Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

QUOTE(Birutka @ 2006 11 16, 16:14)
Labux,
Mum irigi ta problema kad naktim keliasi valgyt 7-8k, jokie supimai nepadeda, karves pieno negeria o misinuko nenoriu duot, jam jau 10men. Dienom nebevalgom MP.Kazkur skaiciau kad negalima atpratint nuo mp jei vaikui tuo metu dantysd dygsta, tai sukelia vaikui stresa, taip kad reik palaukt tinkamo momento ir eit miegot atskirai  blush2.gif beje kai nedygdavo dantys tai keldavosi tik 2k per nakti ax.gif
O tas naktinis valgymas yra daugiau vietoj soskes, nprs soske ima bet kaip sakant neapgausi  biggrin.gif

Na maniske tai atskirai nuo manes miega - savo loveleje jau nuo 6 men. bet tai problemos neissprende - praso MP ir vsio!
o mes ir su ciulptuku miegam, bet mamos vistiek reikia 3-4 kart per nakti.
O kai dantukai dygo tai tikrai kas valanda keldavosi doh.gif doh.gif doh.gif
Summary biggrin.gif negalima sio budo naudoti kai kalasi dantys ir kai serga.
Atsakyti
sveikos,
cia pasiskaiciau, turbut is jusu visu radikaliausia busiu.
savo dukryte nuo naktinio maitinimo atpratinau jau nuo 7 savaiciu. Svoris buvo stabilus ir didesnis uz vidurki. taip pat jau buvo isisiubaves kazkoks maitinimo ritmas, 5 maitinimai diena ir vienas nakti kada atsikelia po paskutinio vakaro maitinimo (22-24val). Ji nakti maitinimui keldavosi tarp 2-4.30 val. Taigi nusprendziau kad man pakaks, ir jai uzteks ir 5 maitinimu. Girdejau kad patogiausias ritmas tokiu atveju 7.00 11.00 15.00 19.00 23.00. taigi maitinimas kas 4 val.
pasiryzau... ir pavyko! po savaites didelio triuso ir nemigo naktu. is tikro pacios sunkiausios buvo pirmos 3-4 naktis. kai atsibusdavo maitinimui kisdavau soske, pirma nakti soske nepadejo vistiek klyke, tada po 1,5 val, pamaitinau papu bet tik 5 min. Antra nakti soske jau padejo, uzmigdavo ir vel atsikeldvo bet jau be papo. o paskui lengviau ir lengviau. aisku buvo sunku bet reikia ryztis ir iki galo, atsiperka!

Dabar jai jau daugiau nei 3 men. dazniausiai vis atsikeldavo 4 kartais 6val, o as jai tiesiog soske ir vel miega. bet pries keleta savaiciu mes ja perkelem i kita kambari nuo tada mes geraiu miegam nes negirdim jos kniurksejimu, ir po kurio laiko paskutine savaite ji kazkaip irgi jau apsiprato ir kelias tik 7-8 val! jei anksciau atsikelia tenka begti per buta soske ikisti bet ka padarysi, pilnavertis miegas svarbiausia.

