Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

la! jei kas skaitet visa tema ir zinot mano situacija - noriu drauge su jumis pasidziaugti thumbup.gif
mano mergyte jau 4 naktis negauna naktimis MP ir miega kaip angelelis savo loveleje wub.gif wub.gif wub.gif
Nusprendem su vyru, kad 1 gimtadienis - pats tas laikas nustoti uzkandziauti naktimis doh.gif
Pirma nakti pasiaukojo vyras - buvo pabudusi gal 3 kart paverke negavusi kruties po kokis 5 - 10 min. ir nuluzdavo is nuovargio.
Antra nakti budejom bigsmile.gif kartu - dukryte kelesi gal 2 kart, siek tiek ilgiau pyko negavusi ko nori - mazdaug apie 15 min. po to ilgai dar kuisdavosi savo loveleje karts nuo karto su kniurksedama, bet miegelis vel ja iveike.
O trecia nakti - tik pora kart loveleje guledama suvirko keliom sekundem ir vel nukeliavo i miego karalyste thumbup.gif
Taip pat ir sianakt - viena kart teko siek tiek ja panesioti ant ranku, o uz kokiu 3 min. vel ramiai sau parpe.
Zodziu - budas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Reik:
1. pajusti - sulaukti laiko, kai vaikiukas keliasi naktimis ne rimtam valgymui, o daugiau paciulpimui, prisiglaudimui...
2. Nusistatyti tam tikra konkrecia data, kada imsites atjunkymo, nes kitaip 100 % atsiras vis visokiu priezasciu nukelti data tolyn doh.gif siandien pavargus, ryt ner nuotaikos, poryt vaikas kazkoks keistas ir pns. lotuliukas.gif
3. Pajungti pagalbon teveli ar kita artima asmeni, nes pirma nakti vaikiukas gali nesuprast kodel mama salia o pieno fabrikelis uzdarytas g.gif ir isipykti..
4. TURET KANTRYBES ir po keliu dieneliu vargelio - turesite puiku rezultata - vaikiuka ismieganti visa nakti savo loveleje thumbup.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif
SEKMES VISOMS!!!

Atsakyti
mes panašiai atpratinom Alioną nuo valgymo naktimis. Tik jai buvo arčiau dvėjų. Vyras pasilikdavo su ja iki trijų nakties, ji pabūsdavo kas valandą ir verkė. Po trijų jis ejo miego ir keliausi aš. Na, nevalgyti galiausiai priprato, bet vis tiek pabusdavo kelis kartus per naktį. Reikėjo eiti guosti. Dabar galvoju - o kam reikėjo taip vaikelį kankinti, jeigu iki trijų metų vaikas fiziologiškai subres ir pats be nereikalingų stresų išmiegos visą naktį ax.gif


O šiaip iškila toks klausimelis - kada manot vakas yra pasiruošęs atsisveikinti su krūtimi? g.gif ir pagal ką sprendžiat, kad jau gana naktį žindyti?
Papildyta:
QUOTE(Dalbara @ 2006 12 06, 00:46)
Mums jau 1,4 mėn o naktim keldavaus n kartų  doh.gif  gėrė gėrė ir gėrė kada ir kiek norėjo  doh.gif  galvojau iščiupls man smegenis. Bet sekmadienį nusprendžiau GANA. aš jau metus laiko neišsimiegu šnapso negaliu taurės išgert  blush2.gif   Aš savo motinišką pareigą atlikau  blush2.gif taigi šiandien bus trečia para yahoo.gif pirmos naktys buvo sunkios ypač vakar kol užmigo praklykė kokį 10 min  verysad.gif  bet miegas padarė savo.. Naktį neimu nei ant rankų nei į savo lovą  schmoll.gif  kai tai darydavau aksčiau nes susilydys mano širdis ir duosiu vaikui papuką  doh.gif  o dabar sokiai.gif naktį miega kartais verkia bet aš jį lovoje pasiūbuoju ir vėl užmiega  ax.gif Manau dar kelios dienos ir bus  bye1.gif  o aš pūsiu į akį yahoo.gif beveik kaip prieš 1,5 metų  ax.gif

