Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

rozmarinas lt blush2.gif
o reikejo anglu ??

siaip nezadu as tu kortu pirkti turiu Vaito smile.gif
man labai juokingi piesinukai yoac kaip veidukai nupaisyti , susirauke tokie biggrin.gif
Atsakyti
Selena,ka reiskia neatitiko?

Mano dukra vaziavo dviem savaitem i tolima kelione (ten buvo konkursas toks) . As,zinoma,isdeliojau kortas ir vienas momentas man uzkliuvo-VAGYSTE...ir ne viena doh.gif Perspejau ja ir.....niekas nieko nepavoge...Galima galvoti,kad kortos kazka netaip pasake....O PASIRODO,ju vadove,organizavo visiskai neplanuotas kelias keliones,kurios vaikams kainavo papidomus (neaptartus) pinigus...maza to,is ju papildomu koncertu uzsidirbo sau pinigeliu.....Argi kortos taip jau ir "melavo"? bigsmile.gif
Atsakyti
Selena,Kroulis nemego blondiniu ir gere vyna su velniais.. biggrin.gif
Atsakyti
na taip ...
as nebeatsimenu ko klausiau : bet klausimo forma buvo TAIP ARBA NE

ir nelabai suvokiau atsakyma
Papildyta:
QUOTE
Selena,Kroulis nemego blondiniu ir gere vyna su velniais.. 


ir paise Taro kortas ?biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man vakar buvo Mėnulis su kardų 3, tai skrandis tradiciškai taip užstreikavo...O tie 3 kardai tai galvoj buvo susmigę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fille @ 2009 06 25, 13:46)
Tai ar begaliu kazi klausti kortu : kas butu jei susieiciau su ..?

O man regis, Fille, Tu nori gauti kortų "patvirtinimą ir leidimą" tai draugystei. Taip nieko nebus, žinok, nes, anksčiau ar vėliau visada ateis ta korta, kurią Tu nori matyti. Kiek joje bus tiesos, tikriausiai pati supranti...

Selena7, nors Kroulio sukurtos (ne nupieštos) kortos yra laikomos vienomis enegetiškai stipriausių, asmeniškai man jos taip ir "neprilipo", nemielos, tiesiog atstumiančios. Blogai tai, ar gerai, nebesigilinu, tiesiog turiu jas padėjusi ramioje vietoje ir nebejudinu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blue Rose: 25 birželio 2009 - 13:31
o kur paziuret kaip jos atrodo ?? g.gif

o Bluerose tu naudoji Vaito ?
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 06 25, 13:24)
na taip ...
as nebeatsimenu ko klausiau : bet klausimo forma buvo TAIP ARBA NE

ir nelabai suvokiau atsakyma
Papildyta:
ir paise Taro kortas ?biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Tada-jeigu tokia prasta situacija-tai ging dieve,-net per interneta nesidomek Krouliu-nors jis(Kroulis) irgi tyciojosi ir juokesi is Vaito kortu...kaip ir tu bigsmile.gif

Nors Kroulio Taro viena is populiariausiu kaladziu pasaulyje,bet drasiai galima teigti,kad ir sunkiausiai interpretuojama...Turi nepaprasta traukos jega ir pilnos maginiu,astrologiniu,kabalistiniu,acheminiu bei Keltu ir Senoves Egipto mitologiniu simboliu....
Atsakyti
Selena7, Kroulio kortas (na, bent jau kelias jų) gali apžiūrėti čia.
O aš pati naudoju 4-5 skirtingas kalades, tame tarpe ir Waito originalias, bei jų klonus.
Atsakyti
Chiromante nesitycioju is korto Vaito tikrai , na bet tik is tu veiduku
kad ir lazdu 9
toks susiraukes vyrukas smile.gif
Atsakyti
Na tai reiskias negausiu atsakymo is kortu g.gif butu realiausiai geriausei, kad kitas mane paziuretu kaip klostytusi santykiai su.. rolleyes.gif
Atsakyti
Blue Rose dekui smile.gif)

ne ne smile.gif geriau Vaito smile.gif
matyt dar nedazengiau , nezianu kodel , bet kai ziurejaui Kraulio kazkoks pykinimas apeme ... schmoll.gif nesupratau.
Papildyta:
Na jooo Vaito mielesne kazkaip ir paprastesnes
matyt jau cia pazengusiems Kraulio
Atsakyti