Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

QUOTE(airidele @ 2006 07 13, 23:20)
Sveikutes,mergytes,kaip juma patinka.mano brangenybei jau 2 metai ir 2 menesiai,bet mes naktim "draugaujam" iki siol.As taip pat manau,kad kiekvienai mamytei ateina savas issimiegojimo laikas.Ir nepergyvenkime:juk tie musu mazieji labai greitai uzauga


Oi, Airidele, ziurek kad iki mokyklos netektu maitinti... Nes tokiam dideliam nutraukus maitinima gali ir psicholiginiu prblemu kilti.


O Kristyn, teisingai padarei, kad amerikieciu neklausei, jie tuo aspektu (kaip ir daugeliu kitu) tikrai silpnaprociai. Teko man kelis metus ten pagyventi. Jie tikrai siulo vaikus pakankinti... Duoti vaikus papuka diena, o nakti neduoti, tai tikrai nesamone. Mazuliukas tikrai nesupras kodel nakti jam neduoda, ir triuksmaus... Kam kankinti, stresinti ta vaikeli, niekaip nesuprantu. O jei aplamai papuko 'nebebus', tai ir nereikes, pamirs tikrai greitai.
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif
Nesuprantu, kaip jūs ištveriate ir į darbą, ir vaiką maitint doh.gif . Ir net iki 2-3 metų swoon.gif Na galiu pasakyt savęs visai nemylit doh.gif
O štai mes geriam mišinuką ir miegam po 11-12 val per naktį thumbup.gif Esam žvalios abi ir laimingos thumbup.gif

Manau, kas per daug - tas nesveika doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jura 22: 14 liepos 2006 - 14:35
Labai teisingai, kas per daug tas nesveika. Manau vaika maitinti iki metuku yra idealus terminas. Nors as pati dirbu nuo 5 men., maitinau iki metu ir 2 sav. Ir nepasakyciau kad labai sunku buvo. Gal kiek sunkiau del miego trukumo, bet tik tiek...
Atsakyti
na, manau, kad čia kiekvienos mamytės reikalas, kiek laiko ji maitina. Aš maitinu iki šiol, o maniškiam tuoj du metai. Ir dirbau visą laiką nuo pat jo gimimo. Ir nieko - gyva, sveika. Ir darbe prie popierių neužmiegu.
Atsakyti
Noriu, mamytes su jumis pasitarti drinks_cheers.gif
Cia visada galima gauti vertinga pastaba, nuomone ar patarima, todel ir si kart pasitikiu jusu patirtimi.
Pirmiausia pabandysiu pristatyti savo situacija: mano mergytei wub.gif jau 7,5 men. mergaite druta (sveria 8,5 kg.), sveikute, viena gydytoja sake, jog ji neva antsvorio turi doh.gif Tik va valgo galima sakyti tik mano MP. Viso kito (ko tik as nesiuliau doh.gif doh.gif doh.gif ) tik kelis saukstelius... Valgo daznai ir po nedaug.
O dabar mano problema: ta mano druckute keliasi valgyti GERIAUSIU atveju 3 kart (tik tai buna laaaabai retai), o dazniausiai 4-5 kart blink.gif buna ir daugiau....
Tai pati esu pavargusi, neissimiegojusi unsure.gif Tiesa sakant jau pavargau nuo to dazno kelimosi...
O dabar noriu pristatyti toki buda (ji man pasiule drauge), kaip atpratinti vaikuti nuo dazno kelimosi valgyti.
Ta mano drauge turi 2 vaikucius: mergyte 4 m. ir berniuka 9 men. Su pastaruoju vaiku situacija visiskai analogiska kaip mano. Tai ji savo dukrele ir sunu jau atpratino nuo to kelinejimosi naktimis, kuris is esmes yra ne alkanumas, o IPROTIS KELTIS IR ZYSTI. Ji tiesiog pasiryzo ir nedave savo vaikui nakti valgyti: pirma naktis klaiki, nes vaikas verkia kol pavargsta ir uzmiega, po to vel keliasi ir viskas is naujo... Taip 3 dienas! Ir to pakanka thumbup.gif Vaikas eme nebesikelti, valgyti kita maista dienomis, yra linksmas ir guvus, o mama issimiegojusi. Pirma nakti ji atlaike pati, o po to jai pagelbejo vyras: kitas 2 naktis jis aukojosi cool.gif nesiojo ir migde vaikeli.
Taigi, vis mastau g.gif ar ir man ryztis.... Juk is esmes tas kelinejimasis nera gerai nei mamai nei vaikui:
naktimis vistiek kazkada teks nebevalgyt,
valgymas naktimis didina vaikelio svori
nera gero poilsio (nes nera gilaus miego) nei vaikui nei mamai.
Na o tas 3 dienu "kankinimas" - man didziausias klausimas unsure.gif Ar neims manes vaikas laikyti mama ragana blush2.gif
GAL KURI GALITE PASIDALINTI SAVO NUOMONE KAIP JUMS SIS BUDAS rolleyes.gif
GAL TEKO JUMS TAIP SAVO VAIKELI ATPRATINTI NUO MP? KAIP SEKESI?
GAL ZINOTE KITA KOKI, GERESNI???
Papildyta:
Oi, kiek daug prirasiau doh.gif
Gal neatsibos skaityti.... 4u.gif
Atsakyti
sveika,
mano vaikiukas taip pat keliasi nakti (kokius 2 kartus), tai aš duodavau mišinuko patį paskutinį maitinimą apie 11 val. tai išmiega iki 5-6 val.ryto. O jei keliasi duodu vandenuko atsigerti. Bet būna, kad vis tiek dar duodu MP, virkdyti vaiką man atrodo per žiauru, o kam to reikia, ateis laikas vis tiek nevalgys naktimis lotuliukas.gif
Atsakyti
Mum jau metukai(beveik) smile.gif ,valgom dar MP.Naktį jau nieko nebegauna,nors iki 9 mėn keldavos kas 2-3 val. ,truputį patraukdavo ir vėl ramus(jam buvo svarbu žysti).O kaip atpratinau nuo naktinio pabudinėjimo???ogi kišau butėliuką su vandenuku,aišku jis nebuvo patenkintas,bet ir dauk pykčio nerodė.Paniurzgėdavo trumpai ir tiek.Pakako mums porą naktų ir nuo to laiko nebevalgo naktimis.O tik ryte 8-9 atkeliauja pasiimti MP.
Sėkmės jum-apseikit be didelių ašarų mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums jau eina septintas men. ir mano mergina net nerodo noro kad noretu valgyti kosytes ,isverdu pazaidziam ir tiek ir vel MP( cia jos mylimiausias dalykas blush2.gif Ne tiek kiek MP,o turbut mamos papas doh.gif blush2.gif )Buteliuko ji visai neima, zaidzia su juo ir tiek ,kaip ir su zinduku g.gif ,net neisivaizduoju kaip bus toliau doh.gif kaip ja pripratinti valgyti kosytes g.gif
Su pirmaja mergina tokiu problemu net ir nebuvo ,nes ji nuo 3 men. valge misinelius .
Siaip ir man butu idomu dar paskaityti kitu nuomones kaip jums sekesi pratintis prie kosyciu ,sauksteliu ,kaip jusu 2.gif gere ar is puoduku ar veliau ims buteliuka g.gif ax.gif
Atsakyti
Mano mažei jau beveik 1 m. ir 1 mėnuo ir ji keliasi naktimis 3-4 k. pienuko. Gal tikrai pabandyti vandenuką duoti? Dėl nakties ne tokia problema, baisiau, kai dieną užsimaniusi ima plėšti drabužius verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorika @ 2006 07 19, 14:35)
sveika,
mano vaikiukas taip pat keliasi nakti (kokius 2 kartus), tai aš duodavau mišinuko patį paskutinį maitinimą apie 11 val. tai išmiega iki 5-6 val.ryto. O jei keliasi duodu vandenuko atsigerti. Bet būna, kad vis tiek dar duodu MP, virkdyti vaiką man atrodo per žiauru, o kam to reikia, ateis laikas vis tiek nevalgys naktimis  lotuliukas.gif

