Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

santykiu ir nera musu jokiu, jie tokie , kad tas zmogus man gali suteiktisavi parama, pasikima, suteikti naujas galimybes

taip jis mane tyrineja
siaip labai pradzia aiski buvo 1lazdzdu2,2 teisingumas, 3zyne, 4.pazas pentakliu

na gali buti , kad susipazinsiu su kitu zmogum , nes tas vyras man butu per senas, beto kiek kortas imu visad rodo pinigus ir darba jokiu jausmu is jo puses nera man smile.gif
beabejo ir man jam smile.gif

dekui blue rosse wink.gif
Atsakyti

Ir bandziau ziureti vienaip kitaip...Nematant visu kortu bendrai cia sunku tiksliai pasakyti.
Tik stai Bokstas (kaip elgtis, kad neliktum nusivylus siais santykiais ?) man labiau sako,kad gal Selenai reiktu suvokti savo neteisingus isivaizdavimus,griauti savo pasenusius,ja ribojancius isitikinimus.kita vertus,tuo paciu daug i siuos santykius vilciu,investiciju..(ateitin)nedeti,nes jos tikrai nebus.
Riteris pats savaime,nematant kas ji supa,man neaiskus...
O Teisingumas(ka partneris tau jaucia?) sako,kad cia kazkokiu dideliu ryskiu meiles jausmu nera,o santykis labiau praktiniais,dalykiniais tikslais.Kaip Blue Rose paminejo,cia yra ir taves tyrinejimas,vertinimas..Ir tai daro jis pakankamai aiskiai(nu be isimylejimo svaiguliu..)bei objektyviai,suvokdamas savaja atsakomybe..
Papildyta:
Nu va,dar prisidejau prie tavo nekokios nuotaikos..
Atsakyti
dekui daugiaziede smile.gif

va va gal rimtai man tas bokstas gali reiskti mano nusistovejusius isitikinimus, nes kartais reikia pakeisti poziuri , o as galiu ir nepakeisti , tada viskas sugrius...
netgi pries tai kai meciau kortas ant to vyro XK tai visada budav , kad yra du keliai ir galiu praiti pro gera nieko nematydama

kuo toliau tuo idomiau tos kortos darosi ir supranti, kad i taspats bokstas gali daug dalyku simbolziuoti
hm


Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 06 29, 19:27)
8 korta -Bosktas (kaip elgtis, kad neliktum nusivylus siais santykiais ??
Nesuprantu ??? tai bandyti nesugriauti ju ?? ar kaip ??
po to
7 korta - Lazdu rierus - ka tau duoti gali sie santykiai
tai kaip suprantu egositiskuma, pasiputima ??
padekit mergaites 4u.gif
Papildyta:
p.s. pries tai visos kortos buvo pozityvios
Papildyta:
ir nelabai suprantu kortOS TEISINGUMAS(ka partneris tau jaucia )?? tai kaip intepretuoti ?
kad jaucia teisingus jausmus ar kaip ?


Na,Selena,viska tau cia merginos jau gerai parase,bet kita karta,jei nori rimtos pagalbos-rasyk visas kortas,nes,kaip jau ir minejo,-is kur padarei isvada,kad jos pozityvios.Visada reikia matyti "bendra fona".Be abejo,bokstas tau kalba apie dramatiskus ivykius.Bus ivairiu posukiu,perversmu,nerviniu stresu,kurie ziauriai suklibins tavo nepajudinama (tau kolkas taip atrodo) vertybiu sistema.Tai gali buti pastoviai slopinamu emociju "sprogimas". Sie santykiai atnestu radikaliu permainu tavo gyvenime,kadangi perdaug stipriai esi uzsiciklinus "ant santykiu" aplamai.Konkreciai siuo atveju-santykiai tau pavirstu i "kalejima",todel ,be jokiu abejoniu,ji reiketu "sugriauti.....Teisingumas (ka partneris tau jaucia?),senoj sajungoj galetu kalbeti apie idealius santykius,bet siuo atveju korta kalba ne apie emocines audras,o apie "protingas santykiu taisykles"....(na jis juk suvokia,kad yra atsakingas uz tave,kaip ir rase merginos biggrin.gif )
Lazdu riteris sako,kad tas zmogus tau duotu tikrai nemazai-su juo patirtum "viska",tik nereikia juo labai pasitiketi,neziurint i visiskai patikima isore ir gera pirmaji ispudi biggrin.gif Tuo labiau,kad tu pati nors ir atvira pazintims ir "meilei",bet viduje dar neesi pasiruosusi ilgalaikiams giliems santykiams....
Pozicijoj-"kaip jis ruosiasi egtis su tavimi",kaip suprantu iskrito Zyne? Na lova man cia kazkaip nekvepia g.gif Bet vistiek-delione visa neaiski,todel kolkas tik tiek.... bigsmile.gif
Atsakyti
nu okis rasau kortas visas smile.gif

1- korta buvo lazdu 2
2-teisingumas
3- zyne
4-pentakliu pazas
5-kardu 7
6- riteris lazdu
7- pentakliu 6
8 - bokstas


as nzn man pasirode, kad kazkaip tai susije su kazkokiu pasiulimu ar kazkaip
nes jausu tai as nematau , sekso nematau taip pat
idomu g.gif

siaip visada kai dejau ant jo krisdavo pinigeliai ir darbas.
nu nzn kaip cia bus
Atsakyti
Aaaa,tai tu visai ne taip buvai surasius pozicijas....Dabar neturiu laiko-tik priebegom...Po to paziuresim.....
Atsakyti
okiukas smile.gif
dekui 4u.gif
Atsakyti
Ne laikas man taurem, nusprendziau. Paskutinej viltingoj delionej iskrito demonas. Tik brudu is galvos sunku atsikratyt, uzsiimsiu kuno sveikata tada.
Atsakyti
turbut aistringi slapti santykiai laukia smile.gif jei cia apie santykius


Chiromante galesi kai busi laisvense pakometuot delione mano

vis dar galvooju apie ja smile.gif
isvaziuoju sekmadieni i Turkija tai kortas irgi vesiuos biggrin.gif kazkaip ypratau jas visur vestis 4u.gif
Atsakyti
Selena, po restorano i Turkija? cool.gif
Papildyta:
mane mintys demoniskos apsede. Apie tai
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif ne ne smile.gif))
su tentuo XK nebuvau dar restorane smile.gif jis kitur ilsisi biggrin.gif
o vaziuoju su mama:)

ple nervina tuku demesys ,fui schmoll.gif schmoll.gif kam jie gali patikt ?
Atsakyti
tai su mama pries tai buvai restorane smile.gif)))))))
Atsakyti