Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)


Isivaizduojat-pas mane is kazkur atsirado kate (kolkas mazulyte,telpanti i delna,bet KATE doh.gif ) Istisai verziasi i mano Altoriaus kambari.....gal kokia sava,sakau....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 06 25, 09:50)
Svetima,vien del to,kad megsti ta "Zveri" (Krouli)-imk-ko tau reikia bigsmile.gif

As galeciau ne viena mistini ivyki papasakoti su Krouliu(delionems jo nenaudoju...pabandziau viena karta kitai raganai padeliot,tai.... doh.gif ),bet saugau rozmarino nervus bigsmile.gif Ana jo ko tai nemegsta.... bigsmile.gif


Negaliu patikėt-nejaugi tai suprast kaip sutikimą bigsmile.gif
Maniau dar reiks kelis kart atgailaut... mirksiukas.gif
Jaučiausi šiek tiek kalta prieš Chiromantę blush2.gif , bet kai pamačiau, kad čia šventė pakankamai solidų gimtadienį, supratau, kad tokie smulkūs kivirčai solidžioms moteroms nėr esminiai -ir nutariau pabandyt ax.gif mirksiukas.gif

Ach, tai čia hobo blink.gif doh.gif ...nu kur nepažinsi mirksiukas.gif tai kelintą kart jau "kailį" keiti mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Anyway-ačiū-padėjai suminkštint Chiromantės širdį rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 25, 11:55)
nepritinka sakyt, kad nemėgstu. nesu kokia baltoji šventeiva, kad kraujo brolio nekęsčiau. tiesiog ans buvo baisiai blogas žmogus, darydavo orgijas ir dulkindavosi su ožiais beigi gerdavo kraują bigsmile.gif jaučiu pareigą saugot nuo jo fillę ir seleną mirksiukas.gif jis tokias pupas vienu kąsniu suėda tongue.gif

Suprantu tavo krikscioniska nerima uz seseru nekaltas sielas...Meluociau,jei sakyciau,kad ir as apie tai nepagalvojau,bet nusprendziau,kad kolkas selena su fille kaip "maistas" jo visiskai nedomina...
Atsakyti
o aš nusipirkau Kroulį. Ko tais per kelias vietas jis pas mane prašėsi. Sakau, kad jau taip nori, tegu. Tegu guli, pratinasi prie manęs ar aš prie jo. Gal ateis kada jam laikas.
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 06 25, 09:55)
nepritinka sakyt, kad nemėgstu. nesu kokia baltoji šventeiva, kad kraujo brolio nekęsčiau. tiesiog ans buvo baisiai blogas žmogus, darydavo orgijas ir dulkindavosi su ožiais beigi gerdavo kraują bigsmile.gif jaučiu pareigą saugot nuo jo fillę ir seleną mirksiukas.gif jis tokias pupas vienu kąsniu suėda tongue.gif


Užtat "senos tarkos" turi storą skūrą-joms jau net Kroulis nebaisus mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svetima @ 2009 06 25, 11:59)
Negaliu patikėt-nejaugi tai suprast kaip sutikimą  bigsmile.gif
Maniau dar reiks kelis kart atgailaut... mirksiukas.gif 
Jaučiausi šiek tiek kalta prieš Chiromantę  blush2.gif , bet kai pamačiau, kad čia šventė pakankamai solidų gimtadienį, supratau, kad tokie smulkūs kivirčai solidžioms moteroms nėr esminiai -ir nutariau pabandyt ax.gif  mirksiukas.gif

Ach, tai čia hobo blink.gif  doh.gif ...nu kur nepažinsi mirksiukas.gif  tai kelintą kart jau "kailį" keiti mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
Anyway-ačiū-padėjai suminkštint Chiromantės širdį rolleyes.gif


Nu,zinok,pasibart as megstu.....ir butent del smulkmenu (del esminiu dalyku turiu savo nuomone,poziuri ir kaip tik nesiruosiu su niekuo del to diskutuoti bigsmile.gif ) O ka man daryti? Esu izoliavusi nuo saves bet koki gyvi,kelianti bent maziausia neigiama emocija,esu jau metai kaip bedarbe (kas yra vienas didziausiu gyvenimo pliusu),turiu teisinga seima ir puikius draugus-nera ne menkiausios priezasties konfliktams...O natura mano labai arsi...Tai ir tenka prasisukti supermamose.... bigsmile.gif
Atsakyti
kailio nekeičiu, tik rūbus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(niekada @ 2009 06 25, 12:00)
o aš nusipirkau Kroulį. Ko tais per kelias vietas jis pas mane prašėsi. Sakau, kad jau taip nori, tegu. Tegu guli, pratinasi prie manęs ar aš prie jo. Gal ateis kada jam laikas.

As ji visada pas N. nesuosi....Pabandyk ir tu... bigsmile.gif devil.gif
Atsakyti
O kas yra tas Kraulis ??? bigsmile.gif bigsmile.gif
kodel reikia saugot ? nu nezinau , idomu bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2009 06 25, 10:08)
Nu,zinok,pasibart as megstu.....ir butent del smulkmenu (del esminiu dalyku turiu savo nuomone,poziuri ir kaip tik nesiruosiu su niekuo del to diskutuoti bigsmile.gif ) O ka man daryti? Esu izoliavusi nuo saves bet koki gyvi,kelianti bent maziausia neigiama emocija,esu jau metai kaip bedarbe (kas yra vienas didziausiu gyvenimo pliusu),turiu teisinga seima ir puikius draugus-nera ne menkiausios priezasties konfliktams...O natura mano labai arsi...Tai ir tenka prasisukti supermamose.... bigsmile.gif


Vat, vat-dėl savo "aršių natūrų" čia vis ir prasisukam, ir užsiraunam kartais rolleyes.gif

Tai galiu prašyt pas linabalt, kad atsiųstu, nes, tamsta, kiek žinau tokiom smulkmenom neužsiimat mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
kaip suprantu Kraulis ir Waitas tie kurie nupaise Taro kortas ?? na taip paprastai issireiskiau bigsmile.gif
Atsakyti
ui selena user posted image geriau nežinot tau user posted image
Atsakyti