Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

kartais miega kartu, kartais atskirai, be vistiek keliasi valgyt ax.gif kartais viena karta, o kartais ir kas pora valandu tongue.gif , bet buna tokiu naktu kai miega neprabusdama ir viena bigsmile.gif
Atsakyti
Mums jau puse metu ir jai atsikelia du kartus nakti tai mamai svente thumbup.gif
Atsakyti
Na va, man pavyko maitinimų skaičių sumažinti naktimis tik nutraukus maitinimą krūtimi dieną. Naktį vis dar keliasi, bet jau ne kas valandą thumbup.gif ir dažniausiai užtenka tik soskę paduot arba paimt ant rankų ir toliau miega, ir vėl paguldau thumbup.gif . Džiaugiuosi kad priėmiau tokį sprendimą. Beje ir dieną pati užmiega, tereikia tik į lovytę paguldyt. O MP vis dar duodu prieš nakties miegą, vidurį nakties 1 kart ir paryčiais, bet savaitės bėgyje žadu visai užbaigt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dziugena @ 2007 02 05, 15:48)
Nesu tikra, ar verta laukti beveik iki metų... nes kuo toliau, tuo labiau vystosi psichologinė vaiko priklausomybė (nes tai tikrai jau ne fiziologinis poreikis pasisotinti).
Viena akušerė (pati auginanti 8 vaikus bigsmile.gif ) sakė, kad jau nuo pusės metų vaikas gali išmiegoti visą naktį be MP. reikia tik šiek tiek kantrybės ir nepasiduoti po pirmųjų bandymų, nes kitaip vaikas nesupras, kad jau reikia "rišti šitą reikalą" ir matys, kad pakankamai ilgai paverkęs ar pazyzęs gaus, ko nori 4u.gif

o kaip dėl psichologinių poreikių? Ar jie jau nesvarbus? g.gif

Dėl "įpračio" valgyt.
Man atrodo, tai yra labiau įprotis, arba net gi poreikis nusiraminti, pasiguosti ir vėl užmigti per žindymą. Iki tam tikro amžiaus vaikui yra sunku pačiam užmigt - ir vakare ir naktį kai pasibaigia miego ciklas. Gali, žinoma, vaikas užmigti ir be mūsų pagalbos, bet jam bus t.t. stresas, tai gali sukelti vaikeliui jausmą, kad jis yra atstumtas, nemylimas, negali pasitikėti tevais.
Atsakyti
4u.gif Sveikos Mamos,

jei norima atpratinti nuo maitinimu, patartina TAI PRADETI DARYTI TIK VASARA. Nes siltuoju periodu vaikuciams lengviausiai gaunasi pratintis prie naujoviu. Ir ne anksciau kaip vaikiukui sueina 1 METAI.

Pati maitinau abudu vaikus: sunu iki 1 metu; dukra iki 1,5 metu. Atprato savaime patys, be dideliu stresu, paprasciausiai poreikiai pasikeite, gaudavo rimto maisto ir mano pienukas tapo nereikalingas. Beje dukra apsiejo be ciulptuku, buteliuku.

O kad naktimis nereiketu sokineti is lovos prie vaikiuko, is gruototos lovytes padarem tokia: user posted image

Ir vaikutis jaucia mama, miega daug ramiau, ir paciai sokineti nereikia, o svarbiausia juk mazylis miega savo lovyteje. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuliauske @ 2007 03 27, 14:25)
4u.gif Sveikos Mamos,

jei norima atpratinti nuo maitinimu, patartina TAI PRADETI DARYTI TIK VASARA. Nes siltuoju periodu vaikuciams lengviausiai gaunasi pratintis prie naujoviu. Ir ne anksciau kaip vaikiukui sueina 1 METAI.

Pati maitinau abudu vaikus: sunu iki 1 metu; dukra iki 1,5 metu. Atprato savaime patys, be dideliu stresu, paprasciausiai poreikiai pasikeite, gaudavo rimto maisto ir mano pienukas tapo nereikalingas. Beje dukra apsiejo be ciulptuku, buteliuku.


