Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

QUOTE(Selena7 @ 2009 07 24, 09:00)
Aciu Daugiaziede wub.gif

man atrodo pasaulis reiskia daug seksualiniu santykiuku  4u.gif
Papildyta:
wub.gif




tai gal prie kortų grįžtam bigsmile.gif Nes tas amour wub.gif jau taip į lankas nuvedė lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif
kaip tavo naujosios kortos ?
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 24, 09:04)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
kaip tavo naujosios kortos ?



Super thumbup.gif Pirma tarpusavio santykius aiškinomės su jomis kelias dienas bigsmile.gif Iki galvos skausmo bigsmile.gif Paskui nutarėm miegot ir darban eit kartu bigsmile.gif Vakar, jei manęs kas būtų paklausęs, tai už advokatų paslaugas pinigus sutaupę būtume biggrin.gif Ech, tie vyrai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vailet2 @ 2009 07 23, 17:53)
As ir abstrakciai, kad tas zmogus sedi salia manes, na nesedi jie, o klausia visaip telefonu, internetu. O tai manau dar sunkiai, nera salia - nera jokio poveikio, tau reikia ir su kortom, ir su zmogum susiristi  bigsmile.gif  Tai ir pavargsti.  bigsmile.gif
  Taro daug duoda, bet tai gyvas daiktas  mirksiukas.gif  Bent jau man  mirksiukas.gif  Ir ne visados kaip katytė tik glaustos ir murkia  smile.gif



Man irgi įdomu dėl to nuotolinio dėliojimo..Kelis kart bandžiau, tai viskas lyg ir suveikė..Žmogus sakė, kad į temą..
Bet gal vis gi kaip nors mažiau tikslu gaunasi, kai ne pats žmogus traukia kortas?
Gal yra kokių metodų, kaip geriau "prisijungt"?

QUOTE(Selena7 @ 2009 07 23, 18:06)
Daugiaziede gal gali parasyt apie vyra Vandeni 4u.gif



Mano vyras Vandenis ax.gif
Paskaičiau Daugiažiedės aprašymą..Yra panašumų, bet manau kiekvienas vis tiek savotiškas..
Maniškis baisus individualistas, proto bokštas, visada teisus, net kategoriškas..
Kita vertus nevengia prisiimt nemažą dalį buitinių, šeimyninių rūpesčių, žodžiu šeimos žmogus..
Aš jį vadinu cholerišku flegmatiku..Nes kartais atrodo temperamentas liejasi per kraštus, o kartais tai stumk-trauk.. doh.gif
Dėl subtilesnių reikaliukų nedetalizuosiu, bet ...pretenzijų neturiu šitoj vietoj rolleyes.gif

Gal reikia žiūrėt, koks jūsų ženklas, suderinamumas kaip sakant.. g.gif
Atsakyti
[quote=svetima,2009 07 24, 09:16]
Man irgi įdomu dėl to nuotolinio dėliojimo..Kelis kart bandžiau, tai viskas lyg ir suveikė..Žmogus sakė, kad į temą..
Bet gal vis gi kaip nors mažiau tikslu gaunasi, kai ne pats žmogus traukia kortas?
Gal yra kokių metodų, kaip geriau "prisijungt"?


Nezinau, cia as ne specas smile.gif As tiesiog galvoju apie ta zmogu, susikuriu mintimis jo vaizda, jei pazistamas tongue.gif Aplamai nezinau, man niekad nekilo klausimas kaip tai vyksta ax.gif Gal, kad mano giminėj visokių keistuolių būta, tai man taip natūralu , net klausimų neužduodu sau, kaip tai vyksta. O tikslumas atsiranda praktikoje, nes kievienas žmogus kitaip interpretuoja, reikšmės kortų tos pačios o kaip sujungsi, jau priklauso tavo sričiai
Atsakyti
svetima dekui uz papildima vandenio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 24, 09:41)
svetima dekui uz papildima vandenio  wub.gif




Nezinau, kiek vyrai nuo moteru vandeniu skiriasi, bet drauge vandene turiu smile.gif septyniolika metu , draugyste ilga, bet pagalbos, patarimo, ar silumos is jos nera schmoll.gif Myli tik ja mylincius, jei nepataikauja, zmogus neegzistuoja ir jokio darbo nebaigia pradeto. Bet cia moterys, gal vyrams kitaip g.gif
Atsakyti
QUOTE
Nezinau, kiek vyrai nuo moteru vandeniu skiriasi, bet drauge vandene turiu  septyniolika metu , draugyste ilga, bet pagalbos, patarimo, ar silumos is jos nera  Myli tik ja mylincius, jei nepataikauja, zmogus neegzistuoja ir jokio darbo nebaigia pradeto. Bet cia moterys, gal vyrams kitaip 


va va ir as turiu vandene drauge ilga laika draugavom ilgai ir buvom geriausios drauge s
tai zmogus, kuriam rupi tik jos bedos , jos problemos, neisklauso , tik savo burba , o kai pasakoji nesiklauso .
bet siaip draugiskos moterys, svetingos.
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 24, 10:41)
va va ir as turiu vandene drauge ilga laika draugavom ilgai ir buvom geriausios drauge s
tai zmogus, kuriam rupi tik jos bedos , jos problemos, neisklauso , tik savo burba , o kai pasakoji nesiklauso .
bet siaip draugiskos moterys, svetingos.



Tai mergaitę, tu šiek tiek ir mąstyk bigsmile.gif Ne tik rūke wub.gif Nežinau, kiek vyrai nuo moterų vandenių skiriasi. Tikrai jie bendroje kompanijoje draugiški, ir šiaip tokie švelnučiai atrodo, bet draugiškumas išorėje tai ne viskas. Mano draugė tiesiai sako, kad net jos vyras iš jos pagalbos galėtų nesitikėt g.gif
O šiaip kūrybingi ir lakios vaizduotės, gaila, kad niekad iki galo nepritaiko, pabosta viskas, ar iškart nepadaro ir meta. Na, čia mano pastebėjimai

Blogai mums, kiek vyresnėms lotuliukas.gif rūke klajoti neišeina mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vailet2: 24 liepos 2009 - 09:46
QUOTE
Blogai mums, kiek vyresnėms  rūke klajoti neišeina 




xixixi gal ir gerai , tada viska matai blaiviom akim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 24, 11:15)
xixixi gal ir gerai , tada viska matai blaiviom akim smile.gif



Jo, jau tas mūsų blaivumas lotuliukas.gif cool.gif
Atsakyti
4u.gif

radau nete online Taro , tipo paspaudi ir iskrenta
nesamone kazkokia schmoll.gif
Atsakyti