Turbūt viskas nuo vaiko priklauso. Aš taip pat panašiai bandžiau dukriuką migdyti, ji stovėjo lovytėje ir rekė gal trys valandas iš eilės, kol nepamačiau, kad tuoj nualps unsure.gif Daugiau tokių eksperimentų nedarėm. Tiesa, amerikiečiai gal pasiulitų paguldytį į kitą kambarį - tada negirdėsi kaip verkia ir galėsi išsimiegoti. blink.gif O ir vaikas išmoks pats "rūpintis savim"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 12 gruodžio 2006 - 11:05
QUOTE(Dalbara @ 2006 12 06, 00:46)
Mums jau 1,4 mėn o naktim keldavaus n kartų  doh.gif  gėrė gėrė ir gėrė kada ir kiek norėjo  doh.gif  galvojau iščiupls man smegenis. Bet sekmadienį nusprendžiau GANA. aš jau metus laiko neišsimiegu šnapso negaliu taurės išgert  blush2.gif   Aš savo motinišką pareigą atlikau  blush2.gif taigi šiandien bus trečia para yahoo.gif pirmos naktys buvo sunkios ypač vakar kol užmigo praklykė kokį 10 min  verysad.gif  bet miegas padarė savo.. Naktį neimu nei ant rankų nei į savo lovą  schmoll.gif  kai tai darydavau aksčiau nes susilydys mano širdis ir duosiu vaikui papuką  doh.gif  o dabar sokiai.gif naktį miega kartais verkia bet aš jį lovoje pasiūbuoju ir vėl užmiega  ax.gif Manau dar kelios dienos ir bus  bye1.gif  o aš pūsiu į akį yahoo.gif beveik kaip prieš 1,5 metų  ax.gif



tokia pati ir mano situacija (ir vaiko amžius toks pat, ir mano galvosena: su nėštumu ir žindymu 2 metai vien vaikui atiduoti; sventes ateina, noriu laisviau pasijusti ir nebijoti kokio vyno išgerti. biggrin.gif ) tuo labiau, tikiuosi, kad vaikas nustos naktimis keltis, nes nebus ko. o dabar vis dar keliasi po 5-6 kartus nakti. o tai nei jam, nei man nera gerai. dienom nebemaitinu jo nuo 1,1. ir kazkaip be jokių dramų atpratinau nuo maitinimo dienom. palaipsniui mazinau maitinimų MP skaičių, kol jų nebeliko. liko tik matinimai prieš užmiegant ir naktim. šian. buvo pirma naktis, kai vaikas negavo MP naktį. kėlėsi įprastai 5 ar 6 kartus, pazįsdavo, paverkdavo (bet neilgai, po kokias 5 min), tiesa, ir buteliuka, ir soske į šonus svaidė, nieko neėmė į burną. kol galiausiai pats paryčiais susirado buteliuką ir išgėrė vienu mauku visus 250 ml. na tikiuosi susitarsim. matinimą prieš užmiegant galvoju pakeisti virintu pienuku. tebus toks ritualas prieš užmiegant. smile.gif

QUOTE(Natuke @ 2006 12 12, 12:03)
mes panašiai atpratinom Alioną nuo valgymo naktimis. Tik jai buvo arčiau dvėjų. Vyras pasilikdavo su ja iki trijų nakties, ji pabūsdavo kas valandą ir verkė. Po trijų jis ejo miego ir keliausi aš. Na, nevalgyti galiausiai priprato, bet vis tiek pabusdavo kelis kartus per naktį. Reikėjo eiti guosti. Dabar galvoju - o  kam reikėjo taip vaikelį kankinti, jeigu iki trijų metų vaikas fiziologiškai subres ir pats be nereikalingų stresų išmiegos visą naktį ax.gif
O šiaip iškila toks klausimelis - kada manot vakas yra pasiruošęs atsisveikinti su krūtimi? g.gif ir pagal ką sprendžiat, kad jau gana naktį žindyti?
Papildyta:


