiksmai pasireiks realybeje
3.klijento veiksmu rezultatas moraliniame plane
4.kaip bus,jei klijentas veiks visiskai savarankiskai
5.kas laukia klijento,jeigu jis ims ieskoti kompanionu
6.ar sulauks klijentas greitu rezultatu
7.ar klijento veiksmai duos materialios naudos
8.ar klijento veiksmai duos jam galimybe buti pripazintam ir zinomam
9.ar klijentas pajaus ir dvasini pasitenkinima
10.rezultatas
Atsakyti
gal galit man paaiskinti kas yra raide S?
Papildyta:
IR tarkim Chiromante, ar galiu as pati sau but klientas ir prisitaikyti sia delione ?
Atsakyti
Siognifikatorius, korta, žyminti klausiantįjį. Aišku, kad gali ir pati sau dėlioti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niekada: 27 liepos 2009 - 11:05
blush2.gif O signifikatoriu kaip suprantu svarbu deti irgi ?
Atsakyti