Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

Kol susikaupsiu taurems-yra dar viena galimybe...Kazkada esu raganoms davusi tokius atspausdintus lapus su reiksmem,kurios neka neprastesnes,nei sitos...Be to ten ir DA ir MA ir Dvaras....Kas turi tuos lapus-nezinau.Jei linabalt apsiimtu (ji nereali organizatore),tai galetumete ir tuos tureti.Kaip tai padaryti,nezinau ir tingiu galvoti....
Atsakyti
Kaip butu saunu 4u.gif
Atsakyti
Chiromante, Susimildama, nors taures baik.
Einu ieskot Linabalt, kad lapus raastu...
LINABALT, AUUUUUUUUUUUUUUUU
Prisipazinkit, pas katra nutupe lapai?
Atsakyti
Tai zinoma,kad baigsiu-bukit ramios biggrin.gif Tiesiog,kad tureti daugiau laisves interpretavimui-labai gerai tureti daugiau variantu.O tuos lapus mergos persispausdino,tai tikrai pas daug ka jie yra...Bet kaunieciu gal dar tada nebuvo...-nepamenu.Bet linabalt gali sugebeti ir is vilnieciu isieskoti bigsmile.gif
Atsakyti
linabalt kukuuuuuuuu 4u.gif
Atsakyti
Tai kol kaupsies taurem (o supranti, kaip mum jos rupi), einu ieskot LinaBalt, ant kurios "perevela strelki"
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2009 06 17, 13:54)
Tai kol kaupsies taurem (o supranti, kaip mum jos rupi), einu ieskot LinaBalt, ant kurios "perevela strelki"

Nu bet nesakyk,-vistiek pusiau padoriai pasielgiau bigsmile.gif
Atsakyti
[COLOR=red]
QUOTE(Chiromante @ 2009 06 17, 14:55)
Nu bet nesakyk,-vistiek pusiau padoriai pasielgiau bigsmile.gif


Tai be abejo. Kai tiek avelių vedi, tiek akelių į Tave žiūri, nebeturi ir kur pasidėti - tik pusiau padoriai elgtis.
(Cia norėčiau įdėti smailikų, ale kompas jų nerodo)
Papildyta:
P.S. gal kas žinot, kur smailikai prapuolė? Jokios animacijos sad.gif((((((((((((((
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2009 06 17, 14:07)
[COLOR=red]

Tai be abejo. Kai tiek avelių vedi, tiek akelių į Tave žiūri, nebeturi ir kur pasidėti  - tik pusiau padoriai elgtis.

Nu nevisai taip schmoll.gif As per didele individualiste,kad ka nors kur nors vesciau,ar pati kur nors paskui ka nors eiciau biggrin.gif As tiesiog SAU BUNU ir tiek....Kam tinka tokia mano natura,tai ir bendraujam sau po truputi be jokiu isipareigojimu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chiromante: 17 birželio 2009 - 14:51
Tai gal kas galit pakomentuot ta kortu derini mano ? bigsmile.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 06 17, 14:22)
Tai gal kas galit pakomentuot ta kortu derini mano ? bigsmile.gif  verysad.gif

Tai kas tau komentuos,jei klausimo neparasei biggrin.gif Siaip tai trumpai-vyro ir moters santykis,kuriame daug pasleptu (ne paciu maloniausiu,zinoma) momentu.Kazkuris nuo kazkurio turi ka slepti.Toliau Menuliui galima traukti paaiskinamasias kortas su klausimu-ka jis/ji slepia.....Taip pat gali buti ir ivairiu rusiu apgaule,taip pat gali rodyti,kad partneris isterikas,hiperjautrus ir turintis ivairiu fobiju....Jeigu klausimas apie pacia santykiu pradzia-gali rodyti,kad ti smelio piliu statymas, fantazijos ir nieko daugiau......
Atsakyti
as dariau keltu kryziu draugei
ir tos kortos kurios simbolizuoja ir apibendrina atirity ir buvo vkaralius lazdu- menulis ir lazdu karaliene

siaip klausimas2 pas Vaita kortose lazdu karaliene kur sedi yra pire jos juoda kate ? manau tai nelabai geras zenklas?
Atsakyti