Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

Sveikos.
Stebulkingo recepto nepasakysiu, galiu tik pasidalinti savo patirtimi ax.gif
Manoji irgi labai sunkiai pratisosi prie košių- jau galvojau, niekada jų nevalgys doh.gif Bet aš labai kantriai kasdien virdavau bulvę ir atėjus pietų metui suvalgydavom šiaip ne taip kelis šaukštelius. Visi kiti valgymai- MP, naktimis irgi po 3-4 kartus. Bet paskui, aštuntą gyvenimo mėnesį mano vaikas kažkaip stebuklingai vieną dieną suvalgė pirktinės daržovių tyrelės mažąjį indelį ir nuo tos dienos reikalai ėmė taisytis rolleyes.gif Tiesa, dienomis mes turėjom gana tvirtą net ir MP valgymo grafiką (+- pusvalandis), tai ilgainiu vis po vieną maitinimą MP pakeičiau kitu maistu, apie devinto mėsesio pabaigoj jau buvo likęs tik rytinis, vakarinis ir naktinis MP. Kai Gytei sukako 9,5 mėn grįžau į darbą, dar du mėnesius valgėm naktimis MP. O kai jau nusprendėm baigti, nes toks ten ir valgymas- tik žaidimas ir žindimas smile.gif -kelias naktis vietoj MP jai prabudus daviau paprasto virinto vandens iš buteliuko, o ji labai ir nesipriešino. O paskui vieną vakarą pkartojau įprastinį maitinimo ritualą, tik ne su MP, bet su virintu parduotuviniu pienu- atsigulėm į mano lovą ir atsigėrėm pienelio, perkėliau mažąją į jos lovytę ir visai nesunkiai užmigdžiau thumbup.gif Va taip lengvai ir be didelių riksmų baigėm 11 mėnesių laimingo maitinimos MP istoriją.
Naktimis iki šiol dar būna visko- reikia padėti apsiversti nenusiklojus, o kartais ir šiaip nežinia dėl ko išsibudinusią persikeliu pas save ir miegam toliau apsikabinusios abi wub.gif Nes manoji kaip katinėlis- jai reikia kontakto, šilumos, labai jau mėgstam pasiglaustyti wub.gif

Sėkmės ir kantrybės jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darsė: 22 liepos 2006 - 17:33
QUOTE(Zyprexa @ 2006 07 22, 19:12)
mums ta pati bėda. Bandžiau keletą naktų neduoti MP, prabudusį nešioti, bet nuo to tik dar labiau neišsimiegam. Stengiuosi kuo vėliau ir sočiau maitinti vakarienę, tada pirmas nubudimas būna tik paryčiais.

O ka duodi sociai vakarienei? g.gif
Nes mano dukryte tai pieno misinuko ne i burna neima schmoll.gif doh.gif tai lieka tas pats MP... o ji valgydama ji keliasi kaip rasiau 5-6 kart per nakti... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Darsė @ 2006 07 22, 19:33)
Sveikos.
Stebulkingo recepto nepasakysiu, galiu tik pasidalinti savo patirtimi ax.gif
Manoji irgi labai sunkiai pratisosi prie košių- jau galvojau, niekada jų nevalgys doh.gif  Bet aš labai kantriai kasdien virdavau bulvę ir atėjus pietų metui suvalgydavom šiaip ne taip kelis šaukštelius. Visi kiti valgymai- MP, naktimis irgi po 3-4 kartus. Bet paskui, aštuntą gyvenimo mėnesį mano vaikas kažkaip stebuklingai vieną dieną suvalgė pirktinės daržovių tyrelės mažąjį indelį ir nuo tos dienos reikalai ėmė taisytis rolleyes.gif  Tiesa, dienomis mes turėjom gana tvirtą net ir MP valgymo grafiką (+- pusvalandis), tai ilgainiu vis po vieną maitinimą MP pakeičiau kitu maistu, apie devinto mėsesio pabaigoj jau buvo likęs tik rytinis, vakarinis ir naktinis MP. Kai Gytei sukako 9,5 mėn grįžau į darbą, dar du mėnesius valgėm naktimis MP. O kai jau nusprendėm baigti, nes toks ten ir valgymas- tik žaidimas ir žindimas smile.gif  -kelias naktis vietoj MP jai prabudus daviau paprasto virinto vandens iš buteliuko, o ji labai ir nesipriešino. O paskui vieną vakarą pkartojau įprastinį maitinimo ritualą, tik ne su MP, bet su virintu parduotuviniu pienu- atsigulėm į mano lovą ir atsigėrėm pienelio, perkėliau mažąją į jos lovytę ir visai nesunkiai užmigdžiau  thumbup.gif  Va taip lengvai ir be didelių riksmų baigėm 11 mėnesių laimingo maitinimos MP istoriją.
Naktimis iki šiol dar būna visko- reikia padėti apsiversti nenusiklojus, o kartais ir šiaip nežinia dėl ko išsibudinusią persikeliu pas save ir miegam toliau apsikabinusios abi wub.gif  Nes manoji kaip katinėlis- jai reikia kontakto, šilumos, labai jau mėgstam pasiglaustyti wub.gif

