Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

QUOTE
Mano dukrytė naktimis keldavosi gerti pieno beveik iki keturių metų,dabar jai aštuoni.Dantukai sveiki.Ir kaip aš nesistengiau,keldavosi ir ką tu jai padarysi.O sūnui darbar tik trys mėn.jau visą naktį išmiega (21.30 paskutinį karta valgo irpo to 5 ryto)


Tai ji taip ir aiskino , kad nebutinai visiems vaikams taip turi buti. Kitos maitina naktimis taip kaip tu ir nieko , o kitiem ir puses metu pakanka.
Atsakyti
Man atrodo , kad maitinimas nelabai turi ytakos dantukams ,juk naktį tik pieną geria
Atsakyti
QUOTE
Man atrodo , kad maitinimas nelabai turi ytakos dantukams ,juk naktį tik pieną geria


Tai apie piena kalba ir eina! Jis ir eda dantukus
Atsakyti
Mums greitai bus metai ir 2mėn. Keliasi ir perlipa į tėvelių lovą apie kokią 4-5 val., padaro truputį zy-zy, jei neapsikenčiu, duodu papą, jei ištveriu, pats užmiega.Ryte kokią septintą duodu čiulpt, kad neprabustų per daug ir nereiktų keltis anksčiau nei žadintuvas suskambės, nes kitaip išlipa iš lovos ir pradeda siaust po kambarį.
Atsakyti
QUOTE
Atsiprasau, o diena tas pienukas dantuku needa ? Tik nakti ?


Eda ir diena , bet diena dantukus PRIVALOMA valyti!  ;D O nakti tai negi kelsies? O be to diena vyresnis vaikas tai morkyte , tai obuoliuka pagrauzia, tie dantukai naturaliai apsivalo truputi
Atsakyti
Nesuprasi, kaip ten su tais dantukais... Dukryte keldavosi atsigerti pienuko is buteliuko iki 3 m. Dabar jai seseri. sypsena holivudine biggrin.gif, lygus baltuteliai dantukai. Zinoma, mes juos priziurejom. Valem (na, ne nuo pat pirmojo isdygimo, gal nuo kokio 8, taip simboliskai pamakaluodavom sepetuku), dabar valom rimciau, kas pusmeti pas gydytoja vaiksciojam profilaktiskai (padaro tokia minimalia higiena, pavalo su zyzianciu sepetuku biggrin.gif). Tiesa, dar profilaktiskai ciulpe fluoro tabletytes. Per visus siuos metus neatsirado ne menkiausios skylutes, akmenuku ar demeliu. Sypsena - super!
Tai ir nestradalinu, kad mazasis naktimis kelinejasi atsigerti. Tiesa, geria pienuka perpus su vandeniu.

Na, nebent man nelabai smagu. Bet tai tokia smulkmena. Kaip parode musu patirtis, vaikui tai nepakenkia, o mustruoti ir neleisti nakti troskulio numalsinti sirdis neleidzia. Pati kelis kartus per nakti isgeriu vandens. Pabandytu man kas uzdrausti ji gerti >:( ;D.
Atsakyti
Sveikos mamytes, as nuo pat dukreles gimimo miegu kartu su ja ir todel naktinis maitinimas manes neikiek nevargina.Aisku, pasivartau kaip desrele ant iesmo:tai viena, tai kita papuka ikisu, bet uztai ramios bites-ir toliau abi miegam.Ismiega kartais daugiau nei 12 valandu!Valgo tai daznai, ypac poto kai apatiniai dantukai isdygo.Kartai apima jausmas, kad kas valanda valgo.Diena valgo daug maziau. As tai nesuku sau galvos, laikausi nuomones, kad krutim maitinamas vaikas pats zino kiek,kada ir ko jam reikia biggrin.gif
Atsakyti
Maniske nakti nebevalgo jau pora menesiu,bet va gydytoja sako pamaitinti 1 karta nakti,nes dienos normos nesuvalgo. Tai pamaitinu miegancia. ;D
Atsakyti
na mano mazoji,kei buvo 1men,keldavosi du kartus 3.30 ir 5val.siuo metu jai 2.5men ir ji keliasi 5val kaip laikrodis!bet pavalgius puciam i aki iki 11val! biggrin.gif
Atsakyti
Mano 2.gif 7 men., taciau naktimis keliasi 2 kartus valgyti, idomu, kada vaikas ismiega visa nakti?
Atsakyti
Tik tada kada nustoji ji maitinti tongue.gif, kadangi pati maitinau iki metuku, tai ir naktinedavom kol nutraukiau pienuka wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Džela*: 03 balandžio 2004 - 13:56
Galiu paguosti, kad manoji valgo naktį kas 1-3 val. rolleyes.gif
Atsakyti