Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

As jau irgi galiu pasidalinti patirtimi. Maitinau iki 1m.2men.Atjunkyti buvo sunku, nors gerdavo nakti pas 2 valandas mano pienuka, o buteliuko niekada. Dabar vakare pries miega pradejo gerti misinuka su kose tirsta i buteliuka padarau, tai isgeria ir ismiega iki 6-7 val ryto. Kartais nubunda 12-1 val. nakties tai duodu misinuko. Vandens buteliuka bandziau duoti, tai griebe is ranku ir numete kuo tolyn. Ciulptuko nemegsta, nebent kartais pries miega, nakti pats issima lauk. O kai nujunkyma pradejom, pirma savaite verke reke, po to mazdaug 2 savaites keldavosi ir zaisdavo viduryje nakties, dar 2 savaites supau ant rankos guledama per miegus ir galu gale atprato. Miega naktimis negaliu atsidziaugti. Dar gerai, kad nepradeda vidury dienos lupti man rubu ir reikalauti kruties, nes man tai buvo nemalonu.
Atsakyti
Maniškiui tuoj bus 6 mėn. ir geras mėnuo, kai mažiui kažkas "sutriko", t.y. vietoj 2-3 naktinių kėlimusį, dabar keliasi 6-7. Aš dar kol kas laikausi, bet mano kantrybė (ir jėgos) senka. Rikdyt vaiką man kažkaip nepriimtiną, bet patiko patarimas išeit miegot į kitą kambarį.
Tiesa, soti vakarienė, kaip kažkas rašė, mums negelbėja. Nors mes puikiai jau ragaujame mamos gamintą "kietą" maistą: pusryčiam trintas vaisių-uogų tyreles, dieną virtas daržovių košes, vakarienei kruopu košytes su trupučiu sviesto ar uogienės ir pan.. Kaip ir turėtu būti sotu, bet... Naktį sėkmingai keliames kas valandą ar kas dvi ir toliau godžiai valgome MP doh.gif Galvoju, kad gal čia kalti besikalantys dantukai?
Atsakyti
QUOTE(Gentle @ 2006 09 13, 22:17)
Maniškiui tuoj bus 6 mėn. ir geras mėnuo, kai mažiui kažkas "sutriko", t.y. vietoj 2-3 naktinių kėlimusį, dabar keliasi 6-7. Aš dar kol kas laikausi, bet mano kantrybė (ir jėgos) senka. Rikdyt vaiką man kažkaip nepriimtiną, bet patiko patarimas išeit miegot į kitą kambarį.
Tiesa, soti vakarienė, kaip kažkas rašė, mums negelbėja. Nors mes puikiai jau ragaujame mamos gamintą "kietą" maistą: pusryčiam trintas vaisių-uogų tyreles, dieną virtas daržovių košes, vakarienei kruopu košytes su trupučiu sviesto ar uogienės ir pan.. Kaip ir turėtu būti sotu, bet... Naktį sėkmingai keliames kas valandą ar kas dvi ir toliau godžiai valgome MP doh.gif  Galvoju, kad gal čia kalti besikalantys dantukai?

Taip, maniškiai irgi, kai tik kalasi dantys, iškart pradeda naktį labai dažnai keltis doh.gif .
Atsakyti
Iki 2,5 mėn. keldavosi tik vieną kartą pavalgyti lotuliukas.gif Bet va jau dvi savaites kai valgo kas dvi valandas. doh.gif tai rodos tik pamaitinau pernešiaus i lovyte pati pradedu miegot ir vėl tas pats verysad.gif Na bet ką padarysi, jei nori valgytis tai ir duodu, nesvarbu kad užtenka penkias minutes patraukti ir vėl užmiega rolleyes.gif
Atsakyti
Ojojoj skaudi temele man situo klausimu...as kaip zombis jau vaikstau nuo bemiegiu naktu. Cia kazkur nuo 3 men prasidejo taip.
Mano suneliui beveik 8 menesiai,eina miegoti kazkur puse desimt, tada po valandos kazkur jam soske reikia paduoti (nes uzmiega maitinamas krutimi, o soskes jau po to neigrusi). Sekantis prabudimas jo paie 12 val nakties (tada duodu arbatele,kuria pasiruosiu is anksto einant miegoti), po to jis atsibunda apie puse dvieju nakties ir keliu pas man i lova iki ryto 8 valandos (tada dazniausiai atsibunda). O per ta laika kokius 4 k.tai tikrai uz papo patampo.
Ale as isigudrinau nei ji stumdytit,nei paciau vartytis,kad kita papuka paduoti...vaikis visada miega prie sienos, o as kazkaip jei kairiu maitinu tai viskas kaip ir OK,o kai desne krutim reikia maitinti,tai paprasciausiai biski pasisuku ant pilvo,kaire kruti prispaudziu ir duodu desne jam. Nu nezinau ar cia aiskiai surasiau g.gif
Kiekviena maitinima maitinu vis kita krutim. Dabar bandau jau dienos metu neduoti...na bet dar visko pasitaiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes einam miegucio apie 24h, o prabundam pavalgyti apie 6-7. Pavalgom ir tada miegam iki kokiu 11h thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
manishkis taj pavalgo apie 22-23h vakare ir miega iki 7h ryto, tada dar valanda ishguli lovytrj sau shnekedamas, o jau 8 pradeda reikalauti valgyt, taj ir mes pabundam ax.gif
kaj buvo jam 1men tada keldavosi 1-2 kartus per nati, bet paskui pradejo keltis viena, o dabar atpratinom visaj naktim valgyt biggrin.gif
Atsakyti
Sunelis eina miegat apie 22 val. ismiega iki 3val., kartais iki 5 val. Po to praso valgyt, uzvalgo ir uzmiega iki 10 val. ryto thumbup.gif
Atsakyti
Mūsų kėlimasis naktį priklauso nuo to, kada užmiega: keliasi vieną kartą, pradedant 4val. baigiant 7val, o užmiega nuo 19 iki 22val (kaip kada). Atsibunda, pamaitinu ją MP, atsirūgsta ir vėl miegot(3 - 4 val.) Jei nepakakina, pamperio nekeičiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pulina: 25 rugsėjo 2006 - 21:07
Mano mažasis priprato miegot vienas, neduokdie sugalvosi nakti persikelt į lovą tai muistysis spardysis, sukiosis, kol vėl nuneši į lovą. Šiaip dažniausiai miegot eina 21 val ir tada jau keliasi 5- 6 ryto užkąsti, o tada iki kokių 9 miega.
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif

mano suneliui suejo jau 8 men., bet jis ne pro kur neima kruties dienos metu verysad.gif Liko tik maitinimas pries miega, na o naktimis tai isgrezia juodai papukus, tai ryte jo ir nebelieka. Pradejau pergyventi ar nedings pienukas visai,nes noreciau bent iki metu ismaitinti.
Gal galit pasidalinti savo patirtim? g.gif
Atsakyti
Maniškiui greit 11 mėn., aš specialiai sumažinau pienuko kiekį, duodu tik naktimis, 2-3 kartus. Jaučiu, kad pienelio ryškiai sumažėjo, bet jis jau ne mažiukas, dieną duodu arbatytės daugiau gerti.
Atsakyti