Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

QUOTE(Fille @ 2009 06 25, 11:53)
Na tai reiskias negausiu atsakymo is kortu  g.gif butu realiausiai geriausei, kad kitas mane paziuretu kaip klostytusi santykiai su..  rolleyes.gif


Įdomu, kas tave taip stabdo su tuo žmogum susidėti mirksiukas.gif Gal čia ir yra šuo pakastas-kad kažkas iš karto atrodo kliūtimi g.gif
Nes juk paprastai jaunystėj būna taip-patinka žmogus, tai ir prasidedi, ir bandai-nereikia nei kortų lotuliukas.gif
Atsakyti
Dar kart paziurejau kortas Kraulio ir vel supykino ir net galva iskaudo beziurint ...
schmoll.gif
Atsakyti
Taigi,merginos,is besimokanciu,paziurekit Fillei ta vyruka......Selena,gal tu pabandyk....
Papildyta:
QUOTE(Selena7 @ 2009 06 25, 14:02)
Dar kart paziurejau kortas Kraulio ir vel supykino ir net galva iskaudo beziurint ...
schmoll.gif

Bus tau pagyvenusiu ciociu neklausyti bigsmile.gif Sakau,kad net per interneta juo nesidomek...ba gali mazai nepasirodyti... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fille @ 2009 06 25, 14:53)
Na tai reiskias negausiu atsakymo is kortu  g.gif butu realiausiai geriausei, kad kitas mane paziuretu kaip klostytusi santykiai su..  rolleyes.gif



Laba diena smile.gif Jau keletą metų domiuosi Taro kortomis ir jos tikrai tapo mano ir mano artimų žmonių geru kasdieniniu patarėju bigsmile.gif Bet norėčiau pasakyti vieną dalyką fille - gal nereikėtų taip visko sureikšminti, ypač , kas liečia klausimą apie santykius. Jeigu nori pažiūrėti, kaip klostysis santykiai - eik ir bandyk smile.gif Nusivylimų neišvengsi, bet galima rasti daug gražių dalykų. Man irgi būna - lyg tai susipažįsti su nauju žmogumi, kortų klausi, o kas bus toliau - visiems didžiulės meilė noris iškart ax.gif O jos rodo, kad ateities gal ir nėra ax.gif Bet tai nereiškia, kad viskas, dabar sėdėsiu namie ir neisiu net susitikti su tuo žmogumi. Galų gale gali smagiai laiką praleist - gauti gėlių smile.gif , įdomiai pabendrauti. O jei jau širdelė nerami, tai gal reikėtų klaust, kaip reikėtų keistis pačiam, kad aplink situacija pasikeistų wub.gif na, čia šiaip mano tokie pamąstymai .
Atsakyti
ok pabandysiu snd

o kaip delioti delione ar ka ?smile.gif
parasysiu vakare


aga Chiromante fuuu pykina, net nzn kodel ;/
Vaito sviesios geros kortos, KAZKAIP SITOS KEISTOS
Atsakyti
***, fille, taigi tau jau milijoną kartų buvo paaiškinta, kad NETINKAMAS!!!! nesuprantu kas tau dar neaišku????


aš asmeniškai, jei imčiau kraulio kortas, tai pats kraulis mielai atlėktų manes iki pragaro palydėt user posted image
Atsakyti
Selena,grizdama namo is darbo,uzsuk i baznycia!..Maza kas( cia dar prie taves prikibo(paziurejus Kroulio kortas).. devil.gif
Atsakyti
QUOTE(svetima @ 2009 06 25, 14:59)
Įdomu, kas tave taip stabdo su tuo žmogum susidėti mirksiukas.gif  Gal čia ir yra šuo pakastas-kad kažkas iš karto atrodo kliūtimi g.gif
Nes juk paprastai jaunystėj būna taip-patinka žmogus, tai ir prasidedi, ir bandai-nereikia nei kortų lotuliukas.gif

nu jo - as jau ne jaunystej, alia dar pasinaudociau kokia proga (velnias, pries metus praleidau proga doh.gif nu neperspektyvus tas vyrukas buvo nei per kuri gala, alia linksma su juo, o man tik tiek ir reikia - kad tai dabar jis man vel pasipainiotu g.gif )

QUOTE(Chiromante @ 2009 06 25, 15:05)
Taigi,merginos,is besimokanciu,paziurekit Fillei ta vyruka......Selena,gal tu pabandyk....
Papildyta:

Bus tau pagyvenusiu ciociu neklausyti bigsmile.gif  Sakau,kad net per interneta juo nesidomek...ba gali mazai nepasirodyti... bigsmile.gif

O kodel man nuo jo nieko nesidare? Gal per trumpai ziurejau? Ir Niekados kalade paziurejau, ir internete - nieko. Sakau, kad as gera ziezula - toks tokio neima hihihi.gif Ne be reikalo tikriausiai vaikysteje babyte su manim vargdavo daugiausiai is visu anuku, ir apie mane vienintele sakydavo "velnio nesta ir pamesta", o kiti anukai pas ja "angeliukai" buvo ax.gif
Atsakyti
veeeeeeeeeeemtttttt veeeeeeemt schmoll.gif schmoll.gif
nieks neprikibo biggrin.gif tiesiog istikruju nemalonio ,as kazkaip apie kitas galvojau , kad yra Kraulio ...
na tada ziuresiu vel i Vaito veidukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2009 06 25, 14:15)

O kodel man nuo jo nieko nesidare? Gal per trumpai ziurejau? Ir Niekados kalade paziurejau, ir internete - nieko. Sakau, kad as gera ziezula - toks tokio neima hihihi.gif Ne be reikalo tikriausiai vaikysteje babyte su manim vargdavo daugiausiai is visu anuku, ir apie mane vienintele sakydavo "velnio nesta ir pamesta", o kiti anukai pas ja "angeliukai" buvo ax.gif

Nu ir neziurek daugiau-dar kortas nuziuresi bigsmile.gif Tokios raganos kaip tu -ir primokejus joks biesas neims bigsmile.gif Nu nebent jei plaukus nuteptum baltai...tada...gal.....
Atsakyti
***, linabalt, jei kortas nužiūrėsi, tai žinok, kad esi galingiausia pasaulio ragana biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
o kodel rozmarinai tau nepatika ?
Atsakyti