Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)


Maniske nuo pat gimimo valgi.Valgo naktimis labai daznai.Kartais atrodo,kad isvis nemiegu.Tiesa maitinu krutmi ir mums jau 8 menesiukai.Labai laukiu kada galesiu normaliai pamiegoti. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE
Sveiki, 

mano suneliui suejo jau 8 men., bet jis ne pro kur neima kruties dienos metu  Liko tik maitinimas pries miega, na o naktimis tai isgrezia juodai papukus, tai ryte jo ir nebelieka. Pradejau pergyventi ar nedings pienukas visai,nes noreciau bent iki metu ismaitinti.
Gal galit pasidalinti savo patirtim?


maniškė irgi dieną papo ne pro kur tik naktį ima, bet man iki vakaro tiek prisigamina pienelio kad nėr kur dėtis, darosi guzai, skauda, o ji nė nežiūri į tą pusę. Kažin kiek čia taip tęsis g.gif . Gal kas kokių patarimų duotų rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Soni @ 2006 09 28, 23:55)
Maniškiui greit 11 mėn., aš specialiai sumažinau pienuko kiekį, duodu tik naktimis, 2-3 kartus. Jaučiu, kad pienelio ryškiai sumažėjo, bet jis jau ne mažiukas, dieną duodu arbatytės daugiau gerti.

kaip tavo papuliai jaučiasi kai tokį ilgą tarpą nemaitini? Man tai labai nekaip sekasi verysad.gif , gal ką patarsi ax.gif
Atsakyti
Maniškei 1,1 ir irgi ta pati problema: neįsivaizduoju kaip atpratinti nuo naktinio maitinimo, o jau norėčiau nutraukti žindymą. Dieną kaip ir nebevalgo MP, bet naktį vis dar keletą kartų valgo. Bandžiau ir mišinuką ir arbatėlę ir vandenuko... spjauna ir pyksta labai, ji tiesiog REIKALAUJA MP doh.gif Vis dar nenoriu ryžtis rikdymui ir kankinimuisi nors ir TIK tris naktis.... Bet jei nebebus ką daryti, teks imtis ir tokių drastiškų priemonių verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agni77 @ 2006 08 24, 12:28)
O maniškei jau 10,5 mėn. ir naktį keliasi kokius 5 ar 6 kartus  :oh  kartais ir dar daugiau.
Aš jau labai pavargau. Maitinu pati. Bandžiau prie mišinio pratinti (įvairius išbandėme), bet mamos pienas pats skaniausiais. Nebežinau ką ir daryti  :hm  Esu labai labai pavargusi  :blink:

Didele uzuojauta tau.Pati esu lygiai tokioje pat situacijoje.Nepades niekas, tik bandydama isvargsi :mirksiukas: As taip esu visko isbandzius bet nepadeda niekas... maniski vis keliasi kikviena nakti po 3 kartus maziausiai!Bet jau pripratau ir nebesistengiu kovoti su tais vejo maluno!Sekmes ir kantrybes!Juk tai didis darbas maitinti kudyki.Tai geriausia ka galima duoti vaiko sveiktai... :wub:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitalija...: 04 spalio 2006 - 17:48
naktį keliuosi įvairiai gali būti ir vienas kartas, o gali būti ir kas dvi valandas. Pati jaučiuosi išvargusi, tačiau jau pripratau būti nedamiegojusi. smile.gif
Atsakyti
o mano mazuliui tik 2 men ir jau neisiulau papuko diena tik naktim siaip ne taip, o taip dar noreciau pati pmaitinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2006 10 02, 23:06)
maniškė irgi dieną papo ne pro kur tik naktį ima, bet man iki vakaro tiek prisigamina pienelio kad nėr kur dėtis, darosi guzai, skauda, o ji nė nežiūri į tą pusę. Kažin kiek čia taip tęsis  g.gif . Gal kas kokių patarimų duotų  rolleyes.gif
Papildyta:




