Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

Nordex

o paprastą maistą valgo gerai? Gal nedavalgo dieną? ar stipriai traukia? Ar užtenka krūties čiulpimo, ar dar reikia supti? Manyškis kai naktį pabūnda tik pienukui, aš ir neatsimenu blush2.gif o vat kai jam skaudo kaškas, tada reikia ir guosti ir laikyti ant rankų ir supti - tada žiauriai pavargstu blink.gif
Atsakyti
as manau, kad musu vaikuciai nakti keliasi papuko, nes jiems norisi pabuti prie musu prisiglaudus. Juk jie jau dideli - valgo kieta maisteli, o papuka gauna tik retkarciais, todel nors nakti kompensuoja - prisiglaudzia prie silto, kvepiancio...
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2006 11 28, 12:22)
Nordex

o paprastą maistą valgo gerai? Gal nedavalgo dieną? ar stipriai traukia? Ar užtenka krūties čiulpimo, ar dar reikia supti? Manyškis kai naktį pabūnda tik pienukui, aš ir neatsimenu blush2.gif o vat kai jam skaudo kaškas, tada reikia ir guosti ir laikyti ant rankų ir supti - tada žiauriai pavargstu blink.gif

Nu valgo ir paprasta maista ir pagal mano supratima - valgo normaliai. As jai vakariene duodu gana velai - vis tikiuosi kad ilgesniam laikui uzteks, bet... doh.gif
Nakti pabunda: kniurza kniurza, po to jau verk pradeda, o jei dar neprieinu - atsistoja lovytej ir ima rekti jau piktai. Priglaudus prie kruties traukia rimtai - valgo. Supti nereikia. Kartais kai pabudina mane " geroj" miego fazej, turiu kantrybes neduoti jai kruties - tada ja siek tiek supu prisiglaudus kol uzmiega. Bet kartais tokia pavargus bunu, kad neturiu kantrybes ir duodu kruti.
Tik retais atvejais, kai jau tai buna koks 7 pabudimas - tai daugiau paciulpia...
Tai va kaip pas mus buna... unsure.gif
Atsakyti
Atpratinti nuo MP galima: reikia spenelius suslapinti peluno arbata, manau turetu uztekti vieno karto, pienukas pasidarys paprasciausiai nebeskanus.
Bet cia nebent visam laikui atpratinti, o ne naktim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarlota @ 2006 11 29, 00:42)
Atpratinti nuo MP galima: reikia spenelius suslapinti peluno arbata, manau turetu uztekti vieno karto, pienukas pasidarys paprasciausiai nebeskanus.
Bet cia nebent visam laikui atpratinti, o ne naktim  ax.gif

Kiek as girdejus taip anksciau bandydavo vaikus nuo papulio atpratint blush2.gif pipirais, pelunu.. Tik dazniausiai nepadedavo... schmoll.gif
Bet esme ne ta - reikia atpratint nuo naktinio maitinimo, o dienini palikti ax.gif
Atsakyti
O as galvojau, kad mes cia vieni tokie, kur beveik kas valanda pabundam ir soske.gif reikalinga labiau,negu pienelis blush2.gif ...
Atsakyti
QUOTE(januska @ 2006 12 02, 01:20)
O as galvojau, kad mes cia vieni tokie, kur beveik kas valanda pabundam ir  soske.gif reikalinga labiau,negu pienelis blush2.gif ...

NE, TIKRAI NEVIENI lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Gera zinoti, kad problema, kuri tau atrodo beveik kaip katastrofa, is tiesu yra gana daznas dalykas. Tai suzinojus, kazkaip imi nedramatizuoti situacijos. doh.gif

