Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

tolima nu nebuvau restorane jokiam , is kur istraukei ?smile.gif

mane XK kviete i restorana ir kviecia vis dar smile.gif
Atsakyti
tai eik greiciau i ta restorana, bo visa diena tik apie tai ir tesnekam:)))))))))))
Atsakyti
tolima nu nesnekam
4u.gif
kas tau cia dbbr ?
Atsakyti
Ai, Selena, smegenys prašilę... Man demonas ramybes neduoda, tai užsikabinau už Tavo restorano smile.gif)))
Atsakyti
Selena,Volmer temoje rasei apie savo "vertybes"...tai va,-tas X turetu tau truputi praplauti smegenus....Bokstas krito ne siaip sau.Is visos deliones (neanalizavau detaliai,bet fonas vistiek matosi) panasu,kad jis tau ne gyvenima sugriaus,o pakeis tavo "vertybes" bigsmile.gif Eik tu su jo i ta restorana....
Papildyta:


Tolima,taigi turi taures kitoj medziagoj-ten irgi labai normaliai viskas bigsmile.gif O Setonas taigi labai puiki korta-daryk,ka jinai tau siulo :bigsmile:Tauriu ieskosi,kai tau bus 50.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chiromante: 01 liepos 2009 - 14:50
QUOTE(Chiromante @ 2009 07 01, 15:49)
Selena,... Eik tu su jo i ta restorana....
Papildyta:
Tolima,taigi turi taures kitoj medziagoj-ten irgi labai normaliai viskas bigsmile.gif  O Setonas taigi labai puiki korta-daryk,ka jinai tau siulo :bigsmile:Tauriu ieskosi,kai tau bus 50.....


Selena, daryk, ką sako Chiromante apie restoraną.

oi Chiromante, tai aš labai nieko prieš Šėtoną, nu bet bent kokia taurę... Bent jau vyno smile.gif)) ar brendžio smile.gif))

P.S. Taurių noriu iš Tavo rankų (galvos).
Atsakyti
Chiromante dekui 4u.gif 4u.gif
na ziuresim ziuresim ,eisiu eisiu kur as digsiu ikliuvau kaip muse i voratinkly biggrin.gif ai gerai , akd is jo puses jausmu man jokiu nera

dar nelabai supratau ta korta kalaviju 7 - tai kaip suprantu pergale bet kokia kaina, kova kazkokia

rolleyes.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif

as nenoriu , kad pakeistu unsure.gif unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2009 07 01, 14:55)
Selena, daryk, ką sako Chiromante apie restoraną.

oi Chiromante, tai aš labai nieko prieš Šėtoną, nu bet bent kokia taurę... Bent jau vyno smile.gif)) ar brendžio smile.gif))

P.S. Taurių noriu iš Tavo rankų (galvos).

Sakiau parasysiu,vadinasi parasysiu bigsmile.gif Dabar galva truputi kito darbo turi - emiausi siokiu tokiu pavojingu bandymu....tai visa koncentracija i tai... :bigsmile:
Atsakyti
o tie darbai susije su tai ka minejei astrolugiu temoje ?? kazka su auka ? g.gif

Atsakyti
aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 01, 14:59)
Chiromante dekui  4u.gif  4u.gif
na ziuresim ziuresim ,eisiu eisiu kur as digsiu ikliuvau kaip muse i voratinkly biggrin.gif ai gerai , akd is jo puses jausmu man jokiu nera

dar nelabai supratau ta korta kalaviju 7 - tai kaip suprantu pergale bet kokia kaina, kova kazkokia

rolleyes.gif  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

as nenoriu , kad pakeistu  unsure.gif  unsure.gif  blush2.gif


Nesuk tu sau,Selena,galvos-kas kur ikliuvo.....Ir nelabai ka supranti apie jausmus (tai yra grynai cheminis procesas,todel visiskai nepatikimas ir neigalaikis)...Ne kiekviena dvidesimtmete turi galimybe pasisemti tikros gyvenimiskos patirties.....

Kas link kortu-neanalizuok ju po viena-ziurek,kas salia,koks bendras fonas....
Papildyta:
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 01, 15:00)
o tie darbai susije su tai ka minejei astrolugiu temoje ?? kazka su auka ? g.gif

Ilgai reiketu aiskinti ir kazin ar pavyktu....Tik turek visada galvoje - NEBUNA NEI JUODOSIOS NEI BALTOSIOS MAGIJOS....Magija-jinai ir yra magija....
Atsakyti
QUOTE
Ilgai reiketu aiskinti ir kazin ar pavyktu....Tik turek visada galvoje - NEBUNA NEI JUODOSIOS NEI BALTOSIOS MAGIJOS....Magija-jinai ir yra magija....



aaa 4u.gif


nu dzin eisiu as su juo i ta resorana, juk rimtai neisitemps i lova ten schmoll.gif
ujujuj schmoll.gif
Atsakyti