Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

QUOTE(Vitalija_Kas @ 2007 01 18, 15:41)
Aš nieko prieš naktinį maitinimą. Nesunku man atsikelti ir du, ir tris, kartus, bet mane jau siutinti pradėjo Emilytės nenoras miegoti savo lovoje.  schmoll.gif Juolab, kad ji iki 3,5 mėn. puikiausiai miegodavo savo lovelėje. Buvo pasigavusi slogytę, ta mano mama patarė guldytis šalia, kad nereikėtų sušilusios iš lovos kelti. Ir prasidėjo... verysad.gif Dabar lovytė reikalinga tik dieną ir tik žaidimams, nes dieną iš viso nemiega, na, nebent į lauką išeiname. Gal kas bandėt atpratinti miegoti kartu? Patarkit.

Mano panelytei greitai 1m ir 3 men. bus. Maitinu tik vakare pries miega ir nakti, mano irgi tokia pat nuostata, keliuosi kiek reikia, nors ryte i darba kaip zombis einu. Bet nieko kazkada visa tai pasibaigs.
Dukrele taip pat uzmiega savo loveleje, o nakti ar paryciais isipraso pas mus i lova. Kartais uztenka ikisti ciulptuka ir toliau sau miega, o kartais tenka po kelis kartus paimti ant ranku ir paguldyti i lovyte. Kai atsibosta taip zaisti, pasiguldau pas save. Kartais buna, kad tik paryciais pas mus atsigula, o kartais ir 1-2 val. nakties.
Reikia tik gelezines musu kantrybes, kad atpratintume vaikus nuo miegojimo kartu, o gal atpras savaime. Juk dabar jiems reikia saugumo, o kur saugiau, ramiau, jei ne su teveliais......
Atsakyti
Maniskiui 3 menesiukai, jis miega nuo 7 vakaro iki 7 ryto. Siuo intervalu maitinu 22.30 eidama miegoti ir 4-5 nakties. Noreciau patarti mamytems pasiskaityti Gina Ford knyga ''The New Contented Little Baby Book'', kuri tapo skaitomiausia knyga Anglijoje. Patikekit, labai dziaugiuosi, kad sia knyga isigyjau. Galiu uztikrinti, kad tai ne paslepta reklama, nes sitos knygos Lietuvoj neparduoda, man ja drauge parveze is UK. O apie Dzinos metodika suzinojau sitame forume. Pagal ja kudykiai miega visa nakti nuo 4 menesiu. Kol kas vadovaujames knyga ir mums puikiai sekasi. Kas dar malonu - galiu planuoti diena. Zinau kada ka veiksime, kada miegosime, kada bendrausime. Kai vaikas iejo i rezima, tai jo nuotaika ir apetitas pagerejo, geriau miegoti pradejo. Matyt tiesiog refleksiukas suveikia, ir jis ramiau migdosi ir gerai miega. O mes su vyru nuo 7 vakaro turime laisva laika sau.
Beje, dabar madinga vadovautis vaiko maitinimu pagal poreiki metodu, kuri as irgi isbanziau nuo mazylio gimimo. Bet, nezinau, kaip kam, o maniskis tikrai geriau jauciasi, kai jo dienotvarke sisteminga. O ir mums didelis palengvejimas atsirado.
Taigi sekmes mamytems, linkiu visoms ramiu nakteliu !
Atsakyti
Maniskiui kaip uzplaukia,tai tik karta kelesi,tai buna kas valanda kelesi,labai ivairiai. Bet tai man problemos nesukelia,nes kai miegam kartu tai tik papuka ikisu ir vel toliau snaudziu.
Atsakyti
na mums jau irgi laikas atėjo imtis ryžtingų veiksmų.
Bet kiek esame bandę anksčiau, palikdavau MB su dykryte nakčiai, tai kol manęs nėra tai ji labai ir nestresuoja. visai neverkia, bet ir nemiega.
taip kelias naktis po pusę nakties jie žaisdavo, po kelis filmus spėdavo pažiūrėti. Kai jau visai lūždavo, tai užmigdavo ir be pieno, be verksmų. bet kažkaip nelabai ilgai tas jos miegas trunka, siaip ji pas mus nemiegalė. o man miegas gyvybiškai svarbus.
baisu ar neatsiras pas dukrytę įprotis nemiegoti naktimis?
Gal vėliau tai susitvarkys? Gal kas turi panašios patirties?
Atsakyti
QUOTE(Mazius_ @ 2007 01 03, 13:23)
mano mažyliui dabar 8,5 mėn. situacija panaši į daugumos. galvojau kad reikia mažinti tuos nakties MP ir kėlimusis, bet pasiskaičiau ir nuomonė truputi pasikeitė, kadangi dar galiu blaiviai mąstyti smile.gif tai lauksiu iki 10-11mėn. o tada imsimės švelnesnių būtų ir bandysim retinti.

