Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

As tai laukiu gimtadienes dovanos-issiuvineto ritualinio kimono biggrin.gif Klause-ka siuvineti,tai nedaejo-tikrai buciau pasakius kelias kortas- II, XIV ir XVIII.....
Atsakyti
pati nustebau
Atsakyti
Tik taip niekas ir nepasakė, ką man su laiko sąvoka kortose daryt blink.gif Nepadeda nieks, nusprendusiom įsimylėt moteriškėm lotuliukas.gif
Atsakyti
Vailet2, šitoj vietoj užuojautos iš niekur nesulauksi...
Vienu metu ir aš pasriūbavau. Kaip ten paraše Tavo parašyta?... Patikimesnis kelias. Likimas, taip sakant, tavo rankose smile.gif))) Jei ne likimas, tai vistiek rankose. Jei ne rankose, tai vistiek likimas.
A Tau klausimas stovi, kada meilė ateis?
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2009 07 10, 17:58)
Vailet2, šitoj vietoj užuojautos iš niekur nesulauksi...
Vienu metu ir aš pasriūbavau. Kaip ten paraše Tavo parašyta?... Patikimesnis kelias. Likimas, taip sakant, tavo rankose smile.gif))) Jei ne likimas, tai vistiek rankose. Jei ne rankose, tai vistiek likimas.
A Tau klausimas stovi, kada meilė ateis?




Na, užuojautos nenoriu lotuliukas.gif Savo afigienu intelektualiu žavesiu galiu visus po kojom paguldyt lotuliukas.gif bent intelektualius vyriškius. Ačiū Dievui, kad ir protingų vyrų sutvėrė bigsmile.gif
Man egzistencinis klausimas, kai nežinai, ar tikrai eini ta kryptim ir ar tai tas žmogus, nes aš jaučiu atsakomybę ne tik už savo, bet ir už kito gyvenimą mirksiukas.gif
cool.gif Na, ir išsikalbėjau aš čia nete, už metus laiko, gal vėl kokiam urvelin medituot įlist bigsmile.gif
Tik, kad tos kortos taip prilipo, o čia protingų ir išmintingų moterų yra smile.gif
Atsakyti
Na, aš tai laiką dviem būdais nustatinėju:
1 - užduodu klausimą su laiko terminu (kokia tikimybė, kad iki rugsėjo mėn. pakeisiu mašiną į kitą? Kiek palanku, nepalanku imti paskolą iki Naujų metų?)
2 - sudėtingesnis. Priklausomai nuo nagrinėjamo klausimo/dalyko pasirenku tik tuos MA, kurie atstovauja (jausmai, santykiai- taurės, nekūrybinio darbo reikalai- kardai, kūrybinio darbo, kūrybos aplamai- lazdos, piniginiai- pentakliai. Jei negaliu kategoriškai atskirti sferos, pasiimu dviejų mosčių MA) ir visus DA.
Tada suformuluoju klausimą: už kiek laiko įvyks tas ir tas? Turiu galvoje, kad DA rodo mėnesius, o MA- savaites ir dienas, traukiu kortas, kurios sudėtos į dvi atskiras krūveles: vienoje- DA, kitoja- MA. Traukiu vieną iš DA ir tris kortas iš MA krūvelės. DA skaičius rodo mėnesių skaičių, MA- suma savaites, kurios prisideda prie jau nurodyto mėn. skaičiaus.
Jei ištarukiu 0 Kvailį, reiškia, arba įvykis įvyks labai staiga ir netikėtai ir labai greit, arba kaip tik bus tik apraiškos, kad įvyks, bet viskas labai neapibrėžta, todėl atsakymas ko kas visiškai neaiškus. Galbūt būtinai reikia imtis konkrečių veiksmų, o galbūt iš viso nelemta įvykti.
Iki dienos tikslumo nesmulkinu, bet gal kada atidirbsiu ir tai...
Čia pagrindą paėmiau iš Janina Renee, bet pasimodifikavau pagal save.

Na, o didesniems apimliems prognostiniams, bet netiksliems (kada klausimas suformuotas aplamai: kas laukia ateinančiais metais? ir pan.) dėstymams galima bendrai iš karto nuspręsti, kad pirmos 4 kortos rodys pirmą metų ketvirtį (jei dėstoma mėnesiui- pirmą mėnesio savaitę), kitos 4- sekantį ir t.t.
Tikiuosi, įmanoma nors ką suprasti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 07 10, 17:00)
As tai laukiu gimtadienes dovanos-issiuvineto ritualinio kimono  biggrin.gif  Klause-ka siuvineti,tai nedaejo-tikrai buciau pasakius kelias kortas- II, XIV ir XVIII.....

Gal dar ne vėlu?
šilkučiais subtiliai, ojeeee kaip dailu turėtų būti.