taip kad rekomenduoju atpratinti nuo naktinio maitinimo kuo anksciau tuo geriau.
Atsakyti
As su savo taip pat kankinausi iki 1m10men.Papildomo nieko nenorejo,jei ir suvalgydavo tai 2-3saukstukus.Mane zindo kas pusval.,nakti irgi,kol galu gale tiek pavargau,kad net verkiau ir nutariau,kad laikas su tuo baigt.Jo stresas buvo didziulis abiem.Diena prasydavo papuko,bet siaip taip pavalgydindavau kitu maistu,o nakti ejau i kita kambari miegot,o sunelis su teciu.Cypimas,klykimas saukia mama,pirma nakt neatsilaikiau atejau,tai gavau nuo vyro bart.Nu taip 3naktis kankinomes,paskui pradejo is buteliuko gert,bet papuko nori iki siol[3.5metai].Kai zindau broliuka,atsistoja salia,ir pasako,kad noretu pienuko. smile.gif Jei lieka ipilu i puodeli. biggrin.gif Jei turit mociute,tai geriausiai jai palikt kelias paras,nematys mamos ir taip nereikalaus. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nendrele @ 2006 11 16, 20:35)
sveikos,
cia pasiskaiciau, turbut is jusu visu radikaliausia busiu.
savo dukryte nuo naktinio maitinimo atpratinau jau nuo 7 savaiciu. Svoris buvo stabilus ir didesnis uz vidurki. taip pat jau buvo isisiubaves kazkoks maitinimo ritmas, 5 maitinimai diena ir vienas nakti kada atsikelia po paskutinio vakaro maitinimo (22-24val). Ji nakti maitinimui keldavosi tarp 2-4.30 val. Taigi nusprendziau kad man pakaks, ir jai uzteks ir 5 maitinimu. Girdejau kad patogiausias ritmas tokiu atveju 7.00 11.00 15.00 19.00 23.00. taigi maitinimas kas 4 val.
pasiryzau... ir pavyko! po savaites didelio triuso ir nemigo naktu. is tikro pacios sunkiausios buvo pirmos 3-4 naktis. kai atsibusdavo maitinimui kisdavau soske, pirma nakti soske nepadejo vistiek klyke, tada po 1,5 val, pamaitinau papu bet tik 5 min. Antra nakti soske jau padejo, uzmigdavo ir vel atsikeldvo bet jau be papo. o paskui lengviau ir lengviau. aisku buvo sunku bet reikia ryztis ir iki galo, atsiperka!

Dabar jai jau daugiau nei 3 men. dazniausiai vis atsikeldavo 4 kartais 6val, o as jai tiesiog soske ir vel miega. bet pries keleta savaiciu mes ja perkelem i kita kambari nuo tada mes geraiu miegam nes negirdim jos kniurksejimu, ir po kurio laiko paskutine savaite ji kazkaip irgi jau apsiprato ir kelias tik 7-8 val! jei anksciau atsikelia tenka begti per buta soske ikisti bet ka padarysi, pilnavertis miegas svarbiausia.

taip kad rekomenduoju atpratinti  nuo naktinio maitinimo kuo anksciau tuo geriau.

Tai kiek jums dabar, kad jus jau atskirame kambaryje miegate unsure.gif
Atsakyti
As tai net gydytojos klausiau. ar neturi mano dukryte neurologiniu problemu, kad naktimis keliasi taip daznai. O pasirodo, tereikejo forume panarsyti... Dukrytei dabar 11 menesiu, o keliasi naktimis 5-6 kartus - buteliuko su vandeniu ar arbatele neima, kai supu - klykia. Nors ne tiek MP nori, kiek nusiraminti - kartais minute-dvi zinda. Diena viskas gerai - uzmiega lauke vezimely be problemu. Siandien kaip tycia lietus lijo, tai kambary niekaip neuzmigdziau. Gerai, kad mano mama buvo atejusi - pasupo i kita kambari issinesusi, padainavo ir nuluzo vaikas...
Tikriausiai prasysiu vyro, kad kokia savaitele migdytu dukriuka, gal atpras. Kiek is pasisakymu supratau, turetu uztekti savaites. Pati kraustysiuos laikinai i kita kambari.
Atsakyti
Mes atpratinom mažytę nuo pienuko naktimis kai jai buvo arti dvėjų. Bet maždaug iki trijų vistek ji naktimis keldavosi, jieškodavo artumo . Ir užmigdavo ji vis tiek tik šalia manęs - turėjau jos lovoje šalia savo ponelės pagulėti, kad ji ramiai užmigtų. Ir ne buvo skirtumo - ar maitinu ar ne - vistiek turėjau keltis.

Nuo dvėjų iki trijų ji miegojo savo lovoj, kitame kambaryje, bet turejau kelis kartus per naktį pas ją eiti ir ją raminti, o pas mane jau buvo kelių menesių mažiukas. Vieną kartą migdžiau kūdikį, o ji ir jos brolis ruošėsi miegui vaikų kambaryje su tečiu. Mano Alionka pareiškė - ja xochiu s mamoj... atejo į mano kambarį, atsigulė broliuko lovytėje ir užmigo. Nuo to laiko visada užmiega pati, bet mūsų kambary. Nustojo verkti naktimis. Pasirodė, vaikui tereikėjo jausti mamą šalia. Paskaitom knygą, ir su knygelę ji eina į lovą. Pavarto, pažaidžia ir užmiega Dar trupūti paaugs ir keliaus pas brolį, bet jau kai bus tam pasiruošusi.

