Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

QUOTE(Chiromante @ 2009 07 17, 10:15)
Manau,kad laisvai gali....Man dar prasciau buvo bigsmile.gif Man jas kai Mokytojas dovanojo,tai sake,kad niekada to nedarytu,jei nebutu isitikines,kad as jas "suvaldysiu".....



Tai va taip ir nujaučiau ax.gif Aišku, kaip avinas pirma visas fizines priežastis patikrinau rolleyes.gif O būsena šiuo metu žiauriai įdomi
Susidraugausim mirksiukas.gif Labai tikiuos wub.gif
Atsakyti
Pas mus labai smagiai nulijo, net el. dingo bigsmile.gif Tai, kol dar kompiuteris veikia su omni connet, parašysiu šiandien dėlionę išbandytą.

Daugiau patyrusios, manau, žino bigsmile.gif O kitom tikiuosi, vertimas pravers.

Dėlionė "Aura" Tinkama naudoti, norint sužinoti apie save dabartyje, savo draugą, verslo partnerius ir pan., norint išsiaiškinti, kur slypi povandeniniai akmenys bendraujant su kolegom.

Pirmiausia išsirenkam kortą iš dvaro kortų, kuri simbolizuoja tą asmenį, apie kurį klausiame. Atidedam į šalį, o kitas maišome, kaip įpratę.

Tada sudėliojam tokia tvarka - rašau vardydama iš kairės į dešinė

viršutinė eilutė - 3 1 2
vidurinė 10 5 4 6
apatinė 8 9 7

1 korta - žmogaus mintys
2 - kuo ( teoriškai ar praktiškai) remiasi jo nuomonė
3 - pašalinis poveikis, kurį jaučia asmuo apie kurį klausiate
4 - kuo, ar kieno pagalba jis gali pasitikėti kraštutiniu atveju;
5 - situacija, kurioje šiuo metu yra žmogus;
6 - artimiausi jo veiksmai ( ką jis darys)'
7 - ar jo veiksmai ( iš 6 kortos) turės tęsinį;
8 - kokie šiuo metu jo trūkumai ir gerosios pusės;
9 - kas galėtų padėt išspręst jo problemą ar situaciją, kurioje šiuo metu jis yra
10 - išvada, arba kuo baigsis reikalas.


Jei dar tiksliau norit pažiūrėt į situaciją dėliojam toliau smile.gif Atidedam į šalį šias buvusias kortas, kurias ištraukėm prieš tai. Prisimenam kortą, kuri simbolizuoja asmenį, apie kurį klausiam. Likusias kortas dėliojam taip. Asmens, apie kurį klausiam kortą dėlionėj S raide pažymėta

viršutinė eilutė : 5 2 3
vidurinė 4 S 1
apatinė 6 8 7


1 - praeities įvykiai , ryškiai paveikę žmogaus gyvenimą;

2 - silpnos jo asmenybės pusės;

3 - jo netrastas potencialas, užslėpti sugebėjimai;

4 - problema, kuri jam gali kilti artimiausią mėnesį

5- šios problemos priežastys;

6 - veiksniai, darantys jam įtaką, apie kuriuos jis nežino'

7 - galimybės ir ateities perpektyvos;

8 - ko jam reikia atsisakyti, kad ateityje lydėtų sėkmė.


Ši dėlionė siūloma kartu, bet man atrodo, kad antrąją jos dalį labai kūrybiškai galima pritaikyti daugeliui gyvenimo situacijų rolleyes.gif


Tikiuosi, kam nors pravers bigsmile.gif

Atsakyti
Turbūt visos atostogauja bigsmile.gif , kad šitoj temoj taip tylu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorette: 22 liepos 2009 - 18:39
QUOTE(Lorette @ 2009 07 22, 19:39)
Turbūt visos atostogauja bigsmile.gif , kad šitoj temoj taip  tylu unsure.gif




Tikriausiai bigsmile.gif visos ant šluotų skraidom bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vailet2 @ 2009 07 22, 21:25)
Tikriausiai  bigsmile.gif  visos ant šluotų skraidom  bigsmile.gif


