Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

Maniskis isgudrino ilgiausiai miegoti vakare:) Pavalgo 5 arba 6 vakare ir nusminga tada iki 11. O paskui tvarkingai kas 3 valandas keliasi:) Is vienos puses neblogai, vakaras mums su vyru laisvas, atrandam laiko sau:) O nakti kelis kart keltis jau pripratau:) smile.gif
Atsakyti
Kai dantys nedygsta, tai dažniausiai išmiega visą naktį, o dantų dygimo periodu keliasi kokius 3 kartus. Dabar ramybės periodas thumbup.gif Mažiui dabar 11 mėn.
Atsakyti
QUOTE(1-oji mama @ 2006 07 10, 15:20)
10-ajame puslapyje paziurek mirksiukas.gif

Dabar aišku. Matai aš jau bandžiau su pipirais, bet mano varliukas paprasčiausiai juos nuivalo ir toliau sau godžiai pampia... Kažkaip iš pradžių pagalvojau, kad reik išgert tą pelynų arbatą. Tada gal ir pienukas neskanus bus. doh.gif Na bet reiks pabandyti patepti. Gal atsitiks stebuklas. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(DV mama @ 2006 07 02, 23:56)
Atpratinti nuo kruties yra viena, o ka daryti jei daugiau nieko negeria?  g.gif bandziau karves piena, pucia pilva  verysad.gif nuo misineliu ziaugcioja  blink.gif
Jau 1m 8men be miego, bet tai ne didziausia problema. Ka reiks daryti jei neturesiu pieno  g.gif



as saviskiui neduodavau gerti tik mamos piena jau nuo 6 men,kai pradejau ivedinet nauja maista ir vis po koki maitinima nuimdavau,tai pradejo gerti ir arbateles ir sultis ir vandenuka ir karves piena.manau ,kad kiekvienam vaikui ateina savas laikas,kad jis pradeda gerti irkitus skyscius ne tik mp,jis juk zino,kad niekur nedings,kai nebus mp ax.gif
Atsakyti
manau kad atsisakyti kruties reik pratint is anksto. galiu pasidalinti savo patirtimi, nereikejo jokiu neskanumynu naudo kad atprastu, beje kiti vaikai pelynu arbata megsat - pvz mano mazule, del apetito teko girdyti - ne karto net nesusirauke biggrin.gif
tai va pirmiausia pripratinau prie buteliuko - bet ne pieno ar sulciu, o vandens ir kai tik nori gert ar siaip papuko pasiilgsta (diena) duoti jo, juk diena lengviau su tais pykcio protrukiais susitarti, ar ne? tai kai jau priprato - pradejau duoti naktimis. atpratom, gal teisingiau pasakius nebereikalavo, nors dar iki siol atsimena ir radus proga vis praso duot paglostyt ar pabuciuot "amamukus", kai jau buvom 1,2 men, o pasiruosimas vyko nuo 8- 9 men. tad tai ne greitas budas, taciau maziausiai skausmingas mazyliui ir mamai. bent jau musu atveju. o gal jum ir greiciau tas procesas iseis.
sekmes

QUOTE(DV mama @ 2006 07 02, 23:56)
Atpratinti nuo kruties yra viena, o ka daryti jei daugiau nieko negeria? bandziau karves piena, pucia pilva nuo misineliu ziaugcioja
Jau 1m 8men be miego, bet tai ne didziausia problema. Ka reiks daryti jei neturesiu pieno

gal tavo vaikas netoliaruoja pieno ar misinuku o gal ir abieju is kart. mat netoliravimas pasireiskie kiek kitaip nei alergija - pucia, raizo pilva. mano manymu vanduo geriausias gerimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina-kameja: 11 liepos 2006 - 21:10
QUOTE(lina-kameja @ 2006 07 11, 21:05)
....bet ne pieno ar sulciu, o vandens ir kai tik nori gert ar siaip papuko pasiilgsta (diena) duoti jo