Aš manau, mes turime stebeti vaikus, ar jie yra pasiruošę atsiskirti ir švelniai skatint juos savorankiškumo link. O ne staigiai mesti iš lizdo. Dar vienas dalykas - visi tiki dabar, kad reikia maitinti pagal reikalavimus, bet mes nesuprantom, kad grįžimas prie naturalaus maitinimo taip pat lydi mus prie kitų natūralų auginimo bruožų - dažno kūdikio nešiojimo, naktinio žindymo ir šeimos lovos.
Atsakyti
labai aktuali tema rolleyes.gif sūnui metai ir 2 mėn - dienomis MP neduodu jau porą mėnesių, bet niekaip negaliu atpratint nuo naktinio valgymo - užmiega prie papuko, tada naktį keliasi dar 2-3 kartus ir kartais dar man prieš išeinant i darbą suspėja pažįst unsure.gif kadangi jis yra nevalgus, tai gyd jau seniai liepia mažint maitinimų skaičių naktį - teoriškai ir aš viską suprantu, kad skrandukas turėtų pailsėt ax.gif kad vaikas dieną plėšia drabužius nuo mamos, turbūt dažniausiai pasakoja tos, kurios nemaitina rolleyes.gif
maniškis nepripažįsta mišinio, negeria iš buteliuko schmoll.gif vakare, jei manęs nebūna, užmiega neblogai ir be MP (taip buvo, aišku, tik porą kartų ax.gif ). vakar ir pati užmigdžiau be pienuko - nors migdėsi apie 1,5-2 val doh.gif augustas nėra iš klykiančių vaikų, tai net per miegus, snausdamas vis sakydavo mamam mamam verysad.gif nerealiai sunku man buvo (net nužliumbiau riozą blush2.gif ) man kažkodėl labai sunku pačiai nutraukt maitinimą - manau, kad kai mama psichologiškai pasiruošusi ir pasiryžusi baigt maitint, tada viskas lengviau ir susitvarko smile.gif nes man nėra priimtinas būdas rikdyt vaiką kelias naktis (juk nesi garantuotas, kad tų trijų ar kiek ten tų naktų ir užteks g.gif )
stiprybės, mamytės, ir kantrybės 4u.gif anksčiau ar vėliau, vis tiek baigs tie mūsų mažiai žįst biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrga @ 2006 11 24, 11:30)
nes man nėra priimtinas būdas rikdyt vaiką kelias naktis (juk nesi garantuotas, kad tų trijų ar kiek ten tų naktų ir užteks  g.gif )
stiprybės, mamytės, ir kantrybės  4u.gif anksčiau ar vėliau, vis tiek baigs tie mūsų mažiai žįst  biggrin.gif

Man irgi visai nepriimtinas schmoll.gif . Net jei garantuotai užtektų trijų naktų, vis tiek schmoll.gif . Šiąnakt kažkas neramino mano mažę. Gal dantukai g.gif . Tai pusvalandį praklykė blink.gif . O krūties neima blink.gif . Verkia vaikelis graudžiai, paskui pradeda klykti doh.gif . Ir niekas nepadeda, nei supimas, nei glostymas, kalbinimas doh.gif . Galvojau kad išprotėsiu unsure.gif . Taaaaaaaip sunku, kai mažylis verkia, o tu nieko padaryti negali verysad.gif
Tai jau ką kalbėti apie tyčinį vaikelio rikdymą blink.gif schmoll.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kniuksė: 24 lapkričio 2006 - 11:08
QUOTE
kadangi jis yra nevalgus, tai gyd jau seniai liepia mažint maitinimų skaičių naktį - teoriškai ir aš viską suprantu, kad skrandukas turėtų pailsėt