Ir patirties semiatės bigsmile.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tai neapleiskit temos.....Jus turbut net neisivaizduojt,kokias galimybes turi TARO........................................
Atsakyti
Mes stengiamės bigsmile.gif Tik, kad pašnekovų trūkumas bigsmile.gif Jaučiu, kad kalbu pati su savim lotuliukas.gif Tai bendrausiu su Visata mirksiukas.gif Ir kam reikės išgirs smile.gif O Nefertaris nuostabu bigsmile.gif

Klausimas ne visai į Taro kortas, bet labai aktualus bigsmile.gif Kaip pakabinti ožiaragį? keisti jie sutvėrimai unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 07 22, 23:11)
Tai neapleiskit temos.....Jus turbut net neisivaizduojt,kokias galimybes turi TARO........................................



QUOTE(vailet2 @ 2009 07 23, 03:49)
Mes stengiamės  bigsmile.gif  Tik, kad pašnekovų trūkumas  bigsmile.gif  Jaučiu, kad kalbu pati su savim  lotuliukas.gif  Tai bendrausiu su Visata  mirksiukas.gif  Ir kam reikės išgirs  smile.gif O Nefertaris nuostabu  bigsmile.gif 

  Klausimas ne visai į Taro kortas, bet labai aktualus  bigsmile.gif  Kaip pakabinti ožiaragį? keisti jie sutvėrimai  unsure.gif


Aš vis paskaitinėju, bet neturiu ką protingo pasakyt, tai tyliu rolleyes.gif
Studijuoju šiuo metu tokias internetines pamokas..
Gal labiau pradedantiesiems skirtos, bet ir nesu dar labai pažengus..
http://www.learntarot.com/course.htm

Įdomu, ar Chiromatė žadėtų taurių nepamiršo rolleyes.gif

Matau, kad džiaugiatės Nefertari kortomis...Viskas krypsta ta linkme, kad gal ir aš jas gausiu bigsmile.gif ..Croulis kol kas niekaip pas mane nenori ateit, gal Nefertari kaladė nebus tokia įnoringa.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(svetima @ 2009 07 23, 09:40)
Aš vis paskaitinėju, bet neturiu ką protingo pasakyt, tai tyliu rolleyes.gif
Studijuoju šiuo metu tokias internetines pamokas..
Gal labiau pradedantiesiems skirtos, bet ir nesu dar labai pažengus..
http://www.learntarot.com/course.htm

Įdomu, ar Chiromatė žadėtų taurių nepamiršo rolleyes.gif

Matau, kad džiaugiatės Nefertari kortomis...Viskas krypsta ta linkme, kad gal ir aš jas gausiu bigsmile.gif ..Croulis kol kas niekaip pas mane nenori ateit, gal Nefertari kaladė nebus tokia įnoringa.. rolleyes.gif