ačiū visoms už nuomones thumbup.gif


Nesu tikra, ar verta laukti beveik iki metų... nes kuo toliau, tuo labiau vystosi psichologinė vaiko priklausomybė (nes tai tikrai jau ne fiziologinis poreikis pasisotinti).
Viena akušerė (pati auginanti 8 vaikus bigsmile.gif ) sakė, kad jau nuo pusės metų vaikas gali išmiegoti visą naktį be MP. reikia tik šiek tiek kantrybės ir nepasiduoti po pirmųjų bandymų, nes kitaip vaikas nesupras, kad jau reikia "rišti šitą reikalą" ir matys, kad pakankamai ilgai paverkęs ar pazyzęs gaus, ko nori 4u.gif
Atsakyti
Dziugavau, kad mazasis po velyvo vakarinio maitinimo ismiega iki ryto, o suejo 4 menesiai ir se tau g.gif - pradejom nuo vieno, o dabar jau keliasi 3-4 kartus per nakti. Nesiojimas nepadeda, soske nuramina kokiom 10min (kad as speciau uzmigti tongue.gif ), o gaves MP uzmiega po keliu min, bet jei bandau istraukti - tuoj vel pabunda, o kadangi nepajauciu kaip pati uzmiegu, tai mazius ir ciulpsi kelias valandas, kol nubundu blush2.gif . Kadangi as manau, kad vaikiukas turi miegoti savo loveleje (nepykit mamytes, kurios manot kitaip pomidorai2.gif ), tai man daros neramu, kad taip visai ipras tik su mumis kartu miegoti. O paskaicius mamyciu vargus, kai sulaukus metu reikia kas pora valandu keltis maitinti, pilnai pritariu Dziugenai, kad tu metu nereikia laukti, nes turbut lengviau atprasti anksciau, nei tuomet, kai jau susiformuoja stiprus iprotis. Tad teks man pavirsti mama-ziezula ph34r.gif , pajungti tetuka mirksiukas.gif ir bandysim atprasti nuo naktinio uzkandziavimo. Gal ir svoris mano keksui nebeaugs taip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dziugena @ 2007 02 05, 15:48)
Nesu tikra, ar verta laukti beveik iki metų... nes kuo toliau, tuo labiau vystosi psichologinė vaiko priklausomybė (nes tai tikrai jau ne fiziologinis poreikis pasisotinti).
Viena akušerė (pati auginanti 8 vaikus bigsmile.gif ) sakė, kad jau nuo pusės metų vaikas gali išmiegoti visą naktį be MP. reikia tik šiek tiek kantrybės ir nepasiduoti po pirmųjų bandymų, nes kitaip vaikas nesupras, kad jau reikia "rišti šitą reikalą" ir matys, kad pakankamai ilgai paverkęs ar pazyzęs gaus, ko nori 4u.gif

Nors MP nemaitinu,bet vargstam tai nerealiai su valgymais naktimis,kuo anksciau tuo geriau atpratinti...Nes kai jau tokia didele reikia atpratinti,tai liudnas reikalas :mmmKauksim abi,kai praeis man sesija ir imsiuosi ryztingu veiksmu...Bet kitos iseities nematau...Kai pagalvoju,tai net baisu darosi unsure.gif Bet dabar tai ir nemiegas,kai keliasi,kas valanda doh.gif verysad.gif
Atsakyti
mano dukrytei mėnesiukas. paskutines 4-5 naktis pradėjo reikalauti valgyti kas 2 val. maitinu MP. kaip laikrodukas, pabunda lygiai 24, 2, 4, 6, 8, 10. maitinimas dažniausiai užtrunka apie 30-40min. patarkite kaip atpratinti taip dažnai valgyti nakties metu.
Atsakyti
Manoji 7,5 mėn. ir vis dar valgo kas 2 val. naktį doh.gif
Kantrybės tau 4u.gif
Atsakyti
Labas, man šiuo metu irgi nėra lengva.

Mano dukrytė valgydavo naktim 1-2 kartus, o jau gal visą savaitę kelias kas 3 val. naktį, dieną valgo kas 2, 2,5 val.
Nežinau kas daros, gal aš pervargau ir mano nerviukai jai pereeina, ir pradėjau galvoti, kad pieno mažokai jai. Bet kakutis geltonas, sisina daug.
Mano Ūla neverkia pastoviai dieną, naktį, bet pradėjo dažnai valgyti.
Ji tiesiog irzlesnė pasidarė, užmigdyti dieną, vakare sunkiau, anksčiau buvo paprasta, padėjau, pabučiuoju daug kartų į veiduką, paglostau ir užmiega, o dabar mane už nerviukų patampo, kol užmiega, kol aprengi, kol nurengi.

Atsakyti
maniske dar ir labai irzli pasidare. miegodama beveik visa laika niurzgia, inkscia,kartais suklykia ir pabunda, niekaip nesuprantu kas jai darosi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(VAE @ 2007 02 12, 15:38)
maniske dar ir labai irzli pasidare. miegodama beveik visa laika niurzgia, inkscia,kartais suklykia ir pabunda, niekaip nesuprantu kas jai darosi  verysad.gif



Kad miegodama ji "niurzgia, inkscia,kartais suklykia ir pabunda" gali būti, kad pilvuką skauda. O tas pilvukas tokia mistika, kartais atrodo nieko negero nevalgai, o vaikas taip kenčia.
Atsakyti