Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

QUOTE (ugnieska @ 2004 04 03, 13:48)
Mano 2.gif 7 men., taciau naktimis keliasi 2 kartus valgyti, idomu, kada vaikas ismiega visa nakti?

mano vyresysis naktimis valgė iki metų ir dviejų savaičių, o po to pats nustojo. Nemanau, kad rekia imtis kažkoių priemonių ir atpratinėti vaiką nuo naktinio valgymo. Jei jis nori valgyti, vadinasi jam to reikia ir tą poreikį būtina patenkinti. Ateis laikas, vaikas pats atsisakys naktinių valgymų. Ir kažin, ar tai tikrai labai susiję su žindymu - sūnų maitinau 9 mėn., o naktimis jis valgė dar, kaip minėjau, iki metų ir trupučio.
Atsakyti
mano 7 menesiu pana kelias 1-3 kartus rolleyes.gif net nesitikiu, kad kazkada tai baigsis laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (jovitaeva @ 2004 04 21, 01:25)
O mes jau baigeme valgyti naktimis thumbup.gif Tiesiog savaime kazkaip pats nustojo ir viskas, nereikejo , nei arbateliu siuliti nieko.

kada baiget??? as taip laukiu tokio momento-taciau manau,kad nesulauksiu dar ilgai...mums dabar 7men.ir 1 savaite... wink.gif
Atsakyti
Buvome jau beveik 8 menesiu, kai staiga prapuole "naktinis apetitas". thumbup.gif
Atsakyti
O mums va 10MEN, o visai nepanasu, kad kada baigsim...Jei skaiciuociau, kiek kartu ji valgo nakti - nudurneciau... blink.gif

Prie to pacio noreciau paklaust - o kaip tie mazi jusu edruniukai uzmiega diena namuose? Mes tai vel tik prie papo... unsure.gif
Atsakyti
gal ir nepatikesit,bet as nuo vaiko gimimo dienos nemaitinau nakti nei karto ir ji pati nei keliasi,nei ka:)
Atsakyti
O as pasakysiu sad.gif

Savo pirmaja maitinau iki metu ir menesio clap.gif, tik toji niekaip neeme zinduko, tai ir neskyriau, kada ji valgo, o kada tik zinda g.gif ir nakitmis maitinau iki to laiko blink.gif Ir prisimenu, kai jau nuo nemigos net bloga daresi mad.gif
Antroji, jai tik du menesiai ima zinduka ir mane maziau zinda ir nakti kazkaip tik rimtu reikalu kreipiasi clap.gif ir tik du kartus per nakti clap.gif todel tikiuosi, kad su laiku greitai ir nakti nesikels thumbup.gif
Manau, kad valgo/zinda naktimis del tam tikru priezasciu: salta, karsta, skauda, alkanas, pucia pilva, liudna, baisu ir t.t. laugh.gif laugh.gif Kai pasalinsite tas priezastis tai ir nustos zisti, paprasta, nors nelabai smile.gif
Papildyta @ [mergetime]1082563580[/mergetime]
p.s. visai pamirsau, mano mazoji edrune prisigerus pienuko sociai reikalauja zinduko, mazdaug be skysciu ir taip uzmiega laugh.gif laugh.gif ir tvirto silto mamos glebio, kuri kartais gali pakeisti ir kitas panasus glebys biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano pypliui 6mėn. ir jau kokia savaite nevalgo naktimis. Mes nuo 1,5 mėn. pradėjom valgyti mišinėlius. Nežinau, kodėl nemažai forumiečių įsitikinusios, kad jei vaikas maitinamas mišinėliu, o ne mamos pienu, tai nebus toks glaudus ryšy tarp vaiko ir mamos. Mano vyresnėlis, kuriam eina 11 metai iki šiol glaustosi kaip katinas, prašosi apkabinamas, pamyluojamas ir nuolat kaulija, kad su juo bent 30min. pagulėčiau apsikabinus. esame geriausi draugai. O jis mano pienu buvo maitintas tik 2 savaites ir tai neėmė krūties - prarikdydavau apie pusę valandos mėgindama ikišti papą, o jis neimdavo. tekdavo nutraukinėt ir girdyt iš buteliuko.
Taigi, mielosios, glaudus ryšys ne tik nuo maitinimo krūtimi...
Atsakyti
QUOTE
Mano pypliui 6mėn. ir jau kokia savaite nevalgo naktimis. Mes nuo 1,5 mėn. pradėjom valgyti mišinėlius. Nežinau, kodėl nemažai forumiečių įsitikinusios, kad jei vaikas maitinamas mišinėliu, o ne mamos pienu, tai nebus toks glaudus ryšy tarp vaiko ir mamos. Mano vyresnėlis, kuriam eina 11 metai iki šiol glaustosi kaip katinas, prašosi apkabinamas, pamyluojamas ir nuolat kaulija, kad su juo bent 30min. pagulėčiau apsikabinus. esame geriausi draugai. O jis mano pienu buvo maitintas tik 2 savaites ir tai neėmė krūties - prarikdydavau apie pusę valandos mėgindama ikišti papą, o jis neimdavo. tekdavo nutraukinėt ir girdyt iš buteliuko.
Taigi, mielosios, glaudus ryšys ne tik nuo maitinimo krūtimi...


