Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

Kai maniskis pradejo ismiegoti visa nakti, apsidziaugiau be galo, prisigyriau is kart visiems, kad mano 2,5 menesiu sunus ismiega nuo 19h iki 5-6 ryto:) Bet ismiegojimas pasibaige su pirmaisiais dantukais... Isdygo 4,5 menesio is kart 2 dantukai ir su ta diena vel atsinaujino naktiniai valgymai.... Valgo 2-3 kartus nakti. Soske nepadeda, misinuko nenoriu duoti... Tai ir uzkandziaujam naktimis. Smagu buna, kai kokia 4-5 ryto maziui nebesimiega ir jis bendrauti nori:))) Bet pamaitinu ir visai nesneku su juo, net nereaguoju i jo bandymus pradet zaist ir bendraut. Padeda, nusibosta jam vienam burbuliuot, tai sminga vel bent porai valandu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievuzhe: 07 lapkričio 2006 - 21:46
O mums sis sutramdymas is tiesu uztruko beveik savaite, kad uztikrintai visa nakti mazylis ismiegotu be jokiu pabudimu valgyti. Tam vyras paaukojo savo atostogu savaite, o man buvo liepta nejudet is vietos, kai nakti maziuks ims verkti. Buvo tikrai nelengva istverti kudikio verksmus uz sienos, bet is tiesu tai buvo jau seniai laikas mano auka naktimis pabaigti, nes mums visiems reikejo poilsio naktimis. Suneliui buvo 9 men., kai ji tetis sekmingai ismokino miegoti, nezadinant mamos. 4u.gif
Atsakyti
as pasiryzus kentet iki metuku, po to imsimes radikalesniu priemoniu...nes dabar tryse lovoje su papu burnoje nuo pat gimimo... rolleyes.gif
Atsakyti
bandau jau dvi naktis vel atpratinti,kisu buteliuka neiima,supu nepadeda.vis tiek nori mp.bus sunku,teks prasyti bobutes pagalbos.o diena beveik nereik mp,ir ima buteliuka.net nzn kaip reiks atpratinti nakti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingan @ 2006 11 10, 11:18)
bandau jau dvi naktis vel atpratinti,kisu buteliuka neiima,supu nepadeda.vis tiek nori mp.bus sunku,teks prasyti bobutes pagalbos.o diena beveik nereik mp,ir ima buteliuka.net nzn kaip reiks atpratinti nakti. g.gif

reikia kad nakti nejustu mamos kvapo ,mums uzteko vieno karto ,prie jo atsikele sese ir pasiule misinuko ,ji begerdamas uzmigo ir jokiu bedu nebuvo ,ir dienos metu palaipsniui ,papulis buvo keiciamas i buteliuka su misinu,ir labai greito mano pieno centra pamirso,tik pradedavo mane lukstenti as jam buteliuka pasiulydavau :superreikia nelaukti kada vaikas atsikels mazdauk zinai kada jis keliasi mp pagerti,tai padarai misinuka ir mieganti pamaitini 2.gif ,ir jis budamas sotus neatsikels ,na patarti galima ,bet jie gudrociukai ir gali visko sugalvoti , blush2.gif sekmes laikykis gal pavyks be didelio streso pamirsti papuli 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grazina37: 10 lapkričio 2006 - 12:52
QUOTE(grazina37 @ 2006 11 10, 13:45)
reikia kad nakti nejustu mamos kvapo ,mums uzteko vieno karto ,prie jo atsikele sese ir pasiule misinuko ,ji begerdamas uzmigo ir jokiu bedu nebuvo ,ir dienos metu palaipsniui ,papulis buvo keiciamas i buteliuka su misinu,ir labai greito mano pieno centra pamirso,tik pradedavo mane lukstenti as jam buteliuka pasiulydavau :superreikia nelaukti kada vaikas atsikels mazdauk zinai kada jis keliasi mp pagerti,tai padarai misinuka ir mieganti pamaitini  2.gif ,ir jis budamas sotus neatsikels ,na patarti galima ,bet jie gudrociukai ir gali visko sugalvoti , blush2.gif sekmes laikykis gal pavyks be didelio streso pamirsti papuli 4u.gif

