Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

O mums jau beveik 10 men., bet nakti keliames valgyt 2 - 3 kartelius sad.gif . O kadangi pati nebemaitinu, tai maistelio pagaminimas ir pasildymas isblasko paskutinius miegus dry.gif OOOOOOOOOO... kaip svajoju pamiegot rolleyes.gif
Atsakyti
Daugmaž peržiūrėjau temą ir matau mažai mamų miegančių su vaikais. O kai vaikutis čia pat naktį- neturiu jokių sunkumų pamaitint ir nekyla mintys,kad greičiau jis nustotų naktį valgyt. Ir jeigu vaikas prašo, tai jam matyt reikia.
O kam aktualu ilgai maitinti savo pienu, manau naktinis maitinimas yra viena iš sąlygų, kad to pienuko ilgiau užtektų. Viena mano draugė džiaugėsi, kad vaikiukas nuo pirmų dienų nekeldavo naktimis-tai pienas baigėsi po 3 mėn. sad.gif
Atsakyti
O man tas naktinis valgymas nė kiek nemaišo. Anksčiau aš dar skaičiuodavau kelis kartus atsibudo, o dabar man tas pats. Mažikė miega man prie šono, aš kažkokiu būdu šiek tiek atsibundu dar prieš pradedant jai verkti ir reikalauti kas priklauso. Kai pavalgo pastumiu šiek tiek nuo savęs ir parpiam toliau.
Atsakyti
Paskaiciau ir net keista pasidare... Maniske pradzioje keldavosi tik 5 - 5:30 uzkasti, o nuo dvieju menesiu is viso pradejo miegoti iki 11 ryto. Dabar mums jau 10 menesiu (be 1 dienos), bet mes ismiegam iki 9:30 - 10:30. O del pieno - tai as naktimis nemaitindavau ir man pienuko trukti nepradejo. Atvirksciai - turejau tiek, kad dar vienam leliui uzteke butu. Tiesa, nutraukiau maitinima nuo 7 men., bet tikrai ne todel kad pieno truko. Vargau dar kokia savaite kol jis man prapuole...

Gal jus anksti nakties miegelio guldote, kad naktimis leliai uzkasti keliasi? Mes su vyru esame naktibaldos ir miegoti nenueiname be dvyliktos, tai ir vaikuti nakciai guldome apie vienuolikta - puse dvyliktos, uztat ji ir miega ilgai.
Atsakyti
Maniškė ir metų sulaukusi naktį keldavosi ir garantuoju, kad ir dabar keltųsi valgyt, jei krūtimi maitinčiau. Įdomiausia tai, kad kai nujunkiau, naktį daugiau jokio kito maisto nenorėjo.
Mano pusseserė maitina mišinukais, tai jos vyrui jau virš 2, o jis naktį nori pieno. Nemanau, kad tai alkis, tai įprotis.
Apie ramias naktis: maniškei jau irgi bus 2, bet ant vienos rankos galiu suskaičiuoti tas naktis, kurias ji išmiegojo neprabudus, vis reikia keltis, raminti. Taip kad kantrybės.
Atsakyti
O as maitinu ,kaip tik prabunda ir kisu papa,kartais ,net neatsimenu ryte ar maitinau ,nes viska darau mieganti,jei nenori vaikas valgyti blink.gif tai ir neikisi.Bet taip maitinsiu tik iki metuku,o paskui nakti arbateles ar vandenuko clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (mamulia @ 2003 06 27, 10:20)
Maniske nakti nebevalgo jau pora menesiu,bet va gydytoja sako pamaitinti 1 karta nakti,nes dienos normos nesuvalgo. Tai pamaitinu miegancia. ;D

Ką reiškia dienos normos nesuvalgo? Pagal ką ji tai nustatė? Jeigu svoris auga pakankamai,tuomet maisto užtenka. Vėliau dėl tokių priverstinių maitinimų galite turėti problemų.

Manoji mažoji naktį keliasi ir valgo papuką du kartus. Ir taip moka prašyti. Ištiesia rankutes į viršų,visa mieganti, ir tyliai niurna. Paima ant rankų,pasidedi šalia ,tai užsimerkus ieško papo,beksnojasi nosimi aplink. biggrin.gif

Tvarkele aš irgi tokios pačios nuomonės. Vaikas geriau žino kiek jis nori valgyti. Jeigu būčiau klausiusi savo aplinkos,tai seniai pieno neturėčiau,o vaikas valgytų mišinukus.
Atsakyti
as nuo mazosios gimimo nei karto nakti nemaitinau.paskuyini karta ji pavalgo kokia 23.00-23.30val.ir ismiega iki ryto 8.00-8.30
Atsakyti

Pas mus tai pat kyla problemu del naktinio maitinimo, musu mazius keliasi 3 kartus , kartais dazniau. As jau neatsimenu kada miegojau normaliai nuo gimdymo,. umn.gif
Mat kazkodel pieno misinuku maitinamas vaikas reciau nori valgyti, todel ir duodam buteliuka karta per nakti, kad ilgiau ismiegotu.
soske.gif
Atsakyti
QUOTE (lineba @ 2004 06 05, 09:43)
as nuo mazosios gimimo nei karto nakti nemaitinau.paskuyini karta ji pavalgo kokia 23.00-23.30val.ir ismiega iki ryto 8.00-8.30

aš tau pavydžiu, pas maus iki dabar 2-3 naktipiečiai
Atsakyti
Mano pupytei tuoj 10 men ,o nakti valgo,net nezinau kiek kartu .Mieganti paimu is l
Atsakyti
QUOTE (Angela @ 2004 06 07, 16:13)
Pas mus tai pat kyla problemu del naktinio maitinimo, musu mazius keliasi 3 kartus , kartais dazniau. As jau neatsimenu kada miegojau normaliai nuo gimdymo,. umn.gif
Mat kazkodel pieno misinuku maitinamas vaikas reciau nori valgyti, todel ir duodam buteliuka karta per nakti, kad ilgiau ismiegotu.
soske.gif

Žinoma, kad ilgiau nenori valgyti - mišinukai sunkiau virškinami. bet kaži ar vaikui geriau.... Mano panelė kiekvieną naktį valgo valgo valgo ir valgo. Bet nieko, kažkaip nemirštam. Svarbu, kad jai gerai, o aš prisitaikysiu.
Atsakyti