Pritariu, Marija, tik misinukas sukurtas visiems ir is milteliu, o mamos pienas butent tam vaikui wub.gif skirumas tik toks, o rysys... jis buna tikras tiek vienu tiek kitu smile.gif

g.gif cia vis raso mamos apie maitinima naktimis g.gif as, matote pamirsau, kaip maitinau pirmaja, kalbu apie maitinimo padetis nakti blink.gif nu kazko is to nuovargio neatsimenu kaip uzmiegu, o nuo miego persikreipus jau blogai su nugara huh.gif
Atsakyti
Mano kleckui jau 6.5men ir maitinu pati. O naktim keliames labai skirtingai, kartais 2-3 kartus, o viena nakti suskaiciavau net iki 7 smile.gif Vis pateisinu, kad siuo metu dantukai kalasi ir jam norisi smegeneles pamasazuot. Kadangi miegam vienoje lovoje, tai labai problemu nesudaro, pradeda niurzget, papa i burna ir uzmiegam.

Del arbateliu..... o kokiu budu jas duot, jei vaikas moka tik is saukstelio ir is mamytes papuko? smile.gif

Na as irgi pritariu tu mamu nuomonei, kurios sako, kad ateis laikas ir pats atpras ir nieko prievarta daryt nereikia. Pasiguodziu tuo, kad tas laikas netrukus prabegs, ir 18mecio juk prie kruties jau nepriglausi... smile.gif
Atsakyti
Mno maziui 5 su puse menesio ,ir nakty kelesi kas 2 -3 valandas valgyti ,taciau as jam neduodu tiek as jy pasupu , bet tada pati lieku nepailsejusi ir diena vaikstau kaip miegancioji grazuole,pati mazgio nemaitinu, ka daryti ,o kaip duodu valgyti nakty tiek kiek jis nori tai ryte atpila tokiu rugpieniu ,kiek kartuku jam duoti valgyti nakty g.gif
Papildyta @ [mergetime]1085480108[/mergetime]
Mno maziui 5 su puse menesio ,ir nakty kelesi kas 2 -3 valandas valgyti ,taciau as jam neduodu tiek as jy pasupu , bet tada pati lieku nepailsejusi ir diena vaikstau kaip miegancioji grazuole,pati mazgio nemaitinu, ka daryti ,o kaip duodu valgyti nakty tiek kiek jis nori tai ryte atpila tokiu rugpieniu ,kiek kartuku jam duoti valgyti nakty g.gif
Atsakyti
O tu pabandyk jam mišinuką pakeisti. Berods, yra kažkoks MILUMIL (tiksliai nebeprisimenu, senokai reikėjo), jis sotesnis, gal ilgiau miegos, bus sotesnis ir mažiau norės valgyti... Dar yra SEMPER irgi iš tų sotesnių, tirštesnių, bet jau reikia pasiskaityti pakuotę, nes tikrai nebepamenu.

Na, o mes tai sėkmingai ir toliau valgom naktimis, keliamės iki 4 kartų. Kartais būna taip, kad pasiimu, maitinu, rodos neužmiegu... Atsimerkiu, kai panelytė pradeda zirsti - pasirodo jau reikia papą keisti dry.gif .


Va, prisiminiau - rodos, vadinasi SEMPER VALING, ar bent jau į tą pusę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 26 gegužės 2004 - 12:07