Na o pas mus siek tiek keiciasi situacija rolleyes.gif Kadangi pasiemiau savo dukriuka atgal pas save i lova (nes jau nebeistveriau 8 kart per nakti keltis is lovos jos raminti, supuoti, maitinti...), tai ji dabar zymiai geriau miega- dazniausiai keliasi 3 kart. Na o sianakt ismiegojo iki 7 ryto nepabudus thumbup.gif tada gavo MP doze ir miegojom iki 10 ryto thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tai siandien jauciuosi beveik ISSIMIEGOJUSI bigsmile.gif
Ziuresim kaip bus toliau...
Suprantu, kad viena iproti - keltis daznai naktimis valgyt MP, galiu pakeisti kitu - miegoti su manimi lovoje, bet sis pripratimas mums maziau skausminga, negu anas... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutes!
Auginu 4 men. suneli, maitinu pati, ir jokio kito maistelio dar neduodu. Mazasis nakti valgyti keldavosi vos du kartus, kol nesusirgo bronchitu. Tada daktare israse antibiotiku. Gerdamas juos vaikas pradejo viduriuoti, ir nakti kas valanda ar pusantros reikalauti valgyt verysad.gif . O diena valgyt reciau. Gal galetumet patarti kaip sugryzti prie ankstesnio rezimo? Buciau labai dekinga thumbup.gif !!!
Atsakyti
QUOTE(erniux @ 2006 12 05, 15:51)
Sveikutes!
Auginu 4 men. suneli, maitinu pati, ir jokio kito maistelio dar neduodu. Mazasis nakti valgyti keldavosi vos du kartus, kol nesusirgo bronchitu. Tada daktare israse antibiotiku. Gerdamas juos vaikas pradejo viduriuoti, ir nakti kas valanda ar pusantros reikalauti valgyt verysad.gif . O diena valgyt reciau. Gal galetumet patarti kaip sugryzti prie ankstesnio rezimo? Buciau labai dekinga thumbup.gif !!!

Manau viskas susireguliuos kai vaikas pasveiks, ir būtinai pagerkit žarnyno bakterijų nes negerao kai lelis viduriuoja schmoll.gif

Mums jau 1,4 mėn o naktim keldavaus n kartų doh.gif gėrė gėrė ir gėrė kada ir kiek norėjo doh.gif galvojau iščiupls man smegenis. Bet sekmadienį nusprendžiau GANA. aš jau metus laiko neišsimiegu šnapso negaliu taurės išgert blush2.gif Aš savo motinišką pareigą atlikau blush2.gif taigi šiandien bus trečia para yahoo.gif pirmos naktys buvo sunkios ypač vakar kol užmigo praklykė kokį 10 min verysad.gif bet miegas padarė savo.. Naktį neimu nei ant rankų nei į savo lovą schmoll.gif kai tai darydavau aksčiau nes susilydys mano širdis ir duosiu vaikui papuką doh.gif o dabar sokiai.gif naktį miega kartais verkia bet aš jį lovoje pasiūbuoju ir vėl užmiega ax.gif Manau dar kelios dienos ir bus bye1.gif o aš pūsiu į akį yahoo.gif beveik kaip prieš 1,5 metų ax.gif
Atsakyti
Sako į šį reikaliuką geriausia pajungti tėtį arba močiutę ax.gif Kadangi mūsų tėtis tokiais vaiko rikdymais neužsiima (bandėm dar mažiukę pakaitom naktim supt, bet buvo taip, kad visi trys be miego likdavom), o močiutė gyvena atskirai, tai kankintis vėl teko man cray.gif dabar jau 8 para be MP, kartais užsupu lovytėj, kartais ant rankų, tai visokių naktų būna, bet dar po savaitės manau supras, kad nieks čia nežais ir pūs sau į akį biggrin.gif panašiai buvo ir su miegojimu atskirai, tik jau po savaitės nebereikėjo gulėt ant kraščiuko doh.gif o čia gi nusiraminimas, prisiglaudimas prie mamytės tai ir truks ilgiau bigsmile.gif
visoms stiprybės, nes laaabai jos reikia victory.gif
Atsakyti
Mūsų mažoji irgi keldavosi kas 2-3 val. valgyti. Dabar išmiegam iki 6-7 ryto thumbup.gif Kai naktį pradeda niurzgėti iduodu tutuką, apverčiu ant kito šoniuko ir panelė toliau sėkmingai miega 2.gif yahoo.gif
Atsakyti
Tiesa, jokio čulptuko ir mišinėlių nenaudojam.
Papildyta:
Oi, ne taip parašiau. Pirmasis kėlėsi, kas 1-2 val. Mažoji taip pat iki 2 menesių, o prasidėjus trečiajam pradėjo miegoti po 8 -10 val. nevalgiusi. Pati, nieko nedariau. Gal pienuko padaugėjo. Tiesa, jokių čiulptukų ir buteliukų nenaudojam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niunka: 09 gruodžio 2006 - 09:07