O čia kas kaip protingumą suprantą rolleyes.gif Man labai visų nuomonės įdomios, kas su Taro dirba, nes yra kitoks žmogaus matymas, tai daug kitaip supranta, kad ir tą pačią situaciją bigsmile.gif Iš tiesų džiaugiuos, man šios kortos labai tikslios. Aš tikiu, tuo ką rodo, bet kartais jos taip tiksliai numato, kad baugu mirksiukas.gif Šiandien visos dienos kortos rodė tokią dienos situaciją, kuriai aš dar tik ruošiaus , bet žinojau, kad bus smile.gif Tokių gerų patarimų gavau bigsmile.gif
O iki Nefertatis aš kokius tris metus ėjau ax.gif Pradžioj Vaitas, paskui daug simbolių enciklopedijų paskaičiau, kurios rusų k. pagrinde, bet geros bigsmile.gif Po to pradėjau skaityt apie kitus darbo būdus su Taro, ne tik prognostinį, psichologinį ir tada man užsireikė kitos kaladės bigsmile.gif Dar turėjau šiuolaikinę Martin kaladę, man ji labai tiko, ir labai tinka, kai dėstai situaciją ne sau, o kitiems asmenims. O dabar jau kiti lygiai įdomūs, tokia literatūra ateina į rankas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vailet2 @ 2009 07 23, 06:54)
O čia kas kaip protingumą suprantą  rolleyes.gif Man labai visų nuomonės įdomios, kas su Taro dirba, nes yra kitoks žmogaus matymas, tai daug kitaip supranta, kad ir tą pačią situaciją  bigsmile.gif  Iš tiesų džiaugiuos, man šios kortos labai tikslios. Aš tikiu, tuo ką rodo, bet kartais jos taip tiksliai numato, kad baugu  mirksiukas.gif  Šiandien visos dienos kortos rodė tokią dienos situaciją, kuriai aš dar tik ruošiaus , bet žinojau, kad bus  smile.gif  Tokių gerų patarimų gavau  bigsmile.gif
  O iki Nefertatis aš kokius tris metus ėjau  ax.gif Pradžioj Vaitas, paskui daug simbolių enciklopedijų paskaičiau, kurios rusų k. pagrinde, bet geros  bigsmile.gif Po to pradėjau skaityt apie kitus darbo būdus su Taro, ne tik prognostinį, psichologinį ir tada man užsireikė kitos kaladės  bigsmile.gif  Dar turėjau šiuolaikinę [COLOR=blue]Martin kaladę, man ji labai tiko, ir labai tinka, kai dėstai situaciją ne sau, o kitiems asmenims.  O dabar jau kiti lygiai įdomūs, tokia literatūra ateina į rankas  smile.gif


O iš kur ta Martin kaladė-aš jos nerandu taro puslapiuose? Gal tiesiog nepastebėjau..
Atsakyti
labas rytas mergaites, kaip malonu vel sugrizti ir jus sutikti smile.gif

as jau po truputi tobulejo istikinau , kad kortos tikrai sako tiesa smile.gif
vakar dejau kortas ant vieno zmogaus vyro wub.gif
jos paroe, jis issikyresm turi vaika, vandenis smile.gif)
isskyres ir kad vaika turi zinojau , bet kad vandenis ne
paklausiu jo , o koks tavo zenklas ? sako vandenis wub.gif
xixixi, tolliau praktikuojuosi smile.gif
dekui vailet2 uz delione mirksiukas.gif

ai beje
anksciau pries kelis menesius visada salia manes krito magas, net neisivaizdavau kas jis, o jis pampt ir atsirado biggrin.gif
Papildyta:
gaila, kad dauguma viskas apie taro simbolius tik rusu kalba, tai nelabai suprantu

o zn simbolius , kad ir Vaito manau labai praverstu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(svetima @ 2009 07 23, 10:11)
[color=blue]

O iš kur ta Martin kaladė-aš jos nerandu taro puslapiuose? Gal tiesiog nepastebėjau..




Jų tiek daug sukurta smile.gif Kad aš iš tiesų sąmoningai, net neieškojau tada tos kaladės, pati atėjo į rankas lotuliukas.gif Pažiūrėjau nete, nuorodų yra, bet surast reikia laiko, rodo autorių, šalį, metus, bet nerodo paveiksliukų. O ir tų kaladžių juk daug. Ne visos vienodą stiprumą turi. Aš turiu gal 10, tik nė vienos nerinkau taip, kad man kažkas pavadinimą pasakė, pasakė, kad jam veikia, tai veiks ir man mirksiukas.gif
Iš tų 10 - naudoju tris - Vaito, Martin ir dabar Nefertaris bigsmile.gif
Ir esu 100 proc. tikra, kad visi dalykai ateina tada, kada reikia, o ne, kad mes nutarėm, jog to norim.
Čia aš taip paskaičius knygą apie Craulio, jo kaladės kažkaip norėjau... Negavau ir labai džiaugiuos biggrin.gif Yra dalykai, kurie yra labai stiprūs, bet čia jau reikia klausti labiau patyrusių už mane. Aš manau, kad studijavimo procesui pakanka paprastesnių dalykų. Dėl prognozavimo - visos juk sako tą patį.
Atsakyti