Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

QUOTE(Merlote @ 2006 03 28, 12:48)
mes kaip tik siuo metu atpratinam nuo pieno gerimo nakti, diena jau atprato. jam 1,5 metu. tai 3 naktis kankinomes, tiesa dvi pirmos buvo labai sunkios, vyras visa nakti supo, kol imigdavo, ash miegojau kitur, kad nebutu pagundu. reke visa gerkle, bet kito budo nematau. o trecia nakti tik vos paverke, ismiegojo iki 8 ryto, po to papusryciavo koses. na, manau pati sunkiausia istvereme, liko visai nedaug.
manes nevargino maitinimas naktimis, normaliai issimiegodavau, nes salia migdydavau, bet kadangi vel pastojau tai nusprendziau nebemaitinti krutim visiskai.
tiesa mes buvome metuku ji atpratine nuo nakties valgymo, tai daug lengviau sekesi, tik verksleno, bet neklyke.  doh.gif  bet susirgo ir vel pradejom duoti....
tik dabar beda kur ta piena deti??? atrodo kad sprogsiu  blink.gif

Vis po truputi nusitrauk(tik tiek kad labai neverztu). Po to retink nusitraukinejimu skaiciu kol viena diena pajusi,kad nebeverzia(tada nebenusitraukinek). Krutines ilgai bus pieno pilnos(svarbu kad neverztu),bet jis kazkaip sekmingai dingsta,reikia tik islaukti.
As taip dariau ir viskas gavosi thumbup.gif
Pradzioj ir temperatura kiek pakilo, bet po keliu dienu viskas susitvarke ir pienukas po