Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

nors iš principo esu prieš tokius virkdymo būdus, bet tikriausiai pasiryžčiau tam, jei tikrai žinočiau, kad po 3 ar 4 naktų tai tikrai liausis.

nors tikriausiai reikes tam pasiryžti bet kokiu atveju. nes dukrytei jau 1 m 8 men. o su naktiniu maitinimu darsoi vis blogiau. verysad.gif ir tikrai ne is bado, nes valgo viska, valgo daug.
Atsakyti
O aš negaliu patikėti, kad taip lengvai pabaigėme valgyti pienuką, kai skaičiau supermamoj apie nutraukimą, verkti norėjosi - galvojau, nejaugi taip reikės virkdyti vaikiuką, bet gavosi taip, kad maniškiui kalėsi dantukai ir pabusdavo naktį (iki tol maitindavau naktį 2 kartus), duodavau krūtį, bet pora minučių patraukęs toliau verkdavo, tada patepdavau su tepaliuku nuo dantų dygimo skausmo ir įdėdavau soskę - po to pabandžiau nebeduoti, o iš karto tepti ir įdėti soskę, taip po kelių naktų mes jau net neprašėme pienuko clap.gif clap.gif clap.gif
Dabar kai pabundame, pakanka tik soskės smile.gif
Taigi kaip ir padėjo tepaliukas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nordex @ 2006 12 12, 23:50)
Natuke klause is ko as sprendziu, kad mano mergaite pasiruosusi atsisakyti kruties - ogi is to, kad ji pabudusi nepuola godziai valgyti ir is to, kad net pavalgiusi MP nori buti arti manes.
Be to, jei vaikui MP naktimis butu gyvybiskai svarbu, tai ji tikrai nepasiduotu po 2 naktu ir nemiegotu kaip angelelis - turbut kovotu uz savo gyvybinius poreikius tol, kol gautu.
Manau mano atveju, tai tikrai tik iprotis - keltis naktimis ir gauti siluma per MP.

Na žinoma, svarbiau yra kad gautu šilumą smile.gif Bet, merginos, kaškaip keistai skamba - vaikas kas kelias valandas pabūnda, gauna MP, o jeigu MP nebegauna, ir nebepabūnda blink.gif Nes pagal viską, tas šilumos poreikis turėtų išlikti g.gif
ir pagal mane - arba jis suranda kitus būdus tuos poreikius patenkinti, arba tyliai kenčia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2006 12 31, 19:29)
Na žinoma, svarbiau yra kad gautu šilumą  smile.gif Bet, merginos, kaškaip keistai skamba - vaikas kas kelias valandas pabūnda, gauna MP, o jeigu MP nebegauna, ir nebepabūnda blink.gif Nes pagal viską, tas šilumos poreikis turėtų išlikti  g.gif
ir pagal mane - arba jis suranda kitus būdus tuos poreikius patenkinti, arba tyliai kenčia unsure.gif

Natuke, pirmasias nakteles vaikiukas KELIASI is iprocio, praso MP, bet vietoj jo gauna tik prisiglaudima, paciuciavima, zmogiska siluma. Bet kadangi vaikiukas keliasi is IPROCIO VALGYTI, o ne is alkio, negavus MP, tas iprotis po keliu nakteliu dingsta. Silumos poreikis islieka tongue.gif Tik jis gal po truputi reteja. Be to, mano galva, vaikiuka reiktu gal kiek daugiau glaustio dienomis, kad gautu iprastine meiles doze ir naktimis miegotu thumbup.gif Mano dukrele jau naktimis negauna MP visa menesi - buna kad jai dar nakti prireikia tos silumos kokkius 1 - 2 kart, buna naktu, kad ir dazniau, bet tikrai nebe taip kai keldavosi vos ne kas valanda doh.gif pazysti...
Atsakyti
mano mažyliui dabar 8,5 mėn. situacija panaši į daugumos. galvojau kad reikia mažinti tuos nakties MP ir kėlimusis, bet pasiskaičiau ir nuomonė truputi pasikeitė, kadangi dar galiu blaiviai mąstyti smile.gif tai lauksiu iki 10-11mėn. o tada imsimės švelnesnių būtų ir bandysim retinti.

ačiū visoms už nuomones thumbup.gif
Atsakyti
Mums 4 men, nakti keliasi 1-2 kartus. Gal ji ir dazniau valgytu, bet as ant soniuko apverciu, ir toliau miega. Uztat dienom pradejo labao daznai valgyti. Gal pienukas i pabaiga unsure.gif
Atsakyti
mano dukrytei eina 5 menuo nakti kaliames valgyt 1 karta
Atsakyti
Mano mažiai jau 14mėn greit bus,bet mes kaip valgėm naktimis,taip ir valgom.Vieną kartą visada,o būna kad ir kas valanda :mmm Galvoju kad reiktu pradėt atpratinti,bet neisivaizduoju kaip :hm Mes naktį iš buteliuko nieko negeriam.Bijau kad draugausim iki pirmos klasės :oh Taip jau su tais pagrandukais būna :wub:
Atsakyti
Sveikos mielos mamytės!
Mano Emilytei šį penktadienį šeši mėnesiukai sueis. Nenori mažoji miegoti savo lovytėje ir visą naktį beveik nepaleidžia papuko iš burnytės. Užmiega tik čiulpdama krūtį, t.y. pavalgo, o po to čiulpia kaip žinduką. Naktį valgo apie kokią antrą valandą ir anksti ryte apie penktą. O po to vėl sėkmingai čiulpia kaip čiulptuką. Bandymai perkelti įmigusią į lovytę baigiasi triukšmingu sugrįžimu į tėvelių lovą. Tėtis jau irgi pykti pradėjo, nes negali normaliai išsimiegoti, t.y. bijo netyčia mergaitę užgauti besiversdamas.verysad.gif
Atsakyti
Mano mažylei jau beveik metukai, bet valgyti naktimis net nebando nustoti schmoll.gif Keliasi naktį 2-3 kartus, o kartais ir dažniau. Bet aš jau pripratau ir net išsimiegu, nors ir tenka keltis tiek kartų smile.gif
Atsakyti
Cha, o man mama aiškina, kad aš viena čia taip savo vaiką išlepinau. Pasirodo daug tokių naktinių gurmanų yra. tongue.gif Mums tuoj metukai, o naktimis sėkmingai kelis kartus pienelio skanaujam. Ir tėvelių lovoje miega, nors vakarais lovytėje užmigdau, bet su pirmu naktiniu maitinimu lovoje ir pasilieka. Manau, kad kol pati maitinsiu, tol ir neišsimiegosiu naktimis. Nors organizmas jau kaip ir adaptavosi. O pirma mėnesį tai vaje kaip "stogas važiavo" blink.gif
Atsakyti
Aš nieko prieš naktinį maitinimą. Nesunku man atsikelti ir du, ir tris, kartus, bet mane jau siutinti pradėjo Emilytės nenoras miegoti savo lovoje. schmoll.gif Juolab, kad ji iki 3,5 mėn. puikiausiai miegodavo savo lovelėje. Buvo pasigavusi slogytę, ta mano mama patarė guldytis šalia, kad nereikėtų sušilusios iš lovos kelti. Ir prasidėjo... verysad.gif Dabar lovytė reikalinga tik dieną ir tik žaidimams, nes dieną iš viso nemiega, na, nebent į lauką išeiname. Gal kas bandėt atpratinti miegoti kartu? Patarkit.
Atsakyti