Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

O maniškei jau 10,5 mėn. ir naktį keliasi kokius 5 ar 6 kartus doh.gif kartais ir dar daugiau.
Aš jau labai pavargau. Maitinu pati. Bandžiau prie mišinio pratinti (įvairius išbandėme), bet mamos pienas pats skaniausiais. Nebežinau ką ir daryti g.gif Esu labai labai pavargusi blink.gif
Atsakyti
dabar mažiukui 4mėn 1sav. keliasi 2-3 k/naktį, iki 2,5mėn. keldavosi tik 1kartą thumbup.gif dabar net nežinau kas jam atsitiko, bet jei vaikui reikia - vadinasi reikia ir keliuosi. o miegam atskirai, tenka kiekvieną kartą keltis iš lovos ir jį pasiimti pas save
Atsakyti
Maniškis pavalgo prieš miegą, po to vieną kartą atsibunda naktį, ir tada dar du kartus ryte, prieš atsikeliant. Kadangi vaikas miega su manimi (o tėtukas laikinai issikraustė į kitą lovą 4u.gif ), tai naktys mūsų labai ramios - atsimerkiam, pavagom, atsirūgstam ir toliau miegam. Kai ateina laikas kitam maitinimui, apropoju vaiką iš kitos pusės (jis miega lovos vidury tongue.gif ), kad paduočiau kitą papulį, pavalgo ir vėl parpiam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazyte*Miau: 24 rugpjūčio 2006 - 17:45
aš nebemaitinu seniai, tik du mėnesius teturėjau pieno, bet visą laiką gėrė mišinėlį. kadangi diena valgo kaip didelis žmogutis, pieniuką iki šiol gerdavo naktį, nors mum jau 1m ir 9 mėn. Aš vis galvojau gal neprivalgo, nes mišinėlis tai maistingas, pasikonsultavau su gydytoju ir ką jūs galvojat, sako čia yra pripratimas vaiko, nustebau g.gif patarė arbatytės duoti, ir jau dvi naktys geria arbatytę, pasirodo toks įprotis, juk čia ti vandeniuks, bet tinka. Pabunda du kartus atsigerti, nežinau, neturėjau dar tokios naktelės, kad nereikėtų atsikelti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eimmma @ 2006 07 22, 22:23)
Jus sakot tiute ir vandenuka,o kaip man prie ju pripratinti   g.gif Mano mergina nei to nei to neima  doh.gif Nesakau kad nebandziau as jai duodu ir  tiute ir buteliuka,bet ji pazaidzia su jais ir tiek   doh.gif net vandens negeria, as duodu is puoduko   g.gif


Na stai, situacija analogiska manajai. Nieko sunutis neima i burnyte, tik MP. Valgo viska, ir kruopytes, ir mesyte (mes ne vegetarai - nedristu vaikui neduoti mesos (me apie tai cia), ir zuvi, ir makaronus, darzovytes, obuoliukus, sausainukus)...Ir MP tiesiai tik is papuko. Tai va, jau greit (labai greitai) vaikui metai, o mes vis dar su MP. Ir kaip rase pries tai buvusi mamyte, maitinimas naktimis buvo tapes labiau priklausomybe/pripraitimu prisiglausti prie papuko labiau, nei realiu poreikiu valgyti nakti. ir dar plius vaikiuko antsvoris (birzelio men "Tavo vaikas"). Mociute padejo naktimis pratinti be papuko. Pirmos naktys buvo kosmaras, as nebuvau salia, nes buciau neistverusi ir davusi papuko.
Priprates buvo nakti nebezisti papuko kokias dvi savaites, bet kadangi maitinimas MP nenutrauktas diena, tad noras zisti atsinaujino nakti. MP vistiek neduodu, vietoj to, kisu buteliuka. Bet kankinuosi naktimis. Ir manau abu kankinsimes kol galutinai MP maitinimo nanutrauksiu. Jau iki vieneriu buviu ismaitinusi - savo tiksla pasiekusi, o toliau. Nepykite, mamos, kas maitinate ilgiau nei metai (galk ir as maitinsiu), bet man klaiku kai didziulis vaikis plesia mami atlapus ir reikalauja pienuko...Kazkaip nevisai man priimtinas toks dalykas. Manau, ir vaikui nusiraminimui pakaktu prisiglaudimo, pasimylavimo, o ne ciulpimo...Vargina juk abu, ir mamyte (lkad ir kiek beneigtu pacios mamytes), ir vaikuti... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedruciukas: 26 rugpjūčio 2006 - 20:56
QUOTE
Priprates buvo nakti nebezisti papuko kokias dvi savaites, bet kadangi maitinimas MP nenutrauktas diena, tad noras zisti atsinaujino nakti. MP vistiek neduodu, vietoj to, kisu buteliuka. Bet kankinuosi naktimis. Ir manau abu kankinsimes kol galutinai MP maitinimo nanutrauksiu. Jau iki vieneriu buviu ismaitinusi - savo tiksla pasiekusi, o toliau. Nepykite, mamos, kas maitinate ilgiau nei metai (galk ir as maitinsiu), bet man klaiku kai didziulis vaikis plesia mami atlapus ir reikalauja pienuko...Kazkaip nevisai man priimtinas toks dalykas. Manau, ir vaikui nusiraminimui pakaktu prisiglaudimo, pasimylavimo, o ne ciulpimo...Vargina juk abu, ir mamyte (lkad ir kiek beneigtu pacios mamytes), ir vaikuti...