Aš turėjau planą maitinti iki 1 metukų, bet panašu, kad mažoji turi savo planą - pamažu (visai neturint tokio tikslo) nebeliko maitinimų naktį, dabar gauna pienelio ryte ir vakare, bet ir tai truputį patraukia ir žaidžia, nors to pieno lyg ir yra. Truputį liūdna, bet įtariu, kad per kokį mėnesį ji išvis užrauks šitą reikalą. Taip nenorėjau žaisti su mišinukais, bet turbūt teks verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(laukinukė @ 2007 03 29, 08:46)
Aš turėjau planą maitinti iki 1 metukų, bet panašu, kad mažoji turi savo planą - pamažu (visai neturint tokio tikslo) nebeliko maitinimų naktį, dabar gauna pienelio ryte ir vakare, bet ir tai truputį patraukia ir žaidžia, nors to pieno lyg ir yra. Truputį liūdna, bet įtariu, kad per kokį mėnesį ji išvis užrauks šitą reikalą. Taip nenorėjau žaisti su mišinukais, bet turbūt teks  verysad.gif




drinks_cheers.gif Man irgi tas pats. Taip norejau maitinti bent iki 10 men, bet mano dukryte irgi nebelabai nori pienelio - tingi zisti verysad.gif Geria tiek, kol bega srove, o paskui nusisuka ir viskas. Itariu, kad isgeria tikrai nedaug. Naktimis irgi eme nebesikelti pienuko gerti ( nors man visai nesunku 1 ar 2 kartus nakti ja maitinti).
Na, kol bus dar pienelio, tol maitinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti

QUOTE(laumike @ 2007 03 17, 17:57)
MŪsų mažiukė moka ir iš buteliuko gerti ir čiulptuką ima, bet tik tada kai pati to nori... Va, o jau naktį, kai keliasi papuko, kas valandą, tai tikrai nei čiulptuko, nei buteliuko jai neįsiūlysi. taip kad tas pats mamytės, ar ima ar neima  . Jie labai gerai sugeba skirti kas yra kas. Kur buteliukas kur čiulptukas ir kur papukas 

drinks_cheers.gif maniske irgi buteliuka ir ciulptuka paima kai ji nori - tai nera tas daiktas kuriuo uzkistum verksma.
Maniske irgi iki pirmuju dantu (5,5 men) ismiegodavo visa nakti. Ir visa naktis tai tikrai visa nuo 9 iki 6 ryto rolleyes.gif Dabar jau irgi nezinau ka daryti, nes ji pabunda tradiciskai 1-2 val ir zyzinasi kas 1-2 vas. Kartais jauciuoai zombejanti.. bet bandysiu sukaupti visa likusia kantrybe ir atpratineti nuo naktiniu pavalgymu.
Atsakyti
Oi ivairiai ir buna 3-4kartai per nakti,ir buna 2-3k,o diena kas 3val. mazdaug,o jei matau ,kad nori,tai net neziuriu kas kiek laiko valgo.... ax.gif
Atsakyti
Miega savo lovytėje, keliasi tik anksti ryte wub.gif Naktį labai kartais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2007 03 22, 13:52)
o vis gi gaunasi, kad musų, miegančių kartu su vaikais ir žindančių naktį yra dauguma  blush2.gif

Nuo pat gimimo miegam kartu ir valgo kada tik nori ir kiek nori,nėra jokių valandų.Dabar kai mano sūniukui jau 1 metukai ir 3mėn. tai bandau jau nakčiai y lovytę ikelti ir visai neblogai gaunasi.Jau ir krūties nakty mažai kada reikia.O dieną traukia kiek širdelė geidžia.Tarp kitko mano sūnelis neėmė papkio ir iš buteliuko negėrė. 2.gif
Atsakyti
Iki trijų mėnesių miegojom kartu ir valgydavo 1 kartą, po to ketvirtą mėnesį pradėjo valgyti 2 kartus, suėjus keturiems -3 kartus. Tada aš ją perkėliau į lovelę, o nuo šešto mėnesio naktinių valgymų skaičius vėl sumažėjo iki 2 kartų bigsmile.gif
Atsakyti