Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

kazkas klause parduotuveles ezoterikos radau nee , kad kazkokia atsidare nauja Sv. Stepono gatveje , bet nzn ar ten knygu yra:)
as tai kolkas tik Vaito turiu ,manau pradziai ir uztenka ju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 23, 10:55)
labas rytas mergaites, kaip malonu vel sugrizti ir jus sutikti smile.gif

as jau po truputi tobulejo istikinau , kad kortos tikrai sako tiesa smile.gif
vakar dejau kortas ant vieno zmogaus vyro  wub.gif
jos paroe, jis issikyresm turi vaika, vandenis smile.gif)
isskyres ir kad vaika turi zinojau , bet kad vandenis ne
paklausiu jo , o koks tavo zenklas ? sako vandenis  wub.gif 
xixixi, tolliau praktikuojuosi smile.gif
dekui  vailet2 uz delione mirksiukas.gif

ai beje
anksciau pries kelis menesius visada salia manes krito magas, net neisivaizdavau kas jis, o jis pampt ir atsirado biggrin.gif
Papildyta:
gaila, kad dauguma viskas apie taro simbolius tik rusu kalba, tai nelabai suprantu

o zn simbolius , kad ir Vaito manau labai praverstu  verysad.gif



Na, džiaugiuos, kad patiko ir pravertė dėlionė, karts nuo karto, jei turėsiu laiko, noro ar galimybių daugiau ką išversiu smile.gif Tik nežadu daug ir greit smile.gif

Dėl simbolių - yra ir lietuvių kalba keli žodynai, čia pati pradžia, o šiaip interneto tyrai ir entuziazmas daro savo - bet kokia pasaulio kalba. Surinksi žodį katė ir google net išmestų jo simbolinę reikšmę. Tik reikia pasiknisti nuorodose.
Atsakyti
o lituviski zodyneliai menki ?
na taip , beabejo jei didelis noras yra galima ir is rsu pasiskaityt ar anglu kalba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 23, 16:45)
o lituviski zodyneliai menki ?
na taip , beabejo jei didelis noras yra galima ir is rsu pasiskaityt ar anglu kalba mirksiukas.gif



Yra storas simbolių žodynas smile.gif Bet mano manymu, tai Lietuvoje knygas į storumą, o ne į naudingumą leidžia smile.gif
Atsakyti
tai manai jis niekam tikes ?
taip lt tik i storuma , kad tik brangesnes butu
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 23, 18:42)
tai manai jis niekam tikes ?
taip lt tik i storuma , kad tik brangesnes butu




Ne Selena, jis nėra niekam tikęs, verta pirkti, ypač Baltose lankose dar akcija buvo, gal dar tęsiasi jų knygynuose. Tiesiog rusiškose už mažesnę kainą žymiai daugiau informacijos.
Atsakyti
o tu nezinai koks tikslus pavadinimas to zodyno lietuviskai ?
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 23, 19:06)
o tu nezinai koks tikslus pavadinimas to zodyno lietuviskai ?




Džiaukis, kad namie esu bigsmile.gif Varau knygos ieškot, nors galva skauda žiauriai blink.gif

Jau net ir radau - leidykla Mintis, vadinasi "Naujasis simbolių žodynas", sudarė Hans Biedermann

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vailet2: 23 liepos 2009 - 18:10
4u.gif :4 wub.gif u: 4u.gif
Atsakyti
Ir merginos - aš čia klausimą uždavus buvau, kaip man ožiaragį pakabint mirksiukas.gif
Gal kas domisi rimčiau kaip kurie zodiako ženklai į pažintis reaguoja, be tų paprastose bendrose prognozėse tipo liūtus girkit kiek tik galit ir jis bus jūsų bigsmile.gif
Gal kas įdomesnių variantų žino? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif cool.gif


P.s. Mano parašo užrašas tinkamas mirksiukas.gif tik iki to reik nukapstyt ožiaragį lotuliukas.gif lotuliukas.gif Laukiu pasiūlymų bigsmile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 23, 19:10)
4u.gif  :4 wub.gif u:  4u.gif




Visada prašom 4u.gif Jei turėsiu galimybių tai patarsiu. Smagu, kai žmonės domisi. Ateityje daugiau bus moterų žemėje, o ne šiaip moteriškių bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vailet2: 23 liepos 2009 - 18:15
Vailet2 as turejau meile oziaragi doh.gif
meile buvo begaline abiems, bet labai unku taip pat.
siaip jie ramus , tvarkingi , istikii. bet sunku labai , uzsidare savyje, sunku parkalbinti giliau ir atverti siela smile.gif
jie tie, jei isimyli viena myli ja visa gyvenima, zn daug oziaragiu tokiu vyru , tame tarpe ir manasis t.y. buves:)
siaip nzn nekabinau as jo , susiejo , jis nenorejo nieko rimto , siaip pasinuotykiaut ir prisnuotykeno vyras , kad isimylejo iki ausu, kaklo ir smegenu smile.gif labai dziaugiaus, kad buvau jam pirma rimta drauge, nes pries mane buvo tik nuotykiai, milijonai nuotykiu smile.gif
ech... verysad.gif paliudau ji prisiminus
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 23, 19:28)
Vailet2 as turejau meile oziaragi  doh.gif
meile buvo begaline abiems, bet labai unku taip pat.
siaip jie ramus , tvarkingi , istikii. bet sunku labai , uzsidare savyje, sunku parkalbinti giliau ir atverti siela smile.gif
jie tie, jei isimyli viena myli ja visa gyvenima, zn daug oziaragiu tokiu vyru , tame tarpe ir manasis t.y. buves:)
siaip nzn nekabinau as jo , susiejo , jis nenorejo nieko rimto , siaip pasinuotykiaut ir prisnuotykeno vyras , kad isimylejo iki ausu, kaklo ir smegenu smile.gif labai dziaugiaus, kad buvau jam pirma rimta drauge, nes pries mane buvo tik nuotykiai, milijonai nuotykiu smile.gif
ech... verysad.gif  paliudau ji prisiminus



tongue.gif Aš ir mąstau, kad tokio mylinčio ir nusipelniau bigsmile.gif Bet prakalbint sunku, nenaudosi abrakadabra visose situacijose lotuliukas.gif

Atsakyti