kiek girdėjau, tai tas valgymas naktimis vaiko dantim kenkia. ir skrandžiui negerai, nes jei vaikas valgo kas porą valandų, tai skrandukas dirba ištisą parą nesustodamas, o jam irgi reikia išsituštint ir pailsėt.
be to, reikia į darbą grįžti, o darbe, kaip žinia stresų neišvengsi. dar tuo labiau, kai nueisi neišmiegojusi naktim. maitinsi vaiką stresiniu pienu, nuo to jis dar neramesnis bus. užburtas ratas.
be to, aš irgi žmogus, gyvenu ne tik vaiko poreikiais. tai va toks tas ir sprendimas. vienakart reikia atsisveikinti ir tiek.
Atsakyti
jo, mūsų gydytoja nors už natūralų maitinimą kad ir iki 3 metų, bet prieš naktinį valgymą, net MP. jos manymu vaikas kai pripranta, tai jau keliasi ne iš alkio, o iš įpročio. Tam, kad atprastų, siūlo bent 12 val. nakties pamaitinti stipriau (vos ne kokią košę virti), tik, deja, mums šis būdas nepadeda biggrin.gif

dukrai 1 metas, tai keliasi mažiausiai 3 - 4 kartus naktimis ir ne kiek valgo, o kiek raminasi. Tiesa, ji nuo pat gimimo nemoka kitaip užmigti, bet šią savaitę mama pasakė "gana, tu jau didelė", ir prieš pietų miegą nebeduoda pienelio. Treniruojamės. Kai atprasim nuo priešpietinio -priešmieginio pieno, sekantis žingsnis bus naktinis. Klaiku, bet sulig kiekviena atkovojam po 15 minučių.... Tikiuosi pavyks atprasti nesugadinus vaikui nervų unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anastazas: 12 gruodžio 2006 - 13:40
QUOTE
matinimą prieš užmiegant galvoju pakeisti virintu pienuku. tebus toks ritualas prieš užmiegant.

na buteliukas su virintu pienu prieš miegą tikrai kenkia dantims ax.gif ne bent begsit jas valyti g.gif
o skrandžio mp tikrai neapkrauna - košė 12val nakties yra daug sunkesnis maistas :ax O dėl stresų - aš pvz jau nuo rugsėjo mokytojauju doh.gif ir vaiko nuotaika tikrai dėlto nepasikeitė blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2006 12 12, 16:54)
na  buteliukas su virintu pienu prieš miegą tikrai kenkia dantims  ax.gif ne bent begsit jas valyti g.gif
o skrandžio mp tikrai neapkrauna - košė 12val nakties yra daug sunkesnis maistas :ax O dėl stresų - aš pvz jau nuo rugsėjo mokytojauju doh.gif ir vaiko nuotaika tikrai dėlto nepasikeitė blush2.gif



virintu pienu aš irgi nelabai žaviuosi, tiesiog pereinamajam laikotarpiui pasinaudosim galbūt. o dantis vaikui ar taip, ar taip kiekvieną vakarą valau.
smile.gif dėl stresų - mano vaikas ir taip neramus ir į mano pasinervinimus reaguoja: tampa dar neramesnis. kiekvienam juk skirtingai, taigi kiekvienas žiūri kaip kam geriau daryti.
Atsakyti
[quote=Natuke,2006 11 27, 21:43]
youste off - mūsų vaikai vieną dieną gimė blush2.gif

Tikrai, Naujametines dovaneles musu vaikuciai thumbup.gif
Na, o mano dukryte tikra saunuole - reikia max 10 min., kad uzmigdyciau, bet neverkia, tik po lova malasi, kol suranda tinkama padeti, o tad jau luzta... Dziaugiuosiu, kad apsisprendziau atpratinti nuo naktiniu maitinimu - dabar ir dukryte geriau issimiega ir as su tetuku biggrin.gif
Atsakyti
Natuke klause is ko as sprendziu, kad mano mergaite pasiruosusi atsisakyti kruties - ogi is to, kad ji pabudusi nepuola godziai valgyti ir is to, kad net pavalgiusi MP nori buti arti manes.
Be to, jei vaikui MP naktimis butu gyvybiskai svarbu, tai ji tikrai nepasiduotu po 2 naktu ir nemiegotu kaip angelelis - turbut kovotu uz savo gyvybinius poreikius tol, kol gautu.
Manau mano atveju, tai tikrai tik iprotis - keltis naktimis ir gauti siluma per MP.
Atsakyti
QUOTE(Nordex @ 2006 12 12, 23:50)
Natuke klause is ko as sprendziu, kad mano mergaite pasiruosusi atsisakyti kruties - ogi is to, kad ji pabudusi nepuola godziai valgyti ir is to, kad net pavalgiusi MP nori buti arti manes.
Be to, jei vaikui MP naktimis butu gyvybiskai svarbu, tai ji tikrai nepasiduotu po 2 naktu ir nemiegotu kaip angelelis - turbut kovotu uz savo gyvybinius poreikius tol, kol gautu.
Manau mano atveju, tai tikrai tik iprotis - keltis naktimis ir gauti siluma per MP.