"Man egzistencinis klausimas, kai nežinai, ar tikrai eini ta kryptim ir ar tai tas žmogus, nes"
aha, galvos nepameti smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Blue Rose @ 2009 07 10, 18:17)
Na, aš tai laiką dviem būdais nustatinėju:
1 - užduodu klausimą su laiko terminu (kokia tikimybė, kad iki rugsėjo mėn. pakeisiu mašiną į kitą? Kiek palanku, nepalanku imti paskolą iki Naujų metų?)
2 - sudėtingesnis. Priklausomai nuo nagrinėjamo klausimo/dalyko pasirenku tik tuos MA, kurie atstovauja (jausmai, santykiai- taurės, nekūrybinio darbo reikalai- kardai, kūrybinio darbo, kūrybos aplamai- lazdos, piniginiai- pentakliai. Jei negaliu kategoriškai atskirti sferos, pasiimu dviejų mosčių MA) ir visus DA.
Tada suformuluoju klausimą: už kiek laiko įvyks tas ir tas? Turiu galvoje, kad DA rodo mėnesius, o MA- savaites ir dienas, traukiu kortas, kurios sudėtos į dvi atskiras krūveles: vienoje- DA, kitoja- MA. Traukiu vieną iš DA ir tris kortas iš MA krūvelės. DA skaičius rodo mėnesių skaičių, MA- suma savaites, kurios prisideda prie jau nurodyto mėn. skaičiaus.
Jei ištarukiu 0 Kvailį, reiškia, arba įvykis įvyks labai staiga ir netikėtai ir labai greit, arba kaip tik bus tik apraiškos, kad įvyks, bet viskas labai neapibrėžta, todėl atsakymas ko kas visiškai neaiškus. Galbūt būtinai reikia imtis konkrečių veiksmų, o galbūt iš viso nelemta įvykti.
Iki dienos tikslumo nesmulkinu, bet gal kada atidirbsiu ir tai...
Čia pagrindą paėmiau iš Janina Renee, bet pasimodifikavau pagal save.




Na, o didesniems apimliems prognostiniams, bet netiksliems (kada klausimas suformuotas aplamai: kas laukia ateinančiais metais? ir pan.) dėstymams galima bendrai iš karto nuspręsti, kad pirmos 4 kortos rodys pirmą metų ketvirtį (jei dėstoma mėnesiui- pirmą mėnesio savaitę), kitos 4- sekantį ir t.t.
Tikiuosi, įmanoma nors ką suprasti  blush2.gif







Oi, dėkui, viskas aiškiau, aš bandžiau pagal "Zolotoje Taro" V. Skliarikova, bet kažkaip neprilipo. Vis gi pastebėjau, kad aiškesnią informaciją gauni, kai pats renkies dėliojimo sistemą. Pabandysiu jūsų būdą. Sakau, man kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių atsiranda lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai jau einu gerti savo penktadieninio vynelio,tai nei apie egzistencines lomkes,nei apie laika,nei tuo labiau apie miailia wub.gif nieko negaliu pasakyti....Man patinka kai mane myli ir psio.....

Tolima,deja,bet jau velu... verysad.gif nu nieko,irgi labai grazu turetu buti....

Siandien tokius numerologinius tyrimus atlikau (pagal uzsakyma)...Visai gal ir nieko...O as maniau,kad man numerologija ziauriai ne prie dusios.....
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2009 07 10, 18:19)
Gal dar ne vėlu?
šilkučiais subtiliai, ojeeee kaip dailu turėtų būti.

"Man egzistencinis klausimas, kai nežinai, ar tikrai eini ta kryptim ir ar tai tas žmogus, nes"
aha, galvos nepameti smile.gif))





Nemoku aš tos galvos pamest lotuliukas.gif Reikėtų kokį kartelį pabandyt, patirčiai mirksiukas.gif Ale, vėl išmąstyčiau kaip čia tą galvą pamest lotuliukas.gif Tai , kaip ir nepamesčiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vailet2 @ 2009 07 10, 17:24)
Oi, dėkui, viskas aiškiau, aš bandžiau pagal "Zolotoje Taro" V. Skliarikova, bet kažkaip neprilipo. Vis gi pastebėjau, kad aiškesnią informaciją gauni, kai pats renkies dėliojimo sistemą. Pabandysiu jūsų būdą. Sakau, man kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių atsiranda  lotuliukas.gif


Leisiu sau pataisyti...Skliarova...Man ji labai patinka...Gal del to,kad jos terneriu niekaip neiveikiu biggrin.gif
Atsakyti
Man patinka kai mane myli ir psio.....




Aš ir taip norėčiau ax.gif

Gero vakarėlio smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Chiromante @ 2009 07 10, 18:28)

Leisiu sau pataisyti...Skliarova...Man ji labai patinka...Gal del to,kad jos terneriu niekaip neiveikiu biggrin.gif





Atsiprašau, iš tiesų Skliarova, mano atmintis skaičiams sutverta, ne pavardėm, visada su jom sunku būna blush2.gif
Atsakyti