Pirmą vaikiuką taip pat su močiute atpratinom nuo kruties kai jam buvo metukai. Kišome buteliuką vakare ir naktį, nors MP jis negaudavo visiškai... Taip su buteliuku ir draugavo iki dvėjų metukų gal ir ilgiau... Dantukai tikrai nesveiki, o ir elgesi jis kartais kaip neprisižyndės vaikas - nuolat žaisliukus, pirštus kiša į burną, nors jam jau 7 metai. Tai gi MP nutraukus gali būti ir sunkiau.

O dėl varginimo - man atrodo, daugiau vargo, kai vaikas naktį verkia arba kai reikia jam buteluką kišti... O prisiglausti dažnai nepakanka - ne veltui vaikai dažnai savo "soske" nakčiai nepamiršta ir iki 3jų metukų. Dėl to nesuprantu, kam reikia kankinti save ir vaką su buteliukais ir čiulptukais, kai galima taip paprastai prisiglausti ir pažindyti. Tuo labiau kad vyresni vaikai dažniausiai žindo prieš miegą, naktį ir kai labai reikia nusiraminti, dėl to ne taip dažnai ir reikia viešai dvėjų metų pagranduką maitinti...

Tikrai nesuprantu, kodėl mes, mamos, taip stengiames nuo savo vaikų ir jų poreikių pabėgti - jug turi būti atvirkščiai - augant vaikai turi skirtis nuo mūsų. Ar ne gali tai suteikti musų vaikams jausmo kad mama jį atstumia?
Atsakyti
Bijau ir pagalvoti kaip reiks atpratinti doh.gif Puseserė pasakojo, kad jinai kol atpratino vaikas tris naktis rėkė, pamiega 10 min. ir rėkia.
Bet jei atpratinti nakčiai tai tada ir dieną neduoti, nežinau kaip čia mums seksis.
Atsakyti
Iš patirties galiu pasakyti, kad užtikrintas būdas atpratinti nuo MP naktimis yra išeiti mamai miegoti į kitą kambarį.
Pati atidėliojau šitą reikalą iki kol vaikui suėjo 1m. 2mėn. Rikdyti vaiką man neatrodė priimtina, o ir pati būčiau neatlaikius. Tai va, kai išvargino neišsimiegojimas naktimis (jau buvau grįžusi į darbą), tiesiog išėjau miegoti į kitą kambarį, o mažius liko miegoti su tėčiu. Mano dideliai nuostabai, nuo pat pirmos nakties išmiegojo ramiai, visiškai nerėkė, tik paniurzgėjo truputį. Porą mėnesių miegojau atskirai, kol išdrįsau grįžti į bendrą lovą. Naktinio žindymo nebeprireikė, nors šiaip žindžiau dar keletą mėnesių. Taip kad, tikrai rekomenduoju šitą būdą thumbup.gif , jei dar turėsiu vaikų, turbūt atpratinsiu juos nuo naktinio MP anksčiau.
Atsakyti
oi kaip man palengvejo, kad as ne viena tokia kurios lelius nektimis keliasi valgyti. aplinkui kelios drauges panasiaus amziaus vaikucius turi tad sakosi kad kai nieina nakti apie 23h miegot ir astikelia tik ryte 7h. jau galvojau kad maniskiui ne viskas tvarkoj. :blink: nors kaip paskaiciau kitos mamytes dar labiau kenkinasi nei as. maniskis naktiniam miegui uzmiega kokia 23h, prabunda apie 2h truputi pazinda ir toliau parpia iki 4-5h, tada vel MP ir 7 h ryto jau kai prasvinta pradeda guguoti, krykstauti ir visus zadinti, o mums su vyru pats miegelis. tad linkiu ir sau ir kitoms mamytems istrvermes ir tvirtybes !
Atsakyti
