Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

QUOTE(vailet2 @ 2009 07 13, 15:58)
Matyt kiekvienam savo  bigsmile.gif  nes namuos dešimt kaladžių, o geriausiai matau šitas  bigsmile.gif ir niekada neklysta

Zinoma,kad taip biggrin.gif O mano "patikimiausios" tai "Magiskosios rusu Taro",kuriu autorius kolkas nezinomas....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 07 13, 17:01)
Zinoma,kad taip biggrin.gif O mano "patikimiausios" tai "Magiskosios rusu Taro",kuriu autorius kolkas nezinomas....



Vis tiek, keistas dalykas, jei žmogui gerai išvystyta intuicija, ir turi matymą toliau savo nosies, jis galėtų šiaip į savo, ar kito klausimus atsakyt. Bet čia gal lemia nepasitikėjimas ar kaip, nes su Taro vis tiek atrodo patikimiau. Nežinau, as supratai, ką norėjau pasakyt.
čia panašiai kaip stovėtum ir rūkytum į medį žiūrėdamas, tipo relaksuojies, o juk ir be cigaretės gali stovėt ir žiūrėt į tą patį medį ir relaksuotis lotuliukas.gif Bet su cigarete patikimiau lotuliukas.gif jei rūkytum mirksiukas.gif
Jaučiu, kad šiandien tarp ausų vėjai švilpia
Atsakyti
QUOTE(vailet2 @ 2009 07 13, 16:06)
Vis tiek, keistas dalykas, jei žmogui gerai išvystyta intuicija, ir turi matymą toliau savo nosies, jis galėtų šiaip į savo, ar kito klausimus atsakyt. Bet čia gal lemia nepasitikėjimas ar kaip, nes su Taro vis tiek atrodo patikimiau. Nežinau, as supratai, ką norėjau pasakyt.
čia panašiai kaip stovėtum ir rūkytum į medį žiūrėdamas, tipo relaksuojies, o juk ir be cigaretės gali stovėt ir žiūrėt į tą patį medį ir relaksuotis  lotuliukas.gif Bet su cigarete patikimiau  lotuliukas.gif  jei rūkytum  mirksiukas.gif 
Jaučiu, kad šiandien tarp ausų vėjai švilpia

Nu,zinok,nevisai sutikciau....Kalbi apie aiskeriagyste,kaip suprantu....Tokiu tikrai nera daug,be to ir aiskeriagiai ivairiausiais budais gauna savo informacija ir labai daznai nemoka jos "perskaityti".....O del rukymo ir medzio,tai su rukymu tikrai geriau bigsmile.gif
Atsakyti
Chiromante,
Perskaičiau temoje, kad mergaitės paštu gavo naudingos medžiagos apie Taro pradedantiems. Ar galečiau ir aš ją pamatyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Helllen @ 2009 07 13, 17:25)
Chiromante,
Perskaičiau temoje, kad mergaitės paštu gavo naudingos medžiagos apie Taro pradedantiems. Ar galečiau ir aš ją pamatyti?  ax.gif

Sita mokomoji akcija jau baigta....(tolima,nepergyvenk,-ka zadejau,tikrai pabaigsiu bigsmile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 07 13, 17:01)
Zinoma,kad taip biggrin.gif O mano "patikimiausios" tai "Magiskosios rusu Taro",kuriu autorius kolkas nezinomas....




O čia tos G.O.M. kortos, ar aš kažką maišau?
Atsakyti
QUOTE(vailet2 @ 2009 07 13, 20:32)
O čia tos G.O.M. kortos, ar aš kažką maišau?

Tikrai kazka maisai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 07 13, 18:51)
Sita mokomoji akcija jau baigta....(tolima,nepergyvenk,-ka zadejau,tikrai pabaigsiu bigsmile.gif )


Fuuuuuuuuuuuuuuu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2009 07 14, 10:31)
Fuuuuuuuuuuuuuuu smile.gif

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2009 07 14, 11:54)




Ech, aš net paprašyt nespėjau ir jau gavau atsakymą... verysad.gif
Atsakyti
Ir dar turiu klausimą, gal kas Vilniuje ezoterinį knygyną žino? Buvau netoli Pylimo g., tai nebėra verysad.gif
Atsakyti
Knygynas "ZODIAKAS", Labdarių g. 4 - 13, tel.: (5)2312992 smile.gif smile.gif

Eiti nuo Vilniaus g. ir pasukti i gatvelę kairėj pusej biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorette: 14 liepos 2009 - 22:20