Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

kuo daugiau pradejo su Taro kortytem savo bendraut tuo jos man pradejo tikslesne informacija duoti smile.gif
kaip faina smile.gif wub.gif
Papildyta:
sunku labai juos prakalbinti , kaip akmenys kokie isporeje o viduje mazi verkiantis jautrus vaikai
Atsakyti
Selena čia tau 4u.gif Man gal kokia angelo sparno dalis ir nukris ax.gif


O kaip romantiškai vadinasi "Stotis dviem" wub.gif


Taigi :

pirma eilė - korta Nr. 10

antra - 3 ir 6

trecia - 2, 7, 5

ketvirta - 8, 1, 4, 9


Reiksmes:

1 - rodo moters elgesi ir kokius charakterio bruozus ji atvirai rodo

2- reiskia, ka tu siuo metu moteris jaucia tam asmeniui, apie kuri klausia

3- cia rodo tikruosius moters tikslus ir mintis siuose santykiuose

4 - si korta rodo vyro poziuri i santykius siuo metu esancius

5- si rodo tikruosius vyro jausmus

6- si korta padeda suprast, ko is tiesu vyras siekia is siu santykiu

7- rodo, kaip ju santykiai vyksta siuo metu ( tarpusavio)

8- kalba , ka is tiesu gali gauti moteris is siu santykiu

9- kalba, ka vyras gali gauti is siu santykiu

10- si korta apibrezia visa delione - kas gausis is siu santykiu, ar jie bus toliau pora ir kas is to gausis. Bet sia korta reikia ziuret kruvoje su visom kitom


tongue.gif Va tep va tongue.gif Tikiuos, pravers bigsmile.gif
Atsakyti
dekui dekkui visas kaupiuosi delione;)
mergaites, ar normalu kad pvz keletui zmoniu padeliojusi deliones kazkaip issenku, gal kazkaip pradzioj taip buna ?AR ka ne taip darau ?
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 23, 20:25)
dekui dekkui visas kaupiuosi delione;)
mergaites, ar normalu kad pvz keletui zmoniu padeliojusi deliones kazkaip issenku, gal kazkaip pradzioj taip buna ?AR ka ne taip darau ?



As manau, kad ir tau, ir kortoms reikia galimybes pailset. Na, as tai jauciu poveiki, visgi energijos vaiksto. Dabar ypac su Nefertatis wub.gif Na, su ja mes santykius aiskinames. Turiu galvoje kalade.
Selena, praktikos reikia, bet mano manymu nereikia keliems zmonems urmu per diena burti. Pas mane keli pazistami draugai ir verslininkai laukia, kol pasakysiu ka nors. Tiesiog jausiu, kad galiu siandien - tai mesiu kortas draugei jos klausimais, ar verslo klausimams kitam asmeniui. O gal tik sau dabar cool.gif
Bet siandien isitikinau , kad man kortos rode viska taip, kaip ryte pasake advokatai uz kelis tukstancius lotuliukas.gif Tai vos sefui nepasakiau - butumem pinigu sutaupe,jei mano kortomis pasitiketumet mirksiukas.gif O paskui jau advokatai, jei kortos rodys thumbup.gif
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif

matai nera zmoniu salia manes, bet as jiems isburiau, tiksliau praktikuojuosi ant ju, et esu labai nustebinta kaip tiksliai situacja nusviecia jos.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 23, 20:48)
biggrin.gif  biggrin.gif

matai nera zmoniu salia manes, bet as jiems isburiau, tiksliau praktikuojuosi ant ju, et esu labai nustebinta kaip tiksliai situacja nusviecia jos.
4u.gif



As ir abstrakciai, kad tas zmogus sedi salia manes, na nesedi jie, o klausia visaip telefonu, internetu. O tai manau dar sunkiai, nera salia - nera jokio poveikio, tau reikia ir su kortom, ir su zmogum susiristi bigsmile.gif Tai ir pavargsti. bigsmile.gif


Taro daug duoda, bet tai gyvas daiktas mirksiukas.gif Bent jau man mirksiukas.gif Ir ne visados kaip katytė tik glaustos ir murkia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vailet2: 23 liepos 2009 - 19:54
durnas klausias biski pasimeciau delioneje , kur korta 1 nuo jos ir pradeti ar nuo kortos 10 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 23, 20:53)
durnas klausias biski pasimeciau delioneje , kur korta 1 nuo jos ir pradeti ar nuo kortos 10 4u.gif




deliok, kaip surasiau - kuria korta i kuria eile. 10 korta virsuje, bet eiles tvarka, tai jau isvada mirksiukas.gif situacijos galutinis aiskinimo taskas. Pradzioje pereik visas kitas stadijas bigsmile.gif
Atsakyti
o tai negalimadeliones delioti ant kitu zmoniu kai ju nera? pvz keltu kryzio ?
Atsakyti
QUOTE(vailet2 @ 2009 07 23, 19:17)
Ir merginos - aš čia klausimą uždavus buvau, kaip man ožiaragį pakabint  mirksiukas.gif 

Truputis apie vyrus oziaragius:) :

