Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

pora savaiciu kentejom siaubingus pilvelio skausmus, kai pradejom vartot espumisan l , linex, tai kaip ir praejo. dar ir pienlige savaite po gimimo prisidejo, nepadeda nei soda nei daktarino tepalas, iki siol kankinames. o dabar dar turbut ir nervai mamai prisides, nes del tokio ,,ilgo" naktinio miegojimo jau visa stogas baigia nuciuost sad.gif
Atsakyti
na atrodo pas mane ir tas pats, mum menesis o valgo naktim kas pora valandu, paskui jei dar atpila viska tai dar karta valgom doh.gif na galiausiai pradedas zysti muistytis taip ir ateina rytas lotuliukas.gif as lieku be miego beveik
Atsakyti
Mano sūneliui 3,5 mėnesiuko. Jau buvo laikas, kad išmiegodavom per naktį, o dabar ir vėl jau kokios trys savaitės per naktį tris kartus keliasi užkąsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2007 01 20, 21:14)
Maniskiui 3 menesiukai, jis miega nuo 7 vakaro iki 7 ryto. Siuo intervalu maitinu 22.30 eidama miegoti ir 4-5 nakties. Noreciau patarti mamytems pasiskaityti Gina Ford knyga ''The New Contented Little Baby Book'', kuri tapo skaitomiausia knyga Anglijoje. Patikekit, labai dziaugiuosi, kad sia knyga isigyjau. Galiu uztikrinti, kad tai ne paslepta reklama, nes sitos knygos Lietuvoj neparduoda, man ja drauge parveze is UK. O apie Dzinos metodika suzinojau sitame forume. Pagal ja kudykiai miega visa nakti nuo 4 menesiu. Kol kas vadovaujames knyga ir mums puikiai sekasi. Kas dar malonu - galiu planuoti diena. Zinau kada ka veiksime, kada miegosime, kada bendrausime. Kai vaikas iejo i rezima, tai jo nuotaika ir apetitas pagerejo, geriau miegoti pradejo. Matyt tiesiog refleksiukas suveikia, ir jis ramiau migdosi ir gerai miega. O mes su vyru nuo 7 vakaro turime laisva laika sau.
  Beje, dabar madinga vadovautis vaiko maitinimu pagal poreiki metodu, kuri as irgi isbanziau nuo mazylio gimimo. Bet, nezinau, kaip kam, o maniskis tikrai geriau jauciasi, kai jo dienotvarke sisteminga. O ir mums didelis palengvejimas atsirado.
  Taigi sekmes mamytems, linkiu visoms ramiu nakteliu !

o kur gauti sia knyga,maniskis kas 2val.keliasi nakti g.gif
Atsakyti
Mūsų tai tfu tfu tfu, pavalgo 12, tad išmiega iki 4, po to kokią 7-8 keliasi valgyt. Naktį problemų neturim, bet va dieną tai kartais taip būna doh.gif , nes kol kas turim tuos nelemtus pilvo diegliukus.
Atsakyti
Na mano dukryte irgi pirma menesi valgydavo kas 2 valandas kaip laikrodukas, na bet dabar valgo du kart per nakti, o kartais ir viena. Sako buna kudikiams toks augimo suolis. Atsimenu kai ji taip daznai valge pirma menesiuka tai viena nakti viena po kito dejau 3 sliauztus ir nei i vienus nebeilindo, nes per trumpi buvo lotuliukas.gif
Manyciau nereiktu pergyvent, jei lelytes taip daznai valgo. Jei praso, vadinasi nori mirksiukas.gif Ir nemanau, kad reiktu kazkaip bandyti atpratinti nuo dazno valgymo. Kai nebus poreikio ir valgys reciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Nika- @ 2007 01 20, 21:14)
Maniskiui 3 menesiukai, jis miega nuo 7 vakaro iki 7 ryto. Siuo intervalu maitinu 22.30 eidama miegoti ir 4-5 nakties. Noreciau patarti mamytems pasiskaityti Gina Ford knyga ''The New Contented Little Baby Book'', kuri tapo skaitomiausia knyga Anglijoje. Patikekit, labai dziaugiuosi, kad sia knyga isigyjau. Galiu uztikrinti, kad tai ne paslepta reklama, nes sitos knygos Lietuvoj neparduoda, man ja drauge parveze is UK. O apie Dzinos metodika suzinojau sitame forume. Pagal ja kudykiai miega visa nakti nuo 4 menesiu. Kol kas vadovaujames knyga ir mums puikiai sekasi. Kas dar malonu - galiu planuoti diena. Zinau kada ka veiksime, kada miegosime, kada bendrausime. Kai vaikas iejo i rezima, tai jo nuotaika ir apetitas pagerejo, geriau miegoti pradejo. Matyt tiesiog refleksiukas suveikia, ir jis ramiau migdosi ir gerai miega. O mes su vyru nuo 7 vakaro turime laisva laika sau.
  Beje, dabar madinga vadovautis vaiko maitinimu pagal poreiki metodu, kuri as irgi isbanziau nuo mazylio gimimo. Bet, nezinau, kaip kam, o maniskis tikrai geriau jauciasi, kai jo dienotvarke sisteminga. O ir mums didelis palengvejimas atsirado.
  Taigi sekmes mamytems, linkiu visoms ramiu nakteliu !