O aš skaičiau, kad pienas taip lengvai virškinamas, kad skrandukui papildamo krūvio kaip ir nera - pienas labai greitai pereina į žarnyną. Nemanau, kad galima naktiniais maitinimais pakenkti vaikui, o ir pso rekomenduoja žindyti iki dvėjų metų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrga @ 2006 11 24, 10:30)
labai aktuali tema  rolleyes.gif sūnui metai ir 2 mėn - dienomis MP neduodu jau porą mėnesių, bet niekaip negaliu atpratint nuo naktinio valgymo - užmiega prie papuko, tada naktį keliasi dar 2-3 kartus ir kartais dar man prieš išeinant i darbą suspėja pažįst  unsure.gif kadangi jis yra nevalgus, tai gyd jau seniai liepia mažint maitinimų skaičių naktį - teoriškai ir aš viską suprantu, kad skrandukas turėtų pailsėt  ax.gif kad vaikas dieną plėšia drabužius nuo mamos, turbūt dažniausiai pasakoja tos, kurios nemaitina  rolleyes.gif
maniškis nepripažįsta mišinio, negeria iš buteliuko  schmoll.gif vakare, jei manęs nebūna, užmiega neblogai ir be MP (taip buvo, aišku, tik porą kartų  ax.gif ). vakar ir pati užmigdžiau be pienuko - nors migdėsi apie 1,5-2 val  doh.gif augustas nėra iš klykiančių vaikų, tai net per miegus, snausdamas vis sakydavo mamam mamam  verysad.gif nerealiai sunku man buvo (net nužliumbiau riozą  blush2.gif ) man kažkodėl labai sunku pačiai nutraukt maitinimą - manau, kad kai mama psichologiškai pasiruošusi ir pasiryžusi baigt maitint, tada viskas lengviau ir susitvarko  smile.gif nes man nėra priimtinas būdas rikdyt vaiką kelias naktis (juk nesi garantuotas, kad tų trijų ar kiek ten tų naktų ir užteks  g.gif )
stiprybės, mamytės, ir kantrybės  4u.gif anksčiau ar vėliau, vis tiek baigs tie mūsų mažiai žįst  biggrin.gif

taiduok jam mp ir neskriausk jo ,jei jis nevalgus tai mp kaip isganymas ,ateis laikas ir jis pats atsisakys papulio wub.gif
Atsakyti
Praejusi vakara kaip visada pamaitinau dukryte pries miega (planavau nutraukti maitinima nuo metu), o ji pradejo zaisti. Tai atidaviau teveliui - o jis per 10 min. uzmigde. bigsmile.gif Ir nakti nebemaitinau - kelis kartus suverke, bet per miegus, ir toliau parpe. Taip ir ismiegojo iki ryto, net arbatos negere. Tai dabar galvoju, gal vaikiukas pats pasirenka, kada jam nustoti uzkandziauti naktimis. Nors diena dar maitinsiu - ir gydytojai pataria, ir pati dar nepasiruosi nutraukti maitinima. Is tiesu labai sunku nutraukti toki ypatinga rysi.

Noriu pasidziaugti, kad dukryte jau keturias naktis ismiega nemaitinama - ir kiekviena nakti vis geriau - praejusia nakti tik karta kelesi, bet tik suverkia, apsivercia ant kito sono ir vel miega. Dziaugiuosi, kad man pavyko taip neskausmingai ir be dideliu verksmu atpratinti (nors dar tik keturios naktys). Sekmes visoms! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(youste @ 2006 11 27, 17:42)
Noriu pasidziaugti, kad dukryte jau keturias naktis ismiega nemaitinama - ir kiekviena nakti vis geriau - praejusia nakti tik karta kelesi, bet tik suverkia, apsivercia ant kito sono ir vel miega. Dziaugiuosi, kad man pavyko taip neskausmingai ir be dideliu verksmu atpratinti (nors dar tik keturios naktys). Sekmes visoms! ax.gif

Dziaugiuosi uz tave thumbup.gif Smagu kai viskas taip sklandziai pavyksta drinks_cheers.gif gerai ikr mamai ir vaikui.
O va ka man daryti, kai vakra mergaite 8 kart kelesi - tai reiskia kas valanda g.gif blink.gif g.gif blink.gif
Atsakyti