Reikes ir man jusu patarimu pasinaudot...Nes nakti po 3kartus MP reikalauja, maniau duosiu vandenuko, bet ne verkia reikalauja davinio ir viskas.Diena tai irgi nebeima kruties, buna net supyksta jei pasiulau atsigerti biggrin.gif Ir ryte jau misinuka tik geria, bet ba nakti doh.gif Ir siaip labai prastai nakti miega...
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2006 11 10, 13:45)
reikia kad nakti nejustu mamos kvapo ,mums uzteko vieno karto ,prie jo atsikele sese ir pasiule misinuko ,ji begerdamas uzmigo ir jokiu bedu nebuvo ,ir dienos metu palaipsniui ,papulis buvo keiciamas i buteliuka su misinu,ir labai greito mano pieno centra pamirso,tik pradedavo mane lukstenti as jam buteliuka pasiulydavau :superreikia nelaukti kada vaikas atsikels mazdauk zinai kada jis keliasi mp pagerti,tai padarai misinuka ir mieganti pamaitini  2.gif ,ir jis budamas sotus neatsikels ,na patarti galima ,bet jie gudrociukai ir gali visko sugalvoti , blush2.gif sekmes laikykis gal pavyks be didelio streso pamirsti papuli 4u.gif

gerai o ka daryti jei as nenoriu misinuko duoti g.gif o dar toks klausimelis, o kai atpratinat nakti nuo maitinimo tai diena jis vis tiek ima papa, ar jau tada ir diena reikia nutraukti maitinima mp g.gif nes maniskis irgi 6 kartus keliasi doh.gif kartais maziau. idomu kaip su dieniniu maitinimu g.gif
Atsakyti
Laba!
uzvedziau tema ir dingau... blush2.gif
Tai musu situacija nepakito - kol kas maitinu nakti, nes tai dantys dygo, tai sirgom verysad.gif
Bet dar neatsisakau minties atpratint nuo MP. Kai galutinai pasveiks (nes ka tik grizom is ligonines po nosies - gerkles uzdegimo ir dar ROTA viruso blink.gif , kuri KMUK pasigavom), tai jau su vyru esam nutare, kad atejo laikas - tuoj juk 1 metai doh.gif tai musu dukrytei... wub.gif
Tiesa sakant ji jau pati ne taip stipriai zinda kruti naktimis, tik biski patraukia ir vel luzta... Tai tiek jai to pienuko ir reikia, daugiau prisiglaudimo ir mamos kvapo rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(koyoties @ 2006 11 14, 17:06)
gerai o ka daryti jei as nenoriu misinuko duoti g.gif o dar toks klausimelis, o kai atpratinat nakti nuo maitinimo tai diena jis vis tiek ima papa, ar jau tada ir diena reikia nutraukti maitinima mp g.gif nes maniskis irgi 6 kartus keliasi doh.gif kartais maziau. idomu kaip su dieniniu maitinimu g.gif

As tai nesiruosiu nutraukti maitinimo MP dienomis cool.gif tik baigti reikia ta uzkandziavima naktimis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nordex: 14 lapkričio 2006 - 21:53
QUOTE(Nordex @ 2006 11 14, 22:48)

As tai nesiruosiu nutraukti maitinimo MP dienomis  cool.gif tik baigti reikia ta uzkandziavima naktimis  doh.gif

tai as irgi nesiruosiu nutraukti maitinimo dienomis, ax.gif tik galvoju ar jei nakti nutrauksiu mp tai dienos metu jis neatsisakys mp g.gif nes noreciau iki metu tai tikrai maitinti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(koyoties @ 2006 11 15, 16:17)
tai as irgi nesiruosiu nutraukti maitinimo dienomis,  ax.gif tik galvoju ar jei nakti nutrauksiu mp tai dienos metu jis neatsisakys mp g.gif nes noreciau iki metu tai tikrai maitinti wub.gif

Kiek esu girdejus mamas, kurios ryzosi atpratinti nuo naktinio maitinimo krutimi, kad su dieniniu maitinimu problemu nebuvo thumbup.gif
Maitino pries nakti, ryte bei diena pagal vaiko nora 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nordex: 15 lapkričio 2006 - 17:55
Labux,
Mum irigi ta problema kad naktim keliasi valgyt 7-8k, jokie supimai nepadeda, karves pieno negeria o misinuko nenoriu duot, jam jau 10men. Dienom nebevalgom MP.Kazkur skaiciau kad negalima atpratint nuo mp jei vaikui tuo metu dantysd dygsta, tai sukelia vaikui stresa, taip kad reik palaukt tinkamo momento ir eit miegot atskirai blush2.gif beje kai nedygdavo dantys tai keldavosi tik 2k per nakti ax.gif
O tas naktinis valgymas yra daugiau vietoj soskes, nprs soske ima bet kaip sakant neapgausi biggrin.gif
Atsakyti
Maniškiui jau beveik 1m. ir 4 mėn., bet jis vis keliasi nakti MP ir neina nieko padaryt. Buteliukū neima, čiulptuko irgi. Verkia graudžiai jei neduodu doh.gif
Atsakyti