Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

Mano mažyliui 9men.,dar maitinu pati,todel nakti pareikalauja pieno 2-3 kartus.Neisivaizduoju, kaip reiks atpratinti.
Atsakyti
Mano panelytė pavalgo vakare apie 21-22 val ir užmiega nakčiai.Sekantis valgymas tik apie 5 ryto,dar kartelį pavalgo kokią 7-ą ir toliau miega iki 9.Tai skaitau,kad mes beveik ir nevalgom naktimis.O mums tik 10 savaitėlių
Atsakyti
mes saviski kaip tik atratinom nuo mamos pieno ir zindimo nakti kai jam buvo 1m ir 2 men,man paprasciausiai truko kantrybe,nebeistveriau neissimiegojimu ir skausmo rutu jam bezindant,taigi paprasciauisi viena vakara migdziau ant ranku,salia nesiguliaumo nesiojau. tiesa zirze daug,nesiot tekdavo it iki 1nakties,o ir nakti prabusdavo daznopkai,tai ir tada panesiodavau,bet tai truko tik savaitele. paskui (ir dabar) pasiguldydavau salia ir jis pamazu uzmigdavo,tada ir pernesdavai i lovyte.nustojus duoti kruti,palengvejo ne tik mano miegas,bet ir sunus pradejo miegoti visa nakti thumbup.gif kantrybes tau atpratinant! smile.gif
Atsakyti
Dukrytei 1 m 7 mėn., bet mes dar valgom mamos pienuką ax.gif Jokio skausmo ar kito nepatogumo nejaučiu, nors gal jau ir norėčiau baigti, o ji , kaip tyčia, dar labiau įsimylėjo papulius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(giedree_grey @ 2006 06 20, 17:04)
mes saviski kaip tik atratinom nuo mamos pieno ir zindimo nakti kai jam buvo 1m ir 2 men,man paprasciausiai truko kantrybe,nebeistveriau neissimiegojimu ir skausmo rutu jam bezindant,taigi paprasciauisi viena vakara migdziau ant ranku,salia nesiguliaumo nesiojau. tiesa zirze daug,nesiot tekdavo it iki 1nakties,o ir nakti prabusdavo daznopkai,tai ir tada panesiodavau,bet tai truko tik savaitele. paskui (ir dabar) pasiguldydavau salia ir jis pamazu uzmigdavo,tada ir pernesdavai i lovyte.nustojus duoti kruti,palengvejo ne tik mano miegas,bet ir sunus pradejo miegoti visa nakti thumbup.gif kantrybes tau atpratinant! smile.gif


Atpratinti nuo kruties yra viena, o ka daryti jei daugiau nieko negeria? g.gif bandziau karves piena, pucia pilva verysad.gif nuo misineliu ziaugcioja blink.gif
Jau 1m 8men be miego, bet tai ne didziausia problema. Ka reiks daryti jei neturesiu pieno g.gif
Atsakyti
Maniskis negere is viso jokiu kitokiu skysciu kol gaudavo MP. O paskui kai jis eme mazeti, tai neturejo kur dingti, - pradejo gerti ir arbatas ir sultis. Misineliu jis niekada taip ir negere, matyt labai neskanu buvo, bet kai pieno jau labai sumazejo, nutariau visiskai nutraukt. Buvo jam 1.3 metai. Atnesiau karves pieno, paragavo, palaize ir isgere net 250 ml. O kai bandydavau duoti po MP, karves visada spjaudavo. Galvojau, kad niekada ir negers. Ir nuo to laiko anksti ryte geriam karves piena. Mums nuo pieno pirma menesi buvo tragiskai uzkieteje viduriukai. Bet paskui pamazu organizmas prisitaike.
Papildyta:
Maitinimus mažinau palaipsniui. Ne todėl kad pati norėjau, bet todėl kad mažis vis mažiau gerdavo MP. Nuo 10 menesių visai atsisakė valgyti naktimis, paskui dieną, paskui vakare. Taip pamažu mažėjo ir pienuko. O paskui kažkuriuo momentu jo sumažejo pastebimai, kad tiek, kiek reikėdavo jau nebeužtekdavo. Tai viskas įvyko natūraliai, tiek iš mažio, tiek iš mano pusės.
Atsakyti
QUOTE(DV mama @ 2006 07 03, 00:56)
Atpratinti nuo kruties yra viena, o ka daryti jei daugiau nieko negeria?  g.gif bandziau karves piena, pucia pilva  verysad.gif nuo misineliu ziaugcioja  blink.gif
Jau 1m 8men be miego, bet tai ne didziausia problema. Ka reiks daryti jei neturesiu pieno  g.gif

