Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

QUOTE(Lorette @ 2009 07 14, 23:18)
Knygynas "ZODIAKAS", Labdarių g. 4 - 13, tel.: (5)2312992 smile.gif  smile.gif

Eiti nuo Vilniaus g. ir pasukti i gatvelę kairėj pusej biggrin.gif




Dėkui labai 4u.gif Tikiuosi šito krizė dar nepalietė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vailet2 @ 2009 07 15, 08:10)
Dėkui labai  4u.gif  Tikiuosi šito krizė dar nepalietė  smile.gif


Tikrai nepalietė dar jo krizė, dažnai į jį užsuku smile.gif
Atsakyti
Oi, netveriu savo kailyje, vakar tokias kortas dovanų gavau bigsmile.gif
Nefertari's Tarots bigsmile.gif Tokios moteriškos. Net įsimylėjau wub.gif Buvau kitų užsiprašius, kad parvežtų, o gavau šitas ax.gif
Vakar iš rankų negalėjau paleist lotuliukas.gif Šiandien vos nepamiršau, kad į darbą reikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vailet2 @ 2009 07 16, 07:12)
Oi, netveriu savo kailyje, vakar tokias kortas dovanų gavau  bigsmile.gif 
Nefertari's Tarots  bigsmile.gif  Tokios moteriškos. Net įsimylėjau  wub.gif  Buvau kitų užsiprašius, kad parvežtų, o gavau šitas  ax.gif
Vakar iš rankų negalėjau paleist  lotuliukas.gif  Šiandien vos nepamiršau, kad į darbą reikia  rolleyes.gif


Vat apie sitas ir rasiau,kad man jos pacios graziausios....Siaip tai labai energetiskai stiprios kortos....Pasipratink jas,prisijaukink....Cia tau ne Vaitas bigsmile.gif As su jom gal menesi miegojau....ir siaip visko ten buvo.... bigsmile.gif Bet jei susidraugausi,taps tavo antrom akim....O tau jos tiks,nes tu stipri.....Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 07 16, 22:29)
Vat apie sitas ir rasiau,kad man jos pacios graziausios....Siaip tai labai energetiskai stiprios kortos....Pasipratink jas,prisijaukink....Cia tau ne Vaitas bigsmile.gif As su jom gal menesi miegojau....ir siaip visko ten buvo....  bigsmile.gif Bet jei susidraugausi,taps tavo antrom akim....O tau jos tiks,nes tu stipri.....Sekmes 4u.gif



Dėkui... 4u.gif

Atsakyti
vailet2, nuostabi dovana wub.gif Aš saviškes Nefertari's Tarot irgi labai pamėgusi, tikrai jos turi kažką tokio... Nuostabios kortos wub.gif Egoistiškai jas naudoju išskirtinai tik savo reikalams aiškintis blush2.gif
O vakar pasimaloninau ir pagaliau įsigijau Kat Black "Golden Tarot". Ilgai joms kaupiausi hihihi.gif Tačiau jos pranoko visus mano lūkesčius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue Rose @ 2009 07 17, 08:19)
vailet2, nuostabi dovana  wub.gif Aš saviškes Nefertari's Tarot irgi labai pamėgusi, tikrai jos turi kažką tokio... Nuostabios kortos  wub.gif Egoistiškai jas naudoju išskirtinai tik savo reikalams aiškintis  blush2.gif
O vakar pasimaloninau ir pagaliau įsigijau Kat Black "Golden Tarot". Ilgai joms kaupiausi hihihi.gif Tačiau jos pranoko visus mano lūkesčius  ax.gif



Tikriausiai ir aš jas padarysiu tik savom kortom ax.gif bigsmile.gif Pradžioje sau Martin kortų kaladę paskyrus, paskui pradėjau ir visiems kitiems su ja burti smile.gif
Iš Vaito kortų matyt išaugama, kaip iš marškinėlių kokių, visai netraukia g.gif
O jūs Lietuvoje kur nors kortas perkate? Ar internetu? Šitas man parvežė. Lietuvoje nemačiau tokių kortų, net ir kokybės prasme.
Atsakyti
aš viską perku užsienyje, internetu, dažniausiai per ebay.
Atsakyti
ebay foreva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vailet2 @ 2009 07 17, 07:46)
Tikriausiai ir aš jas padarysiu tik savom kortom  ax.gif  bigsmile.gif Pradžioje sau Martin kortų kaladę paskyrus, paskui pradėjau ir visiems kitiems su ja burti  smile.gif
Iš Vaito kortų matyt išaugama, kaip iš marškinėlių kokių,


Gal ne....geras tas Vaitas biggrin.gif As asmeniskai jas esu atidalinus DA ir MA,nes labai daug delioniu,kur reikalinga tai padaryti...negi kaskarta dalinsi kalade. biggrin.gif Vakar deliojau sau didziaja čigoniskaja delione is 42 kortu su visais papildomais ritualais( viena is delioniu,kai nori rimtu pranasysciu),tai naudojau Vaita,o ne kuria nors kita savo megiama kalade....
Atsakyti
Jaukinuos Nefertari,s wub.gif Pakaks kol kas bigsmile.gif Sėdžiu darbe, o galvoje vaizdai plaukioja lotuliukas.gif kortų
O gali sukelt migrenos priepuolį jos g.gif Nes dabar ieškau vakarykštės priežasties unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vailet2 @ 2009 07 17, 09:04)
Jaukinuos Nefertari,s  wub.gif  Pakaks kol kas  bigsmile.gif  Sėdžiu darbe, o galvoje vaizdai plaukioja  lotuliukas.gif  kortų
O gali sukelt migrenos priepuolį jos  g.gif  Nes dabar ieškau vakarykštės priežasties  unsure.gif

Manau,kad laisvai gali....Man dar prasciau buvo bigsmile.gif Man jas kai Mokytojas dovanojo,tai sake,kad niekada to nedarytu,jei nebutu isitikines,kad as jas "suvaldysiu".....
Atsakyti