Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

QUOTE(Smulkmena @ 2007 05 05, 16:15)
Atleisk, bet ar tu maitini pati? Neįsivaizduoju, kaip naktį galima nemaitinti...
Mano krūtys neištvertų, gaminasi daug (bet ne per daug pienuko), tai man norisi, kad leliukas jas ištuštintų. Be to, naujagimiai gi iš to ir auga. O čia kaip suaugusio režimu... g.gif



Ir mano mažylės panašus rėžimas user posted image ir maitinu pati user posted image
Atsakyti
Mano zuikiui 1 m ir 5 men, bet kiekviena nakti 2-4 kartus dar praso pienuko. Ir jokiu arbatu, jokio buteliuko neikisi schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
O as taip svajoju nors viena nakti ramiai ismiegoti... Bet kaip ji atpratinti, neisivaizduoju g.gif
Atsakyti
as tai per nakty daug kartu maitindavau, tai ir neapsimokedavo vaiko guldyti i jo lovyte.
Atsakyti
QUOTE(Sadovile @ 2007 05 08, 11:23)
Mano zuikiui 1 m ir 5 men, bet kiekviena nakti 2-4 kartus dar praso pienuko. Ir jokiu arbatu, jokio buteliuko neikisi :mmm  :mmm  :mmm
O as taip svajoju nors viena nakti ramiai ismiegoti... Bet kaip ji atpratinti, neisivaizduoju :hm


Pastebėjau kad mes vos ne tą pačią dieną gime.Mano dukrytė valgo tik vakare,išmiega visą naktį ir keliasi 7ryto.Tada vėl mamos pienelio.Dieną mes jau seniai nevalgom.Aš irgi nežinau kaip atpratinti nuo vakarinio maitynimo.Tiesiog ritualas kažkoks.Kelis kartus bandžiau,bet neatsilaikau prieš ją.Ji niekada man neplėšia palaidynės svečiuose ir neprašo diena,bet vakare šventas reikalas. :oh
Atsakyti
na 10 -11 vakare uzmiega.. g.gif 2-3 keliasi neatmerkia akyciu ..uztenka papuli ikist patraukia pora kartu ir luzta biggrin.gif ... poto 6 val.. tik vel truputi pageria.. rimtas maitinimas prasideda tik nuo 8 ..10 val ryto smile.gif
Atsakyti
4u.gif nuo 4men.pradejau guldyti atskirai i lovyte.tai pradzioje ismiegodavo normaliai ,pora kartu atsikeldamas nakti.dabar paugejo jau 6men.pradejo suprasti,kad miega atskirai nuo papuko,pradejo reikalauti viduri nakties i lova pas tevelius blink.gif taip atsikelia 2nakties pavalgo ir dar pamiega savo lovyteje,bet jau 6ryto turiu guldyti prie saves nes kitaip nemiega
Atsakyti
nors as jau ir nebemaitinu bet mano vaikuciai jau supranta kad miega atskirai. Uzmiega jie savo lovyteje o vidury nakties tenka pasiimti juos pas save i love. Ir maitinti nakti dar reikia, dazniausiai viena karta bet buna kad pries ryta irgi dar reikia, na kaip kokia nakti.

Net neisivaizduoju kaip reikes juos atpratinti nuo musu lovos, nes neina pailseti normaliai smile.gif
Atsakyti
Astuoni menesei tai dar valgo nuo2 -3 kartu doh.gif
Atsakyti
Mano mažiukui 9mėnesiai.Buvo keletas naktų,kad išmiegojom nevalgę.Bet šeip jei pabunda,tai pasiūlau.Taigi vieną karta per naktį užkandam. bigsmile.gif
Atsakyti
Sūnui jau beveik 1,1m bet vis tiek valgom po kelis kart per naktį. Galvodavau kad gal kartais išvakaro mažai pamaitinu ,dėl to jis keliasi nakti dar pavalgyti g.gif ,tai duodavau vakarienei ne krūtį ,o kokios košės,bet vis vis tiek keldavosi kelis kart per naktį. verysad.gif
Atsakyti
O mes tik kartą pabundam užkasti ir toliau sau pūčiam į akį tongue.gif Išmiega mažoji nuo 5 iki 6 valandų bigsmile.gif Nors mums dar tik menesiukas ax.gif
Atsakyti
Maziukas miega atskirai nuo gimimo, keliasi viena kart, babar kartais ir isvis neiskelia nakti valgyt, ryte apie 7 pavalgo dar pasiguldau prie saves ir katu pamiegam iki kokio 10val.
Atsakyti