Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

Lina, taip ir žinok, jei būsi mano Kroulį nužiūrėjus, užleisiu ant tavęs Rozmariną su trydom lotuliukas.gif
Atsakyti
kas man nepatinka? kad linabalt kortas nužiūrinėja? labai netgi patinka user posted image
Atsakyti
Rozmarinai ne
kodel tau nepatinka Kraulis ?
Papildyta:
as pvz dziaugiuosi , paziuresju Krauli , supratau , kad dziaugiuos, kad turiu Vaito Taro kortytes su susiraukusiais veidukais, bet mielesnes kazkaip smile.gif
nors aisku gal nesuprantu cia nieko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 06 25, 15:53)
Rozmarinai ne
kodel tau nepatinka Kraulis ?

man irgi nelabai tas kraulis.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 25, 14:49)


is kur gauni tokiu geru ir teisingu emociju? bigsmile.gif Sitas snukis labai tinka ezoterikos skyreliui bigsmile.gif
Atsakyti
o kodel ??
ar jo pacios kortos, ar ju energetika ? ar perteikimo forma ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 06 25, 15:29)
Nu ir neziurek daugiau-dar kortas nuziuresi bigsmile.gif Tokios raganos kaip tu -ir primokejus joks biesas neims bigsmile.gif Nu nebent jei plaukus nuteptum baltai...tada...gal.....


QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 25, 15:34)
***, linabalt, jei kortas nužiūrėsi, tai žinok, kad esi galingiausia pasaulio ragana biggrin.gif

QUOTE(niekada @ 2009 06 25, 15:48)
Lina, taip ir žinok, jei būsi mano Kroulį nužiūrėjus, užleisiu ant tavęs Rozmariną su trydom  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif nu ir prijuokinot lotuliukas.gif taip gera pasidare po situ komplimentu wub.gif Aciu aciuks.gif lotuliukas.gif

Chiromante, pataikei - man kai kas nors sakydavo "kad tave velnias nujotu" (o girdedavau tokius dalykus daznai g.gif ), visada juokdavausi - kur ten nujos, kai as esu velnio nesta ir pamesta - viena karta numetes, daugiau nepaims uz jokius pinigus, dziaugiasi atsikrates lotuliukas.gif Ech, prisiminiau jaunyste, ir ko tai butuoju laiku - dabar tokiu pasakymu nebegirdziu g.gif (pasitaisiau arba ismokau apsimetineti rolleyes.gif )

Rozmarinai, zinosiu pioneer.gif


Niekada, pasigailek, nekenciu trydos bijau.gif Tikiuosi, tavo Kroulio nenuziurejau bigsmile.gif
Atsakyti
chiro
user posted image

http://smiles.lc-pasaulis.com/

Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 06 25, 15:57)
o kodel ??
ar jo pacios kortos, ar ju energetika ? ar perteikimo forma ? bigsmile.gif


jau vien iskraipydama Jo didenybes varda,gali prisisaukti nelaimiu,o ne tik pykinimo.. biggrin.gif Buk atsargi!. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 25, 15:00)

O...geras...Ir vemiantis pirmam plane (man jo daznai reikia kai kuriose temose bigsmile.gif )....Ale kaip juos indet? mastau.gif
Atsakyti
selena, nugi sakiau, todėl, kad jis gėrė ožių kraują ir juos dulkino user posted image
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 25, 15:04)
selena, nugi sakiau, todėl, kad jis gėrė ožių kraują ir juos dulkino user posted image

lotuliukas.gif Ir cia tik vienos is maziausiu jo nuodemiu..... bigsmile.gif
Atsakyti