Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

QUOTE(Chiromante @ 2009 07 26, 17:35)
Tiesa,tu man primink apie tai,kad parasyciau rituala,nes man alzhaimeris bigsmile.gif



Primenu biggrin.gif Buk gera, parasyk man rituala bigsmile.gif Laukiu labai bigsmile.gif
Ir niekaip negaliu Nefertaris atsidziaugt ax.gif
O kokios kortu kalades dar stiprios yra? rolleyes.gif
Atsakyti
o kas yra ritualas ?
o man nebutu galima suzinot ?
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 26, 18:43)
o kas yra ritualas ?
o man nebutu galima suzinot ?



Na, siaip cia mano asmeniniai reikalai rolleyes.gif Tiesiog ji prase primint bigsmile.gif
Atsakyti
o siaip idomu kas yra ritualas ?
reikia kazka daryti ? as ne konkreciai siuo atveju


Papildyta:
o kaip noditi juos meiles magijai ? aliejus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 26, 19:25)
o siaip idomu kas yra ritualas ?
reikia kazka daryti ? as ne konkreciai siuo atveju



Tikriausiai reikes kazka daryti thumbup.gif Net ir kortom burimas yra ritualas, ypac jei dar uzsidegi smilkalus, ar aliejus, zvakes, tiesiog susikaupi veiksmui bigsmile.gif


Mergaite, na gi siulau knygas pagaliau paskaityt smile.gif O jei rimtai, tai pvz buriant meiles reikalais galima uzdegti aromatini alieju skirta tokiems reikalams, zvake tuo aliejum itrint. O didziausia magija - tai savo mylimam zmogui masaza padaryt tais aliejais bigsmile.gif o galima ir save pacia pries pasimatyma palepint bigsmile.gif Ir cia labai plati tema ir ne apie kortas bigsmile.gif O jei dar Tantra ir kitus dalykus uzgriebti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vailet2: 26 liepos 2009 - 18:36
as biski nusivylus esu , ya ne taip kaip kortos sake , del vandenio verysad.gif
nors juk jos nemeluoja
ok bandysiu smilkalus , zvake smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 26, 19:35)
as biski nusivylus esu , ya ne taip kaip kortos sake , del vandenio verysad.gif
nors juk jos nemeluoja
ok bandysiu smilkalus , zvake smile.gif



Kortos visada sako tiesa, va cia jau su musu interpretacija yra blogiau. kitam zmogui burti lengviau, o sau kokios kortos bekristu, vis tiek norisi kartais situacija svelnint mirksiukas.gif lotuliukas.gif


O tu uzsirasineji kaip buri? As visada rasaus, ar sau, ar kitiems, ne tik, kas krito, bet ir kaip interpretuoju. Po kiek laiko pravercia uzrasai paziuret nauju zvilgsniu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vailet2: 26 liepos 2009 - 18:43
Selena,o kaip "sake" kortos ir kaip buvo istiesu (parasyk-kas krito,ne ne kaip tu interpretavai)
Atsakyti
gerai kiek prisiminsiu tiek
buriau viena delione , kur parase vailet2

neatsimenu kas iskrito
nesirasau o reikia rasytis ? bandysiu daryt uzrasus

deliojau delione kur dave vailet2
krito magas, pasaULIS, Sventikas, TEISINGUMAS*buvo patipaskutine korta 10.
po to lazdu karaliene, nebezinau dar kas .


zn kad jos nemeluoja, o as nemoku interpretuot
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selena7: 26 liepos 2009 - 18:53
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 26, 19:52)
gerai kiek prisiminsiu tiek
buriau viena delione , kur parase vailet2

neatsimenu kas iskrito
nesirasau o reikia rasytis ? bandysiu daryt uzrasus

deliojau delione kur dave vailet2
krito magas, pasaULIS, Sventikas, TEISINGUMAS*buvo patipaskutine korta 10.
po to lazdu karaliene, nebezinau dar kas .
zn kad jos nemeluoja,  o as nemoku interpretuot




Baik, mergina, viska tu moki, kiek dar ne ismoksi. O uzrasai tikrai pravercia, net knygos, kurios skirtos burimui rekomenduoja tai daryt. Cia nezinau, ar kas ka pasakys, is tavo kortu parasymo, net tvarkos nezinom smile.gif tikriausiai deliojai stotis dviem?
O galu gale - ko tu nusivylei, juk patirti igijai nauja bendravimo ir tai jau gerai thumbup.gif Negali gi visi iskart princais ant balto zirgo tapti.

As toki bajeri, kai kazkas nesiseka prisimenu " kazko tylu musu kudroj, tikriausiai visos varles princais tapo lotuliukas.gif "



P.s. ir rasytis reikia, as ten prie zvakiu ir alieju apie tai tau rasiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vailet2: 26 liepos 2009 - 19:03
vailet2 dekui 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Aš tik pradėjus rašyti pradedu suprasti, ką kortos sako smile.gif Paskyriau kortom po viena baltą lapą: susirašiau preliminarias reikšmes. Po dėlionių susirašau, kokioje situacijoje kas krito ir ką jaučiau, ką sako. Po to aprašau, kas iš tikro buvo. Tikrai labai padeda smile.gif
Atsakyti