Sėkmės ir kantrybės jums 4u.gif

Laiminga tavo istorija, Darse thumbup.gif Dziugu, kad taip paprastai ir neskausmingai pabaigete keltis naktimis ir valgyt MP smile.gif
Ir as vis tikiuosi, kad pasibaigs mums sis periodas ir ateis laikas kai kelsiuos naktimis tik 1-2 kart ....
Papildyta:
QUOTE(spyglis2 @ 2006 07 22, 19:17)
labas, mano mažylis kol kas valgo tik MP, bet naktį valgyt atpratinau dar 3 mėnesiukų  mirksiukas.gif  nieko specialiai nedariau, tik kai pabusdavo naktį, nekeldavau iš lovelės, o įkišdavau tiutę į burną ir užsupdavau  mirksiukas.gif  dabar vaikas miega nuo 22 val. iki 4 - 5 ryto  mirksiukas.gif

Oi, mano tiute mergyte ir siaip naktimis visada turi, jos reik kad uzmigtu.. Kai iminga ja pameta. Kai pabunda naktimis ir as is pradziu duodu tiute, bet deja jai to nepakanka doh.gif Pabuna kelias minutes rami, kai negauna is tiutes tai ko nori, praso MP ... bigsmile.gif
Atsakyti
Jus sakot tiute ir vandenuka,o kaip man prie ju pripratinti g.gif Mano mergina nei to nei to neima doh.gif Nesakau kad nebandziau as jai duodu ir tiute ir buteliuka,bet ji pazaidzia su jais ir tiek doh.gif net vandens negeria, as duodu is puoduko g.gif
Atsakyti
Maniškė visai neseniai pradėjo keltis naktimis, jai 6mėn.. Tiesiog pasiguldau į mūsų lova ir ''miegam'', kai reik papukas šalia. Tiesa sakant, neišsimiegu, bet pietų miegas su ja kompensuoja tą nemigą. Tiesiog priprato prie papuko ax.gif Kaip bebūtų, aš manau, viskas laikina - išaugs mirksiukas.gif
Atsakyti
Dukrytei jau 1 m ir 4 mėn o ji valgo pienuką ir dieną ir naktį. Šiaip problemos nėra tik galvoju gal kai nebus pienuko daugiau pradės valgyt normalaus maisto, nes dabar tai beveik nevalgo. Prieš kelis mėnesius pabandžiau migdyt be papuko tai visai neblogai išeina, bet šalia būtinai turi būti žaisliukas, tada aš sakau kad papukai miega tu pamigdyk meškiuką, dar paglostau , padainuoju ir ji puikiai užmiega pati. Čia tas būdas galioja kai nebūna pervargus.
Šiaip vis tikiuosi kad gausis savaime atjunkyt. To visoms linkiu 4u.gif
Atsakyti
Musu beveik penkiamenesinis zuikis miegot eina apie 22val. nakti keliasi viena karta apie 4val. ir tada jau parpia iki 9val. Miegam kartu vienoj lovoj, tai jis pusiau miegodamas prie papuko pasirausia, as pusiau miegodama jam valgyt duodu lotuliukas.gif

O vat vyresnysis sunus nakti valgydavo minimum tris kartus nepriklausomai ar buvo keliu dienu ar pusantru metu amziaus.