Ir man buvo pirma mintis, duoti misinuko mirksiukas.gif bet, kad manoji jo NEVALGO! Verkia nes alkana, bet misinuko neima schmoll.gif tik MP doh.gif
Ir man atrodo, kad nereikia virgdyt vaiko, bet ka daryti man, jei pvz. kazkuria nakti kelesi mazdaug tokiu laiku: 21 val. miegas (pries ji MP), po to keliasi kas 2 val. : 22 val., 24 val. (cia dar man nieko baisaus, nes mazdaug iki panasaus laiko neinu miegoti... tad siu kartu ne neskaiciuoju i kelimasi unsure.gif ) 2, 4, 6 ir jau 8 ryto...
Po to dar pamiegojo iki 9.30 val.
Tai suskaiciavus kiek kelisi po uzmigdymo, bus 6 kartai blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
mums ta pati bėda. Bandžiau keletą naktų neduoti MP, prabudusį nešioti, bet nuo to tik dar labiau neišsimiegam. Stengiuosi kuo vėliau ir sočiau maitinti vakarienę, tada pirmas nubudimas būna tik paryčiais.
Atsakyti
labas, mano mažylis kol kas valgo tik MP, bet naktį valgyt atpratinau dar 3 mėnesiukų mirksiukas.gif nieko specialiai nedariau, tik kai pabusdavo naktį, nekeldavau iš lovelės, o įkišdavau tiutę į burną ir užsupdavau mirksiukas.gif dabar vaikas miega nuo 22 val. iki 4 - 5 ryto mirksiukas.gif
Atsakyti