Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

kol maitinau nakti miegojom kartu vienoj lovoj ,nes valgydavo 3-4 k. per nakti ,apie pora sav. nebemaitinu ,tai nakti nebevalgo ir miega savo lovyteje thumbup.gif dabar dukrytej 11 men.
Atsakyti
QUOTE(INGUTE. @ 2007 03 23, 23:34)
Mums jau puse metu ir jai atsikelia du kartus nakti tai mamai svente  thumbup.gif

o mums tuoj 9 mėn, bet valgom naktim kaip reikalas - mažų mažiausiai 2 kartus, nors miegam atskirai doh.gif
Atsakyti
kas valandą-pusantros doh.gif ir taip kažkur nuo 8 mėn. doh.gif mega_shok.gif
Atsakyti
mes su mazute miegam atskirai ir valgom 2 kartus per nakti, t.y. apie 4 val. ir 6 val.
Atsakyti
ainam miegoti 22h keliames valgyti 3, o po to 7 ryte. Miegam atskirai, nes ir vaikas pailsi ir mamyte
Atsakyti
Nu aš irgi prisiklausius dukrą į atskirą lovą buvau iškėlus, tai naktim visai likdavau be miego, ir po tokio eksperimento dar ilgaaaaai kartu miegojom, nors ir nebemaitinau, bet dukrytė visvien prabusdavo ir tikrindavo ar mama šalia. Tik 4-rių į savo lovą išėjo miegot savo noru, o sūnus miega šalia ir senei naktim nesikelia, nebent serga ar dar kas blogo... Rečiau prabunda už dukrą, nors jai jau 6-ri ir atskirai miega (ir iš lovos krenta lotuliukas.gif ).
Man atrodo naktinis MP nesusijęs su noru valgyt schmoll.gif
Papildyta:
Dukra vos ne ištisai naktim krūtį žysdavo, todėl ir banžiau iškelt į atskirą lovą.
Atsakyti
4u.gif mes su tituku miegam atskirai ,valgo apie 4-5 ryto. mirksiukas.gif
Atsakyti
UZMIEGA TIK PRIE PAPUKO APIE 23H30,PRABUNDA 6H RYTO VEL PAVALGO IR TADA VEL UZMIEGA IKI KOKIU 9 VALANDU RYTO thumbup.gif O PRIES KOKIAS 2 SAVAITES KELDAVOSI PER NAKTI 2-3 KARTUS ax.gif
Atsakyti
uzmiegam 22 val. keliames ivairiai tai 1 val. tai 3.30 val. paskui apie 6 val. ir zaidziam,,miegoti daugiau neinam doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2007 04 17, 02:25)

Papildyta:
Dukra vos ne ištisai naktim krūtį žysdavo, todėl ir banžiau iškelt į atskirą lovą.

Labutis, balsavau kad miegam kartu, bet jau pradėjau pamaitinus perkelt į lovelę nes aš susiduriu su ta pačia problema gali visą naktį ištisai žysti, be miego pradėjau visai būt, tai pradėjau pamaitinu ir perkeliu į jo lovelę ir žiūriu neblogai sekas ir nereik būt visą naktį įsikandus doh.gif .Keliasi tai nuo 3 iki nnnn kartų kaip kokia naktis kartais tiek nori MP ir daug geria kad paryčiais kaip ir pritrūksta blush2.gif
Atsakyti
miega savo lovyteje. uzmiega vakare paguldytas pats, nakti valgo 2-3 kartus, ir vel "nuluzta" savo lovytej thumbup.gif
Atsakyti
Mūsų mažulis miega savo lovytėje, nors kartais būna, kad "nulaužiam" ir tėvelių lovytėj, miegam visi trys kartu, o valgo tai nakti 2 kartus, na, kelis kartus buvo ir 3 kartus...
Atsakyti