Taigi visi vaikai turi savo poreikius 4u.gif
Atsakyti
A va!Galvojau, kad tik mano toks besotis!!!Mum 6 men, valgo mamos piena keliasi kas 2 val nakti pavalgyti.Valgo taip, kad atrodo as visa diena vaiko nemaitinau biggrin.gif
Migam atskirai, tai taip ir pranesioju visa nakti smile.gif Maniau pradesiu duoti kosiu gal kas pasikeis, bet ziu kad jokie pokyciai nevyksta... g.gif
Beje kai buvo kudykelis reciau keldavosi nei dabar...Dabar tai tikrai po 10 sykiu prie jo lekiu, tai ciulptuka duok, tai ant kito sono paverciu, kad miegotu zirzia ir zirzia.Mes jo lovyte per visa miegamaji isnesiojom, kvailiai manem gal vaikui vieta miegui netinka 4u.gif 4u.gif Net juokas dabar ima lotuliukas.gif Na ka manau jau reiks atkentet...Dabar dar dantukai kalasi... tai sudie mano ramios ir ilgos nakteles ax.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mamy 24 @ 2006 06 04, 12:18)
mums 1.3men. miegam kartu nes daznai prireikia papuko ax.gif  doh.gif , kad ir labai jau atsibosta kartais, bet vis neuztenka ryzto atpratint ji  blush2.gif , gal jau ir laikas, bet vis atidedu velesniam laikui 4u.gif

As siulyciau kuo skubiau atpratineti nuo miegojimo kartu.Labai jau greitai kudykelis prie gero pripranta.Paskui jau be tavo kvapo ir silumos nebeuzmigs!!! smile.gif Sekmes ir kantrybes, visi vaikai kada nors uzauga... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitalija...: 01 rugpjūčio 2006 - 17:37
Manau maitinimas po 1.5 m jau tiesiog priklausomybe nuo mamos,nieko naudingo neduoda g.gif As saviskiam nutraukiau,kai suzinojau apie nestuma smile.gif ir daugiau neprase.Antra dar maitinu.
Atsakyti
kiekvienas vaikiukas vis kitoks, kaip ir mamos biggrin.gif

mano mergyte 1m 5 men jau buvo susirgus papomanija - diena nenorejo nieko tik zysti, jokio kito maisto neime i burna. naktimis kelesi 2, 3 kartus. man jau sveikata nebeleido atlaikyti tokio kruvio.

atsisveikinimas buvo priverstinis, nors palaipsniui mazinant maitinimu skaiciu ir pienuko gerokai sumazejo. viena naktis buvo graudi, o toliau jau geriau. tikiuosi taip ir toliau. ir apetitas atsirasti pradeda.
Atsakyti
Mano dukrytė iki 9 mėn. kėlėsi po 4-6 kartus per naktį, nors ir meigam atskirai. Išbandžiau viską ir sočiau maitinti naktį - niekas nepadėjo. Jaučiausi visiškai nusibaigusi, pervargusi.
Suėjo 9 mėn. ir "kaip ranka nuėmė" - turbūt suaugo mano mažiukė. wub.gif Vis dar maitinu, tačiau dabar arba visai nesikelia iki 8 val., arba keliasi ryte 6 val. (guldau apie 22 val.)
Tikriausiai viskam savas laikas. rolleyes.gif
Atsakyti
LABUTIS VISOMS
Dar pries gera menesi rasiau, kaip nutraukti maitinima, kaip bus jei netoleruoja pieno? g.gif
Dabar galiu teigti, kad iseitis yra visada. Maitinima nutraukiau kaip patare 1-oji mama tik ne su pelyno arbata, o spenelius patepiau keles dienas alijosium ir jau nemaitinu visai. Galvojau kad bus daug isterijos, bet nieko panasaus smile.gif
Dabar ir valgyti daug ka pradejo, o kad netoleruoja pieno, tai geria jogurtini gerima "smilgele" thumbup.gif
Sis budas atpratinti didesnius vaikus tikrai efektyvus PABANDYKIT thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DV mama: 21 rugpjūčio 2006 - 21:58
maniškiui 4mėn 1sav. keliasi valgyt visada 1-4 kartus. iki 3 mėn. nuo pat gimimo keldavosi 1 kartą. kaifavau tongue.gif po to atėjo gera savaitė kai 4 kartus - miriau iš nuovargio. o dabar būna visaip, bet jau pripratau. jei mažyliui taip reikia - vadinasi reikia su tuo susitaikyti ir maitinti - niekas kitas nepadės.
Atsakyti