Manoji irgi nieko nenorejo apart pienelio. Kai nutraukiau-viska eme gerti ir valgyti mirksiukas.gif
Atsakyti
aš tai baigiau maitinti kai dukrai buvo 6mėn, nes tuo laiku dariausi nedidelę operaciją ir jis pas mane dingo (kad jos nemaitinau parą ir dar gal nuo vietinės narkozės) bet iš karto perėjom prie mišinių ir viskas buvo gerai ax.gif , jokių problemų. tai mišinį ji man gėrė iki 8mėn, po to psio, nei pienas, mei pieno mišiniai schmoll.gif , nieko jei iki šiol negaliu įsiūlyti.
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2006 07 01, 13:07)
Dukrytei 1 m 7 mėn., bet mes dar valgom mamos pienuką      ax.gif    Jokio skausmo ar kito nepatogumo nejaučiu, nors gal jau ir norėčiau baigti, o ji , kaip tyčia, dar labiau įsimylėjo papulius      wub.gif

Tas pats ir pas mus. Mano mažiui 1m ir 1 mėn. Jau norėčiau ir nutraukri maitinimą, bet, kad neišeina. Bandžiau ir padruskint, ir papipirint. Nieko. Nusivalo druską nuo papo ir toliau sėkmingai čiulpia. doh.gif Nežinau kaip čia bus. Kokių čia gudrybių reiks imtis...
Atsakyti
QUOTE(Inga-mama @ 2006 07 05, 17:50)
aš tai baigiau maitinti kai dukrai buvo 6mėn, nes tuo laiku dariausi nedidelę operaciją ir jis pas mane dingo (kad jos nemaitinau parą ir dar gal nuo vietinės narkozės) bet iš karto perėjom prie mišinių ir viskas buvo gerai ax.gif , jokių problemų. tai mišinį ji man gėrė iki 8mėn, po to psio, nei pienas, mei pieno mišiniai  schmoll.gif , nieko jei iki šiol negaliu įsiūlyti.

Aš taip pat maitinau iki 6 mėnių, o nutraukiau matinimą, nes nuo visko bėrė, tai teko rinktis mišinius alergiškiems vaikučiams. Kažkokio didelio diskomforto mažylė nepajuto, tiko jai ir mišinukai. O kai buvome jaumetukų ir poros mėnesių pasigavom virusiuką, nuo kurio labai suviduriavom, tai teko naktį vandenuką vietoj mišinio siūlyt. Bet kur tau - negėrė. Nuo tada - jokio pieno, jokio mišinio nei į burną, Jau sakiau, kad gal negerai, kad vaikas pieno iki dabar negeria, bet žiūriu gi ne mano vienos.
Atsakyti
Mums metai ir beveik mėnuo. Turim tą pačią bėdą-miegam susikėlę kojas ant mamos ir valgom pienuką n kartų per naktį doh.gif Būna naktų, kai keliasi retai, bet būna vos ne ištisinis čiulpimas visą naktį doh.gif Žinot, jau pavargau blush2.gif nors nieko malonesnio gyvenime už vaiko maitinimą nesu patyrus.
Bandžiau duoti vandens, karvės pieno, sulčių, kai nubunda naktį. Nieko negeria schmoll.gif Nors šiaip dieną-geria. Klykė kaip skerdžiamas kol gavo papulį burnon.
Kažkaip jau kaip ir norėčiau mažint tuos maitinimus, nes vitaminų stoka organizmui stipriai ėmė reikštis ir antrą vaikutį sustiprėjus galvoju šauktis, bet.......na negaliu aš jo kankint ir neduot papuko. Jis klykia kiek įmanoma, naktį jam net tėtis-ne draugas. unsure.gif patarimų niekas neturi, kaip supratau........
Atsakyti
Mano pupa (4men.) vakare pavalgo apie 21 - 22val ir tada ismiega iki 5-6val biggrin.gif o diena valgo kas 3 val smile.gif
Atsakyti