mano atveju irgi tas pats. šiąnakt vaikas kėlėsi tik vieną kartą. o išmiegojo nuo 11 iki 11.30. clap.gif reiškia jau tikrai laikas atėjo nebevalgyt naktim. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adelė @ 2006 12 13, 14:58)
mano atveju irgi tas pats. šiąnakt vaikas kėlėsi tik vieną kartą. o išmiegojo nuo 11 iki 11.30.  clap.gif reiškia jau tikrai laikas atėjo nebevalgyt naktim. smile.gif

Maniske irgi eme po 12 val. mazdaug miegoti - jei eina miegucio 20.30 tai keliasi apie 8- 9 ryto ir tik su 1 prabudimu, kad reik kokias max 3 min. panesioti, paglostyt - po to padedu lovelen ior vel miega. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nordex @ 2006 07 21, 11:27)
Ir man buvo pirma mintis, duoti misinuko  mirksiukas.gif bet, kad manoji jo NEVALGO! Verkia nes alkana, bet misinuko neima  schmoll.gif tik MP  doh.gif
Ir man atrodo, kad nereikia virgdyt vaiko, bet ka daryti man, jei pvz. kazkuria nakti kelesi mazdaug tokiu laiku: 21 val. miegas (pries ji MP), po to keliasi kas 2 val. : 22 val., 24 val. (cia dar man nieko baisaus, nes mazdaug iki panasaus laiko neinu miegoti... tad siu kartu ne neskaiciuoju i kelimasi  unsure.gif ) 2, 4, 6 ir jau 8 ryto...
Po to dar pamiegojo iki 9.30 val.
Tai suskaiciavus kiek kelisi po uzmigdymo, bus 6 kartai  blink.gif  blink.gif  blink.gif

Na pas mane lygiai tas pats doh.gif Dukrytei jau beveik 10men. o ji naktim kas dvi valandas keliasi vlgyti MP. Įdomiausia, kad būdama 1mėn. keldavosi po 1 arba2kartus naktim. O nuo kokių 5mėnesių padažnėjo naktiniai valgymai. Maniškė irgi nepripažįsta jokių buteliukų, mišinukų, nenori nieko gerti tik MP. Naktim kartais liepiu vyrui keltis prie jos, ale ta didžiausią triukšmą kelia, kol neateinu aš ir nepamaitinu. O rikdyt naktim ir neduot, tai man nelabai, nes dar pas mus yra ir kita 3metų dukrytė, tai ir ji bus neišsimiegojus. Pavargau aš nuo to naktinio maitinimo, bet neišmanau ką daryt g.gif

QUOTE(Kaštonė @ 2006 08 27, 11:05)
Iš patirties galiu pasakyti, kad užtikrintas būdas atpratinti nuo MP naktimis yra išeiti mamai miegoti į kitą kambarį.

Na kadangi aš su dukra nemiegu nei toj pačioj lovoj, nei tam pačiam kambary, tai šis būdas mums ir netinka
Atsakyti
Ajajai..Nors mums dar tik savaitele, bet grafikas tai toks pat "itemptas" kas dvi valandas nakti blink.gif o diena buna pavalgo mano pelyte ir uzmiega kokioms net 4 valandoms.
Ka daryti neismanau, bijau, ka tai nevirstu iprociu... verysad.gif tada mamyte tures galutinai pavirsti apuoku, o tevelis issikraustis is proto.... unsure.gif
Atsakyti