Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

miegam kartu, nes mazoji tikrina, ar mama salia, o ir mam ramiau, kai ji salia, o ne savo lovytej kitam kambary. valgom pora kartu per nakti, bet skirtingu laiku.
Atsakyti
Miegame atskirai savo lovytėje user posted image o valgome tik 6h ryto
Atsakyti
musu scenarijus toks - 21.00 VISADA mazylis uzmiega savo lovyteje
24.00 arba pries 01.00 prabunda pavalgyti (mes su vyru naktibaldos, tad tokiu laiku dar nemiegame), uzmiega savo lovyteje
04.00 keliames pavalgyti ir persikeliame pas save i lova, nes labai daznai matindama tiesiog uzmiegu, leliukas valgydamas - taip pat
07.00 pusrytukas. labai daznai po pusryciu nebeuzmiegame, sypsomes ir guguojame.o teveliai taaaaaip nori miego.uzmiega mazasis sypseniukas nebent tada, kai vietoj tiutuko, kurio manasis GRIEZTAI nepripazista, duodu papuka. tada mazius vel sminga... smile.gif
Atsakyti
Mes iki astuoniu menesiu keldavomes 2-3 kartus kas 2-3 val., bet viena savaite ryzausi ir nesikeliau kai lialius nepradedavo verkti. Jei paniurzgedavo ir pats nurimdavo arba pradedavo verkt ir greit pats nusiramindavo neeidavau. Tai savaite buvo beveik be miego doh.gif doh.gif doh.gif Jis neverkdavo labai stipriai, tik blaskydavos ir nemiegodavo, as irgi, ausys stovejo stacios, bet po svaites jis nurimo. mirksiukas.gif Dabar jam beveik devyni men. ir irgi buna neramiu naktu, pvz, dantukai lenda, bet jis jau nenori valgyt, jis zadina jei jam buna kas ne taip. Tad naktiniai maitinimai baiges, man atrodo, kad mums abiem nuo to geraiu rolleyes.gif
Atsakyti
Užmiegam 22h, keliames valgyt 4, 7 h.
Atsakyti
Pano princesei 1 m 2 men - keliasi nakti valgyti 2 kartus, o diena valgo 4 kartus papuli doh.gif
Atsakyti
Balsavau už miegam atskirai naktį nevalgom...

Pati saulytė pasirinko tokį režimą- naktimis miega ir nesikelia valgyti nuo 5 gyvenimo dienos (kai sugrįžom namo iš GN).Pirmomis naktimis net keldavausi vis žiūrėti ar saulytei viskas gerai, o dabar jau miegam ramiai thumbup.gif Žinau kad vaiką užmigdau 23:30 ir ji kelsis 8:30 wub.gif
Atsakyti
kabodavo visa nakti
Atsakyti
MAnoji vis dar keliasi pora kartų MP pavalgyti... blush2.gif Aišku svajoju kai nesikels nei karto..bet jaučiu tai bus negreitai wub.gif Bandžiau ir vandenuką siūlyti ir nekelti iš lovelės kai balaškosi...niurzgia ir pan. Bet niekas nepadėjo..tik MP nuramina ir tada vėl miega bigsmile.gif
Atsakyti
Aš kol kas vis dar maitinimo skaičių neskaičioju. ax.gif Naktį valgo gal du kartus - priklauso nuo to, kaip jaučiasi, o dieną valgo mp kiek nori.
Atsakyti
QUOTE(Skalsa @ 2007 05 03, 11:33)
Balsavau už miegam atskirai naktį nevalgom...

Pati saulytė pasirinko tokį režimą- naktimis miega ir nesikelia valgyti nuo 5 gyvenimo dienos (kai sugrįžom namo iš GN).Pirmomis naktimis net keldavausi vis žiūrėti ar saulytei viskas gerai, o dabar jau miegam ramiai thumbup.gif Žinau kad vaiką užmigdau 23:30 ir ji kelsis 8:30  wub.gif

Atleisk, bet ar tu maitini pati? Neįsivaizduoju, kaip naktį galima nemaitinti...
Mano krūtys neištvertų, gaminasi daug (bet ne per daug pienuko), tai man norisi, kad leliukas jas ištuštintų. Be to, naujagimiai gi iš to ir auga. O čia kaip suaugusio režimu... g.gif
Atsakyti
dazniausiai pavalgo tarp 20.30-21.30, tada apie 23.00-24.00 ir jau guldau i lovyte, nes iki tol patys dar nemiegam, o mazius megsta nusnust vezimely. ismiega kokias 5-6val. pavalgo ir dazniausiai kartu toliau miegam tongue.gif keliasi apie 6.30-7.00 ir nori pasijuokt, paguguot, kai man taip miego norisi smile.gif
Atsakyti