tai o kas per metodas? blush2.gif
Atsakyti
sveikos mamos mirksiukas.gif as irgi pasiguosiu blush2.gif
mano leliui 4 menesiai,priesh gera savaite pradejo naktimis kvailioti.valgo kas valanda.geriausiu atveju uzmiega nakciai 12 val,prabunda 3,o tada jau iki 9 ryto kelias uzkasti kas valandziuke.na per tas 3 valandas pirmasias mama dar pailsi bishkiuka.bet buna,kad 12 uzmiges,pabunda 2 ir po to kas valandziuke valgo.buna jau dienu,kai vaikshtau kaip lapas.pienuko uztenka,nekusta lelius.dienom pietu miega apie 3 valandas,ir siaip diena kazkaip valgo kas 2 valandziukes.aisq,kai diena ne miego metas,tai kazkaip kitaip,bet va naktinis toks kelimasis mane jau nuvargino.dar aisq kazkiek ishkesiu,bet jau sunku doh.gif
gal ka patartumet? ax.gif
Atsakyti
Olaiva, žinok, mano situacija identiška doh.gif . Irgi einam miegoti apie 12, kartais 1 nakties, pamiega vaikas 2-3 valandas, o tada gali ir kas valandą, ir kas pusvalandį prašyti valgyti doh.gif . Paprastai kokį 1-2 atsikėlimus pamaitinu ir padedu į lovytę, bet po to - pasiimu prie savęs ir taip ir maitinu miegodama, kad nors kažkiek pamiegočiau ir pailsėčiau... Taip gyvenam gal jau kokias 5-6 savaites, situacija nesikeičia verysad.gif . O anksčiau, būdavo, ir 5-6 valandas išmiega... Ir dienomis nevalgiusi MP išbūna 5 val. (aišku, tada būna ir miegelio šiek tiek, ir žaidimų, ir kokią tyrelę ar obuolį valgo, na bet vis tiek, be maisto 4 val. susidaro), tai nežinau, ar čia man pieno trūksta, ar vaikas tik ant rankų nori g.gif . Blogiausia, kad jaučiuosi toookia pavargusi, kad naktį nebepajėgiu protauti. Gal ir reikėtų vaiką panešioti, bandyti užmigdyti be krūties, bet kad viską darau autopilotu, net į laikrodį nebepažiūriu (o juk įdomu, kiek gi šįkart pamiegojo), tai ką bekalbėti apie nešiojimą...

Galvojau, kad geriau miegos, kai pradėsim primaitinimus, bet, deja verysad.gif ... Aišku, kol kas valgo tik daržovienę, tikriausiai pridėjus kruopų košę miegotų kiek geriau, bet dar negaliu pridėti, nes dabar - mėsos eilė, o tik po mėnesio pradėsiu duoti kruopas...

Bandžiau ir mišinėlio duoti, galvojau, gal MP nesotus, todėl dažnai bunda, bet mišinio nenori, spjauna, pyksta doh.gif ...
Atsakyti
maniske kai suejo 3 men, kokias 2 sav ismiegodavo visa nakti, po to prasidejo 1 kelimasis, po to 2, o dabar 4-5 kartai, buna kad keliasi 2 kartus, bet labai jau retai doh.gif
Atsakyti
Bitkresle , as maniau,kai pradesiu primaitinti,tai pasikeis situacija ir nakti ishmiegosiu.jau laukiau atrodo to 6 menesio,kai duosiu kazka papildomai vaikui.bet jei tu primaitini ir vis tiek naktineja naktim,tai tada mano viltis zlugo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2007 02 20, 15:12)
sveikos mamos mirksiukas.gif as irgi pasiguosiu blush2.gif
mano leliui 4 menesiai,priesh gera savaite pradejo naktimis kvailioti.valgo kas valanda.geriausiu atveju uzmiega nakciai 12 val,prabunda 3,o tada jau iki 9 ryto kelias uzkasti kas valandziuke.na per tas 3 valandas pirmasias mama dar pailsi bishkiuka.bet buna,kad 12 uzmiges,pabunda 2 ir po to kas valandziuke valgo.buna jau dienu,kai vaikshtau kaip lapas.pienuko uztenka,nekusta lelius.dienom pietu miega apie 3 valandas,ir siaip diena kazkaip valgo kas 2 valandziukes.aisq,kai diena ne miego metas,tai kazkaip kitaip,bet va naktinis toks kelimasis mane jau nuvargino.dar aisq kazkiek ishkesiu,bet jau sunku  doh.gif
gal ka patartumet? ax.gif


MIELOSIOS MAMYTES,
As irgi per visa tai praejau. Mano panelyte rodos jau didele (1 metukai,3men.), dar maitinu(dabar tik naktimis) ir visa tai ka Jus aprasote man nesvetima: buna naktu kai ismiega iki 5-6 val. pavalgo ir toliau miega, buna naktu kai keliasi kas valanda.....
Kiek pati isitikinau vaikui nakti nebutinai pavalgyti reikia, jam ir mamos silumos reikia, gal dantukai dygsta, tada jam neramu, gal daug ispudziu per diena buvo, gal diena ilgai vienas buvo, gal pucia pilvuka.....
Ar truksta pienelio galite spresti is neaugancio svorio, o pas Jus tos problemos juk nera, ar ne?
PAPILDOMAS MAITINIMAS NE ISEITIS, GALIU TIKRAI PATIKINTI, KAD MUSU ATVEJU TAS NEI KIEK SITUACIJOS NEPAGERINO. NORS IR VAKARAIS PRIES EINANT MIEGOTI DUODAVAU SOTESNE KOSYTE, JEI MIEGODAVO NERAMIAI, TAI MIEGODAVO....
As taip pat sunkiomis naktimis pervargusi dukrele pasiguldydau pas save i lova ir toliau ramiai iki ryto ismiegame.
Ko galiu sau ir visoms palinketi - KANTRYBES
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HERBERA: 21 vasario 2007 - 19:14