Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

QUOTE(Selena7 @ 2009 06 26, 11:15)
ka reiskia zodis minor ??

- Mažasis Arkanas, Mažojo Arkano kortos
Atsakyti
As tai sedziu ir laukiu kantriai tauriu. Kartais laukiu ramiai, kartais sukandus dantis. Šits klausimas man ir stovi - kodėl tokia eilės tvarka? Pirma kardai, paskui lazdos, paskui pentakliai. Taurių nė per kur - viskas atvirkščia tvarka pagal mano poreikius smile.gif)))) Tai jau mąstau ir mąstau šiuom klausimu...
Atsakyti
man kazkaipatrodo nelabai svarbu buvo eiliskumas smile.gif
parase zmogus kaip patogiau , as taip pat laukiu tauriu jau ir net labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 26, 10:31)
chiro, o tu tokią marfą žinai?

Viena marfa zinau...
Atsakyti
Nifiga.
Tai laukiam...
Atsakyti
tai apie tą pačią kalbam. tavo nuomone ji patikimas žmogus?
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2009 06 26, 11:02)
As tai sedziu ir laukiu kantriai tauriu. Kartais laukiu ramiai, kartais sukandus dantis. Šits klausimas man ir stovi - kodėl tokia eilės tvarka? Pirma kardai, paskui lazdos, paskui pentakliai. Taurių nė per kur - viskas atvirkščia tvarka pagal mano poreikius smile.gif)))) Tai jau mąstau ir mąstau šiuom klausimu...

Man taures maziausiai patinka-emociju ir jausmu pasaulis ne man schmoll.gif O kardai patinka labiausiai bigsmile.gif
Atsakyti
svetima, nes rozmarinas taip romantiškai skamba.

o taro aš nepraktikuoju.

























Papildyta:
man labai idomu, kaipgi man pavyksta tokias plačias žinutes rašyti????
Atsakyti
Chiromante, nebūk sadistė. Jau su Selena baigiam nusigalabyt.
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 26, 11:10)
tai apie tą pačią kalbam. tavo nuomone ji patikimas žmogus?

Tokio pobudzio vertinimu vengciau....Siaip jau esu linkus pasitiketi zmonemis...o jeigu jie pasirodo neverti mano pasitikejimo,tai cia jau ju paciu problema....
Atsakyti
nu tai imu vertint tik tada kai zmogus mano suteikia pagrinda tokiam vertinimui.
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 26, 11:15)
nu tai imu vertint tik tada kai zmogus mano suteikia pagrinda tokiam vertinimui.

Nezinau,ka turi galvoje,bet kai as esu ziauri individualiste,man kazkaip labai gera pasitiketi savim bigsmile.gif ....O kiti...ka as zinau.....tiesiog arba buna arba ne....Nelabai suku galva del visokiu isdavysciu...."pradaznaja škura" buna ta pacia sekunde isbraukta is egzistuojanciu saraso ir vsio.....
Atsakyti