Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

Pries kelias dienas teko staiga nutraukti maitinima, nes labai susirgau. ir taip gaila buvo tai padaryti, nors jau dukrytei 1m ir 10men. blush2.gif Gaila buvo atimti is jos toki malonuma, bet ir man paciau buvo labai malonu ja maitint. Dideliu bedu del to neturejom, aisku, valgydavo prastokai, nes zinojo, kad yra papukas. Nuo metu isejau dirbti, tai tas papukas buvo tik vakare ir nakti. savaitgaliais aisku svente visa diena jai budavo thumbup.gif Uzmigdavo pamaitinta pati lovyteje. O nakti kai atkeliaudavo pas mus i lova, taip ir miegodavo iki ryto, nekilnodavau jos, nes nemaciau problemos. O dabar tiesiog vaika isveze mociute. Dukryte zino, kad mamyte serga, pasisenku su ja telefonu, ji yra tarp artimu zmoniu, zinau, kad neliudi ir manes neisko. tikiuosi, kol pasveiksiu, per savaite ir atprasim. tik va kazkaip mistiskai atrodo, kad pienukas paims ir dings kazkur tai, kai papai pilni to turtelio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liuduk @ 2006 04 12, 17:26)
Pries kelias dienas teko staiga nutraukti maitinima, nes labai susirgau. ir taip gaila buvo tai padaryti, nors jau dukrytei 1m ir 10men. blush2.gif Gaila buvo atimti is jos toki malonuma, bet ir man paciau buvo labai malonu ja maitint. Dideliu bedu del to neturejom, aisku, valgydavo prastokai, nes zinojo, kad yra papukas. Nuo metu isejau dirbti, tai tas papukas buvo tik vakare ir nakti. savaitgaliais aisku svente visa diena jai budavo  thumbup.gif Uzmigdavo pamaitinta pati lovyteje. O nakti kai atkeliaudavo pas mus i lova, taip ir miegodavo iki ryto, nekilnodavau jos, nes nemaciau problemos. O dabar tiesiog vaika isveze mociute. Dukryte zino, kad mamyte serga, pasisenku su ja telefonu, ji yra tarp artimu zmoniu, zinau, kad neliudi ir manes neisko. tikiuosi, kol pasveiksiu, per savaite ir atprasim. tik va kazkaip mistiskai atrodo, kad pienukas paims ir dings kazkur tai, kai papai pilni to turtelio  lotuliukas.gif

Ka padarysi-kazkada reikia nutraukti smile.gif Gerai,kad dukryte neverkia ir lengvai su tuo susitaike thumbup.gif
Tikiuosi greit pasveiksi ir vel busit kartu, nes tokiems maziukams mes mamos esam be galo reikalingos ir mes be ju kaip be daleles saves bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liuduk @ 2006 04 12, 16:26)
tik va kazkaip mistiskai atrodo, kad pienukas paims ir dings kazkur tai, kai papai pilni to turtelio  lotuliukas.gif

Aš prieš 2 savaites nutraukiau maitinimą.Maniau krūtinės sprogs,tiek pieno buvo doh.gif Kelis kart po truputuką nutraukiau,bet nedaug,o tik kad minkštesnė krūtinė būtų.Pamažu pamažu per dvi savaites ir dingo biggrin.gif Taip jau matyt gamta sutvarkė biggrin.gif Dabar taip gera,miegot ant pilvo galiu,nebereikia įklotų į liemenėlę thumbup.gif O ir mažylės apetitas labai pasitaisė thumbup.gif Jau nebenori ji pienuko iš papuko schmoll.gif Tik pribėga,paglosto,pabučiuoja papukus,prisiglaudžia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 02 17, 21:11)
4u.gif sveikutė,aš tave pilnai suprantu man taip pat teko laaabai sunkiai atpratint,tik skirtumas tas,kad maitinau iki 1metuku ir 10menesiu ir tas,kad pienuko jau paskutine savaite buvo visai lašas jūroje verysad.gif labai super patarimu negaliu duoti,bet g.gif sako yra pirkti tokia arbatėle kuri padeda atpratint tuo,kad i pienuka jis patenka ir vaikučiams jis laaabai nepatinka,bet apie tai tik girdėjau.Be to dar ligoninėj gulėdama daktarės kalbėjo,kad yra kažkokios tabletės nuo kuriu dingsta pienukas g.gif



Bet su tom tabletem reik atsargiai, jei dar planuoji ateity tureti vaikuciu nestuke.gif ir nori maitinti savo pienuku thumbup.gif ! girdejau kad gali pienuko tiek nebeturet kitakart po tu tableciu.....Nors aisku turbut visokiu tu tableciu yra...bet vistiek,kas naturalu,tas nedirbtina...geriau palaipsniui mazinti laktacija, susiverzti krutis.....ir pienuko nebera ax.gif
Atsakyti
4u.gif mes kelemės tris kartus beveik visada. bigsmile.gif kiek paskaiciau tai dauguma taip bigsmile.gif
Atsakyti
mes dabar tokį neblogą rėžimą pasidarėm. Pavalgom vėlai vakare (apie 22-23 val). Tada prabunda naktį apie 3-4 val ir paskui tik kai tėtis į darbą eina apie 6.30-7.30. O paskui dar abi numingal iki 10-11 val. Tai galima sakyt, kad nakti keliasi tik 1 kartą. Kad taip ir toliau bigsmile.gif
Atsakyti
O mes vis dar valgome 4-5 kartus per nakti. Sveikata nebenesa, bet atimti is vaiko pieneli sirdis neleidzia. verysad.gif
Atsakyti
Mano pupa (2 sav.) galima sakyti nevalgo nakti, nes uzmiega 23-24 val. pabunda tik 6-7 val. ryte, pavalgo kokias 10 min ir dar pora val miega.
Miegam atskirai- ji savo loveleje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasarinuko leliuko mama- 2006: 02 birželio 2006 - 11:56
mums 1.3men. miegam kartu nes daznai prireikia papuko ax.gif doh.gif , kad ir labai jau atsibosta kartais, bet vis neuztenka ryzto atpratint ji blush2.gif , gal jau ir laikas, bet vis atidedu velesniam laikui 4u.gif
Atsakyti
Iki pusės metų valgydavo 4-5 kartus, nuo 6 mėn.iki vienų metų naktį keldavosi pavalgyti du kartus, dabar tik vieną kartą.
Atsakyti
Mano vaikutis beveik 7 mėneių miegot eina apie 22 val, keliasi apie 2-3 val pavalgyti. Na, o čia ir prasideda... doh.gif Pamaitinu jį ir kartu užmiegame, tai nuo jis keliasi jau kas 1-2 val. Aš manau tuomet, kai išsibudina jam geresnio būdo užmigti nėra. biggrin.gif Bet tai manęs tai visai nevargina. Aišku, kai prasikals darntulis pirmas, tai reiks jau liautis su matinimu naktį. g.gif
Atsakyti
O mes pavalgome apie 23-24 ir miegam iki 3-4 thumbup.gif
Paskui jau keliamės kartu su tėčiu - jis į darbą, mes pusryčiaujam apie 8 bigsmile.gif
Labai tikiuosi, kad tas ritmas ir liks toks, nepasikeis.
Atsakyti