Tavo vaikas tokiu atveju auksinis, nes maniškė, atsigėrus vandenuko, pripuola prie papulio pasimėgauti..... doh.gif Jai papulio niekas negali atstoti... schmoll.gif schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lina-kameja @ 2006 07 11, 22:05)
manau kad atsisakyti kruties reik pratint is anksto. galiu pasidalinti savo patirtimi, nereikejo jokiu neskanumynu naudo kad atprastu, beje kiti vaikai pelynu arbata megsat - pvz mano mazule, del apetito teko girdyti - ne karto net nesusirauke  biggrin.gif
tai va pirmiausia pripratinau prie buteliuko - bet ne pieno ar sulciu, o vandens ir kai tik nori gert ar siaip papuko pasiilgsta (diena) duoti jo, juk diena lengviau su tais pykcio protrukiais susitarti, ar ne? tai kai jau priprato - pradejau duoti naktimis. atpratom, gal teisingiau pasakius nebereikalavo, nors dar iki siol atsimena ir radus proga vis praso duot paglostyt ar pabuciuot "amamukus", kai jau buvom 1,2 men, o pasiruosimas vyko nuo 8- 9 men. tad tai ne greitas budas, taciau maziausiai skausmingas mazyliui ir mamai. bent jau musu atveju. o gal jum ir greiciau tas procesas iseis.
sekmes

QUOTE(DV mama @ 2006 07 02, 23:56)
Atpratinti nuo kruties yra viena, o ka daryti jei daugiau nieko negeria?  bandziau karves piena, pucia pilva  nuo misineliu ziaugcioja 
Jau 1m 8men be miego, bet tai ne didziausia problema. Ka reiks daryti jei neturesiu pieno

gal tavo vaikas netoliaruoja pieno ar misinuku o gal ir abieju is kart. mat netoliravimas pasireiskie kiek kitaip nei alergija - pucia, raizo pilva. mano manymu vanduo geriausias gerimas.

Kad netoleruoja nei pieno, nei misineliu, tai taip, faktas ax.gif
Gal as ispradziu ne taip issireiskiau. Manoji geria ir sultis, ir arbata, ir vandenuka. Taciau su kitu,pieno netoleravimu, tik MP, tai mane varo is "proto" Man kazkaip visai nesiderina VAIKAS BE PIENO g.gif Gal tik man taip baisiai atrodo schmoll.gif o istikruju ne taip ir viskas sudetinga? Kaip jus manot ax.gif
Dabar ir naktimis keliasi ne taip daznai, o kai esi pripratusi tai ne taip ir baisu. Taigi jei baigsis MP ar imanomas toks variantas VAIKAS BE PIENO? g.gif
Gal dar kokios rusies pieno pabandyti(pvz. ozkos) soske.gif
Atsakyti
Maniškis alergiškas betkokiam pienui verysad.gif Jį nuo 3mėn amžiaus pradėjo berti, tai man teko ant žiaurios dietos sėsti. Jau dabar norėčiau atpratinti nuo MP, nes ir pati išsekusi esu, bet naktimis vis dar išsireikalauja mano mažutis, negaliu nieko padaryti. Dieną geria tik skiestas sultis iš puoduko, jokių buteliukų ir žindukų nepripažįsta schmoll.gif o naktį ir to paties puodelio nereikia, tik papukas tinka.
O kad kalcio netrūktų, duodu Osteocare. Taip ir gyvenam doh.gif
Atsakyti
Merginos, neisizeiskit, bet man toks vaizdas kad kai kurios viska per daug sureiksmina. Viskas yra daud paprasciau (nors as pati tik vyro prispausta smile.gif tai supratau).
O buvo taip, kad buvau 'prisiekusi' motina maitintoja, naktim miegodavau minimaliai, nes vis zindziau ir zindziau ir zindziau... kai buvo 11 men. teko pora kartu po 2-3 dienas isvaziuoti (beja, jau seniai dirbu), ir mergyte su tetuku miegojo idealiai, 10 val neprabusdama. Tik grizdavau... po 5-6 per nakti. Bandziau iseiti ikita kambari miegoti, nesuveikdavo, rekdavo kol ateidavau. Kai buvo 1m ir 2 sav. teko isvaziuoti 6 dienom. Ir grizus vyras sake, kad maitinsiu tik per jo lavona smile.gif . As, zinoma, nebemaitinau (nors buvo ziauriai gaila ir liudna), bet dabar, praejus menesiui, negaliu atsidziaugti - mano angeliukas miega kiaura naktele...
Tai va, merginos, siulau visom baigti maitinti, jei vaikuciams virs metu... Pagailekite saves ir ju. Ir... kuo veliau, tuo bus sunkiau atpratinti.
Atsakyti
QUOTE(Almera @ 2006 07 13, 16:22)
Merginos, neisizeiskit, bet man toks vaizdas kad kai kurios viska per daug sureiksmina. Viskas yra daud paprasciau (nors as pati tik vyro prispausta  smile.gif tai supratau).
O buvo taip, kad buvau 'prisiekusi' motina maitintoja, naktim miegodavau minimaliai, nes vis zindziau ir zindziau ir zindziau... kai buvo 11 men. teko pora kartu po 2-3 dienas isvaziuoti (beja, jau seniai dirbu), ir mergyte su tetuku miegojo idealiai, 10 val neprabusdama. Tik grizdavau... po 5-6 per nakti. Bandziau iseiti ikita kambari miegoti, nesuveikdavo, rekdavo kol ateidavau. Kai buvo 1m ir 2 sav. teko isvaziuoti 6 dienom. Ir grizus vyras sake, kad maitinsiu tik per jo lavona  smile.gif . As, zinoma, nebemaitinau (nors buvo ziauriai gaila ir liudna), bet dabar, praejus menesiui, negaliu atsidziaugti - mano angeliukas miega kiaura naktele...
Tai va, merginos, siulau visom baigti maitinti, jei vaikuciams virs metu... Pagailekite saves ir ju. Ir... kuo veliau, tuo bus sunkiau atpratinti.