Oziaragio temperamentas-vos rusena.
Dominavimas-saikingas.
Seksas-linkes nepateisinti vilciu
Atvirumas-daug kam lieka neiminta misle.
Partneryste-patikimas partneris.
Kilniadvasiskumas-nebudingas.
Vyrai oziaragiai nemegsta demonstruoti savo jausmu,jam nepriimtini buciniai,apsikabinimai,atsipalaidavimai viesoje vietoje,nors jo jausmai gali buti ir nuosirdus.Oziaragiai tiesiog santurus ir lengvabudiskumas ju naturai nebudingas.Ju asmeninio ir intymaus gyvenimo detales turi buti uzsleptas nuo visu.Kaip slaptas meiluzis tiesiog idealus!.Taciau tai ir puikus vyras:jei jo meile tikra ir tvirta,jis jos neiskeis ne i viena kita moteri,net jei tai butu pasaulio grazuole.Nei dabar,nei po dvidesimties metu,neisenatveje.Oziaragisdosnus,atidus,sentimentalus,patikimas,
praktiskas,disciplinuotas...Gyventi su tokiu istikimu ir atsidavusiu vyriskiu-vienas malonumas.Taciau sioje idileje yra vienas “bet”: moteris sekse neturi tureti pernelyg didelio apetito,reikalavimu...,kadangi oziaragis-labai konservatyvus ir metu metais mylesites vis toje pacioje pozoje,kaip ir butinas apsiplovimo pries tai ritualas..Reikalas ne temperamente,santurumas ir susitvardymas jam patinka ir sekse.Jokiu budu nereiketu jo versti daryti tai,kas jam nepatinka,kam nera pasiruoses.Inciatyvos gali nesuprasti..Oziaragiai labai greit isizeidzia,todel moteris turetu buti ypac delikati intymiuose reikaluose....

O jau kaip pakabinti,tai cia jau kaip tavasis moteriskas(ar ne tik..) talentas veiks... biggrin.gif

QUOTE(Selena7 @ 2009 07 23, 19:56)
sunku labai juos prakalbinti , kaip akmenys kokie isporeje o viduje mazi verkiantis jautrus vaikai

Sveika sugrizus smile.gif
Cia taip Taro apibudini? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 23, 20:57)
o tai negalimadeliones delioti ant kitu zmoniu kai ju nera? pvz keltu kryzio ?



Paskaityk, ka parasiau is naujo, ten niekur neparasyta, kad negalima. Bet tu mintimis galvoji apie zmogu, kuriam buri, tai ir sakau, kad nuo to gali pavargt. Pavargt gali ir kai jis salia bus biggrin.gif
Naturalu, kad gali kartais pavargt

O kartais energijos net igaut bigsmile.gif Pamatysi visko dar bus rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Daugiaziede @ 2009 07 23, 20:59)
Truputis apie vyrus oziaragius:) :

Oziaragio temperamentas-vos rusena.
Dominavimas-saikingas.
Seksas-linkes nepateisinti vilciu
Atvirumas-daug kam lieka neiminta misle.
Partneryste-patikimas partneris.
Kilniadvasiskumas-nebudingas.
Vyrai oziaragiai nemegsta demonstruoti savo jausmu,jam nepriimtini buciniai,apsikabinimai,atsipalaidavimai viesoje vietoje,nors jo jausmai gali buti ir nuosirdus.Oziaragiai tiesiog santurus ir lengvabudiskumas ju naturai nebudingas.Ju asmeninio ir intymaus  gyvenimo detales turi buti uzsleptas nuo visu.Kaip slaptas meiluzis tiesiog idealus!.Taciau tai ir puikus vyras:jei jo meile tikra ir tvirta,jis jos neiskeis ne i viena kita moteri,net jei tai butu pasaulio grazuole.Nei dabar,nei po dvidesimties metu,neisenatveje.Oziaragisdosnus,atidus,sentimentalus,patikimas,
praktiskas,disciplinuotas...Gyventi su tokiu istikimu ir atsidavusiu vyriskiu-vienas malonumas.Taciau sioje idileje yra vienas “bet”: moteris sekse  neturi tureti pernelyg didelio apetito,reikalavimu...,kadangi oziaragis-labai konservatyvus ir metu metais mylesites vis toje pacioje pozoje,kaip ir butinas apsiplovimo pries tai ritualas..Reikalas ne temperamente,santurumas ir susitvardymas jam patinka ir sekse.Jokiu budu nereiketu jo versti daryti tai,kas jam nepatinka,kam nera pasiruoses.Inciatyvos gali nesuprasti..Oziaragiai labai greit isizeidzia,todel moteris turetu buti ypac delikati intymiuose reikaluose....

O jau kaip pakabinti,tai cia jau kaip tavasis moteriskas(ar ne tik..) talentas veiks... biggrin.gif
Sveika sugrizus smile.gif
Cia taip Taro apibudini? rolleyes.gif



Jo, tiek daug pliusu ir vienas didelis minusas bigsmile.gif
O su tuo kabinimu, kai zmogus oziaragis santurus sunku... Ar ne tik.... naudoti nesinori, norisi kaip visi zmones daro lotuliukas.gif O Visata rodo, kad butinai reikia veikt... kazkaip.... cool.gif
Atsakyti
Daugiaziede gal gali parasyt apie vyra Vandeni 4u.gif

Ne! Seksas su oziaragiu buvo pats nuostabiausias 4u.gif
Atsakyti