Tai pabandyk nusitraukineti pientraukiu dienos metu, taip ir paciai lengviau bus, ir pienelis nedings. Kadangi maniske dienos metu valgo kas 3 val, pieno gaminasi tiek, kiek reikia. O vat nakti ji ismiega 6-7 val, tai papukai per ta laika ohoho kokie palieka! doh.gif Kaip Pamelos Anderson biggrin.gif Tai as jau ipratau - kazkaip pati atsibundu artejant mazyles valgymo laikui (o gal nuo krutu skausmo ir kietumo?) ir greitai einu siek tiek nusimelzti, o likuti jau isciulpia mazoji. Aisku, tai nera labai patogu, bet ko nepadarysi, kad tik pienelio netruktu...
Atsakyti
Nezinau, ar i sia tema uzklausiau, bet gal sulauksiu atsakymu. Norejau pasiklausti, ar jus nakti, kai keletes maitinti, taip pat ir sauskelnes keiciat, ar tik maitinat. Man kazkaip nesinori palikti vaiko su pakakotom kelnytem, tai jei tik buna pakakota uzpakaliuka irgi plaunu. Bet kita vertus gaila pusiau apsimiegojusi vaikiuka kisti po vandeniu. Ka jus manot sia tema.
Atsakyti
maitinau naktį ilgai. ir mišinėlį duodavau. tiesą sakant nelabai valiau dantukus, nes laiko pritrūkdavo, naktim dar mokiausi, nes dieniniam skyriuj studijavau. Vaikui- tuoj 5 metai, visi dantys sveiki. Tik vienam pūlinukas buvo.
Atsakyti
QUOTE(ddd @ 2006 10 05, 11:30)
Nezinau, ar i sia tema uzklausiau, bet gal sulauksiu atsakymu. Norejau pasiklausti, ar jus nakti, kai keletes maitinti, taip pat ir sauskelnes keiciat, ar tik maitinat. Man kazkaip nesinori palikti vaiko su pakakotom kelnytem, tai jei tik buna pakakota uzpakaliuka irgi plaunu. Bet kita vertus gaila pusiau apsimiegojusi vaikiuka kisti po vandeniu. Ka jus manot sia tema.



Nezinau, kaip kitos mamytes, bet as tai nakti nekeiciu sauskelniu ax.gif . Bet ne del to, kad tingeciau, o todel, kad nenoriu mazosios miegu isblaskyti. Viena syki nakti kaip iprastai pamaitinau (valgo MP) ir tuo paciu nusprendziau pakeisti sauskelnes. Isijungiau sviesa, pakeiciau sauskelnes, o mazoji, matyt, nusprende, kad jau diena ir...mazdaug dvi valandas turejau ja nesioti ant ranku, kad vel uzmigtu doh.gif Nuo to laiko sauskelniu nusprendziau naktimis nekeisti. Paskutini syki sauskelnes keiciu pries einant miegoti (o tai buna vakare apie 11-12 val.), nuplauta uzpakaliuka storai patepu kremu ir ismiega be jokiu problemu iki 8-9 val ryto. Na, ryte pampersas jau buna sunkokas biggrin.gif , bet kiaurai perslapes dar ne sykio nebuvo. Tiesa, mano mazoji nakti retai kada kakoja, dazniausiai pampersas ryte buna tik prisisiotas mirksiukas.gif
Atsakyti
Man sirdy neramu, kai nakti leliuka pamaitinus, man girdint, kaku padaro ir kaip reikia nekeisti??? Na jo tada issibudina...ir primerta akim keiti...
Bet jei nekeisciau, gal taip jis pradetu suprasti kada naktis kada diena... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbanele @ 2006 10 06, 20:37)
Man sirdy neramu, kai nakti leliuka pamaitinus, man girdint, kaku padaro ir kaip reikia nekeisti??? Na jo tada issibudina...ir primerta akim keiti...
Bet jei nekeisciau, gal taip jis pradetu suprasti kada naktis kada diena...  g.gif



Tavo vaikelis dar mazas, jis gi ir taip daznai prasibudineja, kad pavalgytu, tai ir sauskelnes keisk, juk vis tiek didziaja paros dali pramiega, ar ne? O vat didesniam vaikui reikia duoti suprasti, kada naktis, o kada diena. Nakti as net maitinu mazaja tamsoje (isijungiu sviesa tik koridoriuje, kad pati matyciau, kur jos burnyte ir neikisciau spenelio pvz. i nosi lotuliukas.gif ) Uztat mazoji skiria diena ir nakti. Vakare paguldau i lovyte, duodu soskyte, ir isjungus sviesa dukryte pati ima migdytis, ir uzmiega, nes supranta, kad jau naktis.
Atsakyti