Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

Dilma, kiek kartų tavoji per naktį valgo?
Atsakyti
Paskaičiau šią temą ir supratau, kad man labai su pirmuoju mano kinderiu pasisekė. Nuo dviejų savaičių valgėm mes tik kartą per naktį... t.y. 23 val.vakare, apie 3 val. naktį, 6 val. ryte ir t.t. O nuo 2 mėn. naktinių maitinimų daugiau nebebuvo. Tiesa, maitinau savo pienuku tik iki 1,5 mėn. Iki to pieno buvo labai daug, bet pradėjus rašyti diplominį, jo pradėjo trukti ir nusprendžiau visai nutraukti maitinimą.
Aišku, nuo 2 sav. pradėjau įvedinėti režimą, stengdavausi maitinti tam tikromis valandomis, aiškų plius minus 1 val. O nuo 1,5 mėn. pradėjau atpratinti kinderį ir nuo naktinių maitinimų. Jei vaikas atsibusdavo naktį, palaukdavau kokių 15 min., tikėdamasi, kad užmigs. Jei - ne, duodavau arbatos. Na jei ir arbata nepadėdavo - tuomet jau pienukas. Tokiu būdu per dvi savaites naktinių maitinimų visiškai atsisakėme.
Atsakyti
Muset taip jau daugumai - kol maitinamas is papo, keliasi babauzis paesti rolleyes.gif
maniske iki 13 menesiu keldavosi 2-3 kartus, o kai nujunkiau - per kelias dienas nustojo prabudineti.

Miau
Atsakyti
QUOTE (čikaga @ 2004 06 08, 00:38)
Dilma, kiek kartų tavoji per naktį valgo?

Klausimas tikrai neblogas. Galiu pasakyti, kad tris tai tikrai, bet man atrodo, kad būna naktų, kai valgo ir kokius penkis - šešis. Negaliu tksliai pasakyti, nes dažnai visa tai vyksta ant auto piloto biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE (Dilma @ 2004 06 08, 21:37)
Klausimas tikrai neblogas. Galiu pasakyti, kad tris tai tikrai, bet man atrodo, kad būna naktų, kai valgo ir kokius penkis - šešis. Negaliu tksliai pasakyti, nes dažnai visa tai vyksta ant auto piloto biggrin.gif .

Siaip paguosiu, mano drauges mergaite valgo nakti iki 11 kartu, neima zinduko, nori nusiraminti ir jei blogai jauciasi keliasi daznai daznai. O Juozapelis stabiliai nakti uzkandziauja 2 kartus, apie 2 ir 6 valanda, bet diena as darbe, tai vakaras ir naktis tik lieka. O del miegojimo - toks autopilotas isijungia, kad as kita karta galvoju, jauciu nevalge sianakt, bet kaip jis atsirado dideleje lovoje???
Atsakyti
Manoji irgi valgo kokius 5-6 kartus per nakti...soskiuko mes nenaudojam, tad dorojam mama... 2.gif
Atsakyti
mes irgi nakti n kartu valgom sad.gif jau net suskaiciuoti nebeistengiu...kaip buvo faina,kai iki kokiu 5menesiu ismiegodavo iki ryto 6-7val rolleyes.gif
Atsakyti
Mes naudojam ir zinduka, bet vistiek keliames nakti daznai, ir paskutiniu metu pavalgyti neuztenka(net ir musu lovoje), dar turiu supti supamoje kedeje, ir tada galvoju-kokia prasme tada i savo lova paguldyti. Tai mane siaubingai vargina, bet jam daug dantuku issikale ir dar kalasi, gal todel. Mano sunelis irgi gerai miegojo nuo 2 iki 3.5 menesiu, o po to mes atostogavom, tai galvojau, kad aplinkos pakeitimas paveike, o cia pasirodo visoms savo pienu maitinancioms panasiai...
Atsakyti
O tai kada mums, mamoms, miegoti?smile.gif

Maniskiui tik 6 savaites, bet as tikejausi, kad po 3 menesiu vaikai jau nebekelia naktimis blink.gif
dabar, pvz., nakti pati miegu 4, max 5 valandas. Diena sandau ateinancia aukle, ji ateina 3 valandom, ir 2 val. as pamiegu. Nu gerai, bet miegu tik 6-7 val. Zinoma, privalumas tas, kad svoris, likes is nestumo, krenta, jau kaip ir nukrito.

Kaip jus dar gyvos, mamytes?

O jei dar idarba einate, tai...hm... Galeciau tik saldainius i popieriukus vynioti, apie joki protini darba negalima ne galvot...
ir kaip ziovauti darbe, jei dirbi su auditorija? ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE (Ape @ 2004 06 13, 20:06)

Maniskiui tik 6 savaites, bet as tikejausi, kad po 3 menesiu vaikai jau nebekelia naktimis blink.gif

Cha, kiti ir metų kelia. Ir ne po vieną kartą... blink.gif Taip kad ruoškis tongue.gif
Atsakyti
Mano kleckui jau 10,5 men,bet nakti kelia dar po 2 kartus. rolleyes.gif Gerai ,kad mano piena thumbup.gif
Atsakyti
Mums va tuoj metai, o valgom naktim po 4-5 kartus... tongue.gif
Atsakyti