Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

Vyno dieta g.gif Reikės rimčiau išbandyt, šiandien tą dėlionė dėl svorio išbandžiau, taip smagiai kg krito pradžioj ir kažkoks išsikvėpimas
Papildyta:



O jūs baltą kortą naudojat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vailet2: 11 liepos 2009 - 19:33
kortuojat? negeri vaikuciai. ne ne
Atsakyti
Kaledu seniali, tu irgi negeras - kiekvienais metais uzsisakau vila ir mersa dovanu, o tu neatnesi bash.gif
Ir nesakyk, kad todel, kad as negera - geresniu uz mane nebuna angel.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linabalt: 11 liepos 2009 - 22:40
Sveikos 4u.gif

Man iškilo toks klausimas: dėliojama dviejų žmonių santykių dėlionė (3 kortų stulpelis, 1 korta, 3 kortų stulpelis). Esu skaičius ir girdėjus, jei tuose stulpeliuose iškrenta priešingos lyties MA, tai būriamas žmogus yra neištikimas ar turi kitą?
Suprantu, kad kartais MA ne žmones simbolizuoja, bet kaip šitoje dėlionėje? ar visada simbolizuoja kitą žmogų? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 07 11, 17:22)
O as tai kudinuosi bigsmile.gif  lotuliukas.gif  Per 5 dienas 4,5 kg........La jurei (kartu kudinames) irgi 4,bet kadangi ji ir taip kuda,tai matosi ziauriai......Labai padeda vynas.....Paėdam paskutini karta apie 17-18 va.,o paskui tik vynas....Krenta po kila i diena biggrin.gif

Kudejimo delione neparode jokiu kliuciu,todel neliko nieko kito,kaip baigti prisigalvoti,kad as needu,o svoris vistiek nekrenta....


Na, na, kas čia per kūdėjimo dėlionė-ma irgi tokios reik, gal pavyktų užsikoduoti kaip nors lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Vis būdavo plius 5 kg., o dabar jau žiūriu visi 10 gaunasi, ech...
Vynas man labai patinka, bet nemaniau, kad galima sukūsti nuo jo, nes prigėrus valgyti dar labiau norisi, nors gal yra kokia paslaptis-tam tikras kiekis tam tikru laiku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(svetima @ 2009 07 13, 09:04)
Na, na, kas čia per kūdėjimo dėlionė-ma irgi tokios reik, gal pavyktų užsikoduoti kaip nors lotuliukas.gif  mirksiukas.gif
Vis būdavo plius 5 kg., o dabar jau žiūriu visi 10 gaunasi, ech...
Vynas man labai patinka, bet nemaniau, kad galima sukūsti nuo jo, nes prigėrus valgyti dar labiau norisi, nors gal yra kokia paslaptis-tam tikras kiekis tam tikru laiku ax.gif



Yra viena paslaptis - šaldytuvą visai iššluoji , o namie vakare tik vyno randi bigsmile.gif Ir mašinos raktelius kažkur nukiši mirksiukas.gif Aš ir dėlionę išbandžiau, taip faina būtų, tik paima ir nukrenta viskas iškart. Man dar visų 15 reikia unsure.gif , nors palyginus kiek numečiau, tai čia jau mizeris

Atsakyti
QUOTE(Helllen @ 2009 07 12, 13:54)
Sveikos  4u.gif

Man iškilo toks klausimas: dėliojama dviejų žmonių santykių dėlionė (3 kortų stulpelis, 1 korta, 3 kortų stulpelis). Esu skaičius ir girdėjus, jei tuose stulpeliuose iškrenta priešingos lyties MA, tai būriamas žmogus yra neištikimas ar turi kitą?
Suprantu, kad kartais MA ne žmones simbolizuoja, bet kaip šitoje dėlionėje?  ar visada simbolizuoja kitą žmogų? unsure.gif

Jokioj delionej nebuna VISADA arba taip arba kitaip....Pati turi jausti-ar tai zmogus,ar situacija ar tiesiog charakterio ipatumai.....Jeigu visiskai neaisku-uzduodi patikslinancius klausimus ir trauki papildomas kortas tai pozicijai,kur yra neaiskumu.
Atsakyti
Ar kas iš jūsų esat susidūrę su D.E. Martin kortų kalade? Jis yra papildomai vieną kortą įvedęs - pažymėta 0 kaip ir kvailys, o vadinasi Multiuniversum.



Ar jūs naudojat baltą kortą?
Atsakyti
As tai naudoju balta-mano nuomone,reikia palikti teise kortoms neatsakyti i klausima biggrin.gif

Tavo minetos kalades nezinau-ju gi "prikepta" daugiau nei 1000 variantu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 07 13, 16:29)
As tai naudoju balta-mano nuomone,reikia palikti teise kortoms neatsakyti i klausima biggrin.gif

Tavo minetos kalades nezinau-ju gi "prikepta" daugiau nei 1000 variantu biggrin.gif



Šiaip jos visai fainos, paveiksliukuose labai aiškiai parodyta kortos reikšmė, kai jau būni Vaito išmokęs, knygų jau nereikia prie šitos kaladės bendrai dėlionei matyt, pasku jau niuansai. O kraštuose kortų pažymėta atitikimas planetai, raidei, simboliui, brangiakmeniui.
Tik pas jį dvaro kortos žymimos ne karalius, karalienė, pažas, riteris - o motina, tėvas, dukra ir sūnus.


Atsakyti
Aaaaa,turbut tada zinau,apie ka kalbi....Macius esu.....Kolkas man graziausios Nefertari.Nors paveiksliuke ju grozio net puses nesimato biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 07 13, 16:50)
Aaaaa,turbut tada zinau,apie ka kalbi....Macius esu.....Kolkas man graziausios Nefertari.Nors paveiksliuke ju grozio net puses nesimato biggrin.gif



Matyt kiekvienam savo bigsmile.gif nes namuos dešimt kaladžių, o geriausiai matau šitas bigsmile.gif ir niekada neklysta
Atsakyti