Ir mums ta pati bėdelė. Maniškiui jau 10 mėn. , bet mano papukas geriausias draugas. kaip ir Nordex rašė, keliasi jis apie 6 kartus per naktį, ir ne kiek pavalgyt, bet pasičiulpt. Dėl to miegam mes su juo bendroje lovoje. Dalykas tas, kad jis nei buteliuko, nei soskės nepripažysta, bandžiau naktį įkišti buteliuką su snapeliu su vandeniu, tai tokį aliarmą užkėlė...Na ir ką daryt? Jis ir neužmiega be mano papo verysad.gif
Atsakyti
Maniškė irgi keliasi naktį kas 2 - 3 val. Sunku, bet aš tikrai nemanau, kad reikia vaiką rikdyti tris naktis. Man atrodo nuo to ir vaikui blogai, ir mamai. Aš negalėčiau išbūti net kitame kambaryje užsidariusi, jei ji taip rėktų. O juk vaikeliui reikia saugumo jausmo, šilumos, nusiraminimo. O tas tris naktis jis jausis paliktas, atstumtas ir niekaip nesupras kodėl jo geroji, mylimoji mamytė taip su juo pasielgė. Na, tai tik mano nuomonė. Aš kol kas kantriai laukiu. Viskam ateina laikas. Tai ne tušti žodžiai, tai aš patyriau pati augindama savo pirmąjį. Atėjo laikas ir be jokių vargų ir ašarų jis pats atsisakė pienelio naktį. Užtekdavo vandenėlio iš buteliuko. Bet jam tikrai nebuvo 7 - 8 mėn. Tai buvo gerokai vėliau, gal kokie 10 - 11 mėn. Bet maniškis dar žįsdavo ir prieš pietų miegą, nes niekaip neužmigdavo be krūties (kaip ir mažė dabar). Tai po kokio mėnesio pabandžiau duoti prieš pietų miegą irgi buteliuką tik dabar jau su arbatėle. Pirmas dienas tas nesuveikė, bet po kelių dienų viskas pavyko, jis užmigdavo pagėręs arbatėlės. Manau nereikia kažko daryti per prievartą, ateis laikas ir viskas susitvarkys.
Ir dar, man visai neatrodo bjauru ar gėdinga, kai metų ar dviejų vaikas žinda, kad ir dienos metu. Mamos pienas juk yra unikalus ir labai sveikas. Tai dar ir glaudus ryšys su vaiku. Aš labai džiaugiuosi, kad maitinau savo pirmąjį vaikelį iki 1 m. 9 mėn. Ir mažę irgi maitinsiu nemažiau, jei tik viskas palankiai klostysis.
Aišku, kiekvienas atvejis yra išskirtinis, bet manau nereikia skubinti įvykiu. Visi vaikai skirtingi, vieni anksčiau nustoja keltis naktimis, kiti vėliau. Būkime kantrios ir elkimės tik taip, kad mūsų vaikams būtų kuo geriau 4u.gif .
P.S. O tūtės ir maniškiai nepripažįsta.
Atsakyti
Sveikutė, mes irgi kėlėmės iki 6 mėn.tik vieną kartą, o paskui vis dažniau ir dažniau... kol vieną vakarą vyrui pasakiau viskas, daugiau naktim nebemaitinsiu... buvo ilgasis savaitgalis ir mes ryžomės, buvo sunku vieną naktį, nes kėlės 2 kartus ir ilgai neužmigo, antrą naktį jau lengviau užmigo, o trečią naktį jau užteko tik soskutę įdėt... taip ir baigiau maitint be jokių problemų, nemanau, kad vaikui tapau blogesne mama, nes ir jis pats tikrai geriau išmiega kai naktį nebesikelia ir man daug lengviau, taigi jeigu dar neatpratinai pirmyn, tik prie vaiko neeik pati, o tegul eina vyras, nes Tavo kvapas vaiką erzins ir bus tik sunkiau mirksiukas.gif
Atsakyti