Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

QUOTE(Fille @ 2009 06 25, 19:57)
Chiromante gal galetum smulkiau papasakoti SELENOS istrauktas kortas?

Fille,jus su Selena turit tikrai pakankamai medziagos pradziai...O ji pas jus yra ne tam,kad as interpretuociau konkrecias deliones.Matai gi,kad kortos tikrai geros biggrin.gif Tuo labiau turi stimula pasiieskoti ir pamastyti,ka konkreciai jos tau kalba.
Atsakyti
Vakar turėjau malonumo Chiromantės reikšmes panagrinėt-kaip tik tai, ko man reikėjo mirksiukas.gif Gerai ten tie "srautai" eina biggrin.gif mirksiukas.gif

O ta paskaitų medžiaga irgi Chiromantės autorystė? mirksiukas.gif
Visai irgi man patiko...Tik apie apverstas kortas ten nieko-ar suprask, kad negatyvas, tai ir yra apversta korta, ar čia tieisog negatyvi pozicija g.gif

Oi, sunku man su tom apverstom..Dėliojau čia dėl savo darbinės situacijos(krizė-bleeee), tai iš 10 septynios kortos apverstos doh.gif Būt neapverstos, tai dar sakyčiau ne katastrofa, bet su tais apverstumais visiškas chaosas gaunasi..
Keltų kryžiaus rezultatinės pozicijos-"vainikas"-apverstas kardų karalius, netolima ateitis-apverstas V Popiežius, finalinė korta-apverstas O Kvailys... doh.gif
Kadangi nesupratau rezultato, dar vieną ištraukiau-kardų tūzas-tiesus..uhh..
Vis tiek šūds kaip suprantu.. unsure.gif Ar dar yra šansų išsikapstyt (firmai)?

Ką manot? Rozmarinai, aūūū, gal tu ką pasakysi tokio pritrenkiančio mirksiukas.gif
Ir kodėl tu rozmarinas, o ne koks aitrusis pipiras hah.gif
Atsakyti
svetima neerzink rozmarino o tai uzleis trydos uzkalbejima biggrin.gif praeis savaitgalis tolete smile.gif

as manau , kad kardu tuzas gerai... nauja pradzia, bet manau vistiek teks pasinervinti ir nebus taip lengva viskas

gala as klystu , esu tik mokine ax.gif
Papildyta:
kaip agliskai butu Taro KORTU DELIONE ??

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 06 26, 10:34)
kaip agliskai butu Taro KORTU DELIONE ??

Tarot Spread mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšnių_mergaitė: 26 birželio 2009 - 09:53
dekui vysnaite smile.gif
Atsakyti
Oi,svetima,nepripaisyk man svetimu lauru bigsmile.gif Tikrai dar nepasiekiau tokio lygio,kad pati viena galeciau toki darba padaryti (cia apie pirmasias reiksmes kalbu.Ten tik mano mazas indelis).O antroji medziaga isvis su manim nieko bendro neturi.Tiesiog JINAI GERA....Ir,jei atvirai,-nelabai teisetai as cia pasielgiau...nu bet sazine kaip nors apraminsiu bigsmile.gif
Atsakyti
ISIskaiciau viena foruma apie taro
bet nelabai suprantu ka reiskia zodis minor ?? ne siaip bendrai bet butent susije su taro ??
Atsakyti


O kaip rezultatas Kardu Karalius apv. ir Kardu Tuzas kazin ar kalba apie geri.....Bet visu isvardintu derinys sako,kad visos sitos permainos,kad ir sunkios,astrios,skausmingos,bet tik i gera tau,nors dabar gal ir sunku tuo patiketi......
Atsakyti
Beje SELENA ar apverstu kortu nebuvo?
Atsakyti
chiro, o tu tokią marfą žinai?
Atsakyti
Fille nu dabar neturiu joku konspektu
paziuresiu pirmadieni nes nebegrisiu jau namo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 06 26, 11:32)
Fille nu dabar neturiu joku konspektu
paziuresiu pirmadieni nes nebegrisiu jau namo smile.gif


Na gal Chiromante supras apie ka kalbejau ir patikslins info deliojimo, kad zinociau kaip interpretuotis kortas..
Atsakyti