Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

Mano 2.gif beveik 6men.,naktimis keliasi 4-5 kartus valgyti mad.gif
Atsakyti
Priesh miega pmaitink essen.gif mazyli sociau(kokios koshes),o nakti jau galima ne maitinti ,o tik gert duoti, 7men. tai jau ne mazhas vaikas.Tai ir miegos geriau. 2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Maniškė visą naktį išmiegodavo nuo 1,5 mėn. iki 3 mėn., bet po 3 menėsio skiepų vėl keldavosi 1-2 kartus ir likus savaitei iki6 mėn. vėl miegodavo visą nakti. Taip ir iki šiol ramiai miegam visi nevalgę per naktį thumbup.gif
Atsakyti
Manishkei 7.5 men, keliasi nakti kas dvi valandas, chiulptuko neima. Ji nori tik krutines ir nieko daugiau clap_1.gif
Atsakyti
Mano dukrai 1 m. ir beveik 8 mėn. Valgo naktį dar du kartus mažiausiai rolleyes.gif O būna ir tris kartus valgo, plius dar 3 kartus šiaip mus pažadina..pastarąją savaitę visą naktį supame, nes kitaip - jokio miego.
Atsakyti
teisingai kazkuri pasake kol maitinsi pati, tol naktiniai maitinimai ir bus... nemaitinau pilnai nuo 4 men, nakciai duodavau misinio..o va jau 5.5 men dukrelei ir isbuna nevalgiusi-9-10 val...ismiega nakti puikiai
Atsakyti
vaikui 8.5 men, maitinu pati, miegam kartu - tai net negaleciau pasakyt, kiek kartu jis nakti kelias valgyt. tik pradeda siugzdet, ikisu papa i dantis ir miegam toliau. o jis pats atsikabina, kai pasisotina... tik retkarciais lovoj pusem apsikeist reikia, kad kita kruti gautu.
vyresniji maitinau krutim iki 13 men, bet jis nuo 10 men ismiegodavo beveik visa nakti.
nemanau, kad maitinimo keitimas gerimu issprendzia naktinio maitinimo problema - gerima vis tiek reikia paduoti... as nepratinau vyresnelio nakti gerti, o jam ir nereikejo.
Atsakyti
Maniske dukryte miega kartu su manimi. Todel ir valgom 2-3 kartus per nakti. Ir nieko cia nepadarysi - tiesiog jautrus vaikas. Be to as kaip mama tik dziaugtis turiu, jog abi tokios esam neiskiriamos. Uzaugs, noresiu priglaust - o dukra jau nenores. Todel tikrai nesiimsiu drastisku veiksmu ir toliau maitinsiu naktimis.
Atsakyti
Oi, tai maniskis tada labai jau geras biggrin.gif , nes matinu tik i savaite koki karta nakti. O as galvojau, kad jau beveik visi tokio amziaus (7men. )vaikai isbuna nevalge.
Atsakyti
QUOTE (*Džela* @ 2004 04 03, 04:55)
Tik tada kada nustoji ji maitinti tongue.gif, kadangi pati maitinau iki metuku, tai ir naktinedavom kol nutraukiau pienuka wink.gif

Nu kad nebutinai. Maniskiui truputi virs 21 men., dar pienuka mano geria, kai nori, bet naktimis jau senokai nebesimaitina, nebepamenu dabar, nuo kada. Pats atsipratino - as jega neverciau ir nebuciau vertusi. Tiesa, karta per nakti jis beveik visuomet pabunda, bet pats ateina pas mus i lova, nebereikia jau ir eit atsinest thumbup.gif.
Atsakyti
Mano dukryte nuo pat gimimo buvo gal tik kelis kartus atsikelusi pavalgyti, paprastai niekad nesikelia nakti. Keisciausia buvo, kai 1 nakti, parsivezus namo ismiegojo. Beje, maitinu pati.
Atsakyti
g.gif taigi ir aš noriu pabaigti maitinti , bet jis naktimis tiek dažnai valgo, kad per diena darbe vos išbunu nes tiek daug prisigamina pieno,o be to labai kandžioja spenelius .Gal galite patarti kokiu būdu tai padaryti? Gydytoja minėjo, kad yra kažkokie vaistai kuriuos reikia gerti 3 dienas ir pienas palaipsniui baigiasi aišku mažiui bus stresas, bet kažkaip pamiegojus 4 val neįmanoma darbe blaiviai mastyti. mad.gif
Atsakyti