Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

QUOTE(Selena7 @ 2009 07 24, 13:40)
4u.gif

radau nete online Taro , tipo paspaudi ir iskrenta
nesamone kazkokia schmoll.gif



Ai, gal May puslapis, ar kaip ten smile.gif Buvau kažkada radus, bet man nete nelimpa tongue.gif O tau ką? Šventikas jau neiškrito lotuliukas.gif Neerzink kortų tą patį klausimą užduodama, jos irgi jumoro jausmą turi biggrin.gif
Atsakyti
ne neklausiau as ju nete , siaip paspaudziau ir tiek
labai juokingai kazkaip , nelabai tikiu per internetu paspaudimu.

ne , nebeklausiu jau biggrin.gif

po to iskris koks velnias dar ar bokstas biggrin.gif

aga ten tam puslapi , ten visokiu delioniu radau
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 24, 14:04)
ne neklausiau as ju nete , siaip paspaudziau ir tiek
labai juokingai kazkaip , nelabai tikiu per internetu paspaudimu.

ne , nebeklausiu jau biggrin.gif

po to iskris koks velnias dar ar bokstas biggrin.gif

aga ten tam puslapi , ten visokiu delioniu radau



Aš gal vis gi labiau praktikuoju dialogą su kortom, kaip Chiromantė vadina. Paprasta, labai aiškiai atsako. Paskui gali toliau klaust bigsmile.gif
žiūriu, dviese kalbamės, na gerai nors ne viena su savim lotuliukas.gif O visi kažkur išlėkę
Atsakyti
Nepabėgę nepabėgę 4u.gif
Tik tyliai sekame įvykius ir kažką naudingo stengiamės rasti mirksiukas.gif
Vis iš kitų patirties mokytis smile.gif
Atsakyti
selena, davai išmesk gi kortas man 4u.gif baigiu iš proto išsikraustyt besvarstydama apie savo diedą doh.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif

šiandien dėliojau vieną dėlionę, manau tinkama situacijai dabartyje ir ją veikiančiai praeičiai analizuot. Ant ko išbandžiau, sakė - pataikiau bigsmile.gif
Ačiū, rozmarinai, padejai isitikint, kad Nefertaris man veikia stulbinanciai bigsmile.gif

Taigi, delione:

Medis

Ja galima taikyt, kai nera buriama konkretiems santykiams, norisi matyti kur esi, kur eini ir kur tavo paties poziuris nuves bigsmile.gif

2 3 4
1
5

1 korta nurodo dabartine kliento busena ir duoda esamos situacijos charakteristika. Korta nerodo galutinio zmogaus charakterio, bet asmens busena dabartyje.

2- cia matosi zmogaus praeitis. korta rodo jo jausmus, supratima apie meile, rodo ivykius ir zmones praeityje, padariusius zmogu toki, koks jis yra siuo metu

3- jei zmogus turi partneri, si korta rodo dabartine padeti , nusako kliento partneri. Jei zmogus yra vienisas, korta rodo, kodel susidare tokias padetis ir rekomenduoja ka daryti

4- si pozicija rodo labiausiai tiketinus ivykius, kas gali nutikti tolimesniame kliento gyvenime. Tai kelias, kuriuo jis dabar eina, ir kur jis ji nuves

5 - si korta rodo tas jegas, kurios veikia nepazintose psichikos platybese ir isoriskai pasirodo retai. Is tiesu jos valdo zmogaus gyvenima, nurodo pradzia ivykiams ir veikia iseiti is susidariusios situacijos



Na, tikiuos, kam nors pravers bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vailet2: 26 liepos 2009 - 13:46
aciu uz delione 4u.gif 4u.gif 4u.gif

marlen o ka nori suzinot ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 26, 14:58)
aciu uz delione 4u.gif  4u.gif  4u.gif

marlen o ka nori suzinot ? 4u.gif

noriu sužinoti, ar tęsis mano santuoka, ar lemta jai nutrūkti unsure.gif žinau, kad sudėtingai skamba, gal kitaip įmanoma perklaust g.gif gal aplamai ar vyras mane myli? g.gif ar lemta mums gyventi iki senatvės? g.gif nežinau nei pati, bet noriu bėgti iš namų..be to, jis ką tik pasakė, kad nesitaikys unsure.gif liepė dingti su vaiku kur norim, kad daugiau mūsų nematytų unsure.gif dar nėra taip buvę, kad nesantaika tęstųsi dvi paras unsure.gif čia jau rimta unsure.gif
tiesa, norėjau padėkoti carai, kad išmetė kortas dėl mano situacijos 4u.gif pabandyk selena ir tu, pažiūrėsim, ar panašiai kortos sako 4u.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marlen: 26 liepos 2009 - 14:10
ogo bigsmile.gif
o tai kas kaltas del barnio ?
na as dar nelabai moku, tik pratikuojuosi
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 26, 15:10)
ogo bigsmile.gif
o tai kas kaltas del barnio ?
na as dar nelabai moku, tik pratikuojuosi

ai, selena, net nežinau..dėl kažkokio nieko viskas prasidėjo..jam nepatiko mano tonas, man nepatiko jo tinginystė..žodžių karas doh.gif
Atsakyti
tai manau susitaikysit , neimk i galva ir nesinervink wink.gif
vakre prisesiu prie Taro pabandysiu paziuret , bet as dar tik mokaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 26, 15:26)
tai manau susitaikysit , neimk i galva ir nesinervink wink.gif
vakre prisesiu prie Taro pabandysiu paziuret , bet as dar tik mokaus smile.gif

pabandyk, aš juk žinau, kad sprendimus priimam mes patys...tik įdomu man 4u.gif
dėl susitaikymo abejoju, mes abu pervargę gal, čia tik priežastis tokia nerimta, o susikaupę abiems visko..
Atsakyti