Patarimas geras, tik prisiversti reikia smile.gif
Atsakyti
Mes visus 12 menesiu kankinomes, valgem, kelemes naktim....Man atrode,kad tai niekad nesibaigs....Gyvenam JAV, tai kiek klausiau cia visokiu daktaru, socialiniu darbuotoju ir kt amerikieciu - jie duodavo vieninteli atsakyma - grieztai neduoti naktim, tegul issiverkia...tipo pasikankinsi kelias naktis ir atpras, kad ir kaip butu sunku girdeti salia verkiant savo mazyli..... verysad.gif man net knygu dave kazkokiu psichologu,kurie pateisina si buda.... Bet, galvoju tegul jie taip ir elgias, o as negaliu ilgiau nei puse min klausytis, kaip verkia mano brangiausias turtas...ir ne velnio as ju neklausiau ax.gif ........Ne mano charakteriui toks auklejimo budas!
Suejus metukam, nustojau maitinti krutimi,pradejau duoti misinukus....Plius jis dar pradejo vaikscioti,begioti ir dienom miegoti vos karta,kartais du.....Visa to rezultatas - pradejo miegoti naktimis...Aisku buna atsikelia,pravirksta(ir pakankamai daznai) tai as visad salia lovos laikau kokios arbateles buteliuka.Jis pageria pageria ir taip iki 6 - 7 ryto jau isgyvenam be pienuko thumbup.gif
taigi viskam ateina laikas. Tik vienos mamos anksciau pradeda issimiegoti,kitos dau daug veliau...Ir tik nuo pacios mamos priklauso,kaip elgtis! mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,mergytes,kaip juma patinka.mano brangenybei jau 2 metai ir 2 menesiai,bet mes naktim "draugaujam" iki siol.As taip pat manau,kad kiekvienai mamytei ateina savas issimiegojimo laikas.Ir nepergyvenkime:juk tie musu mazieji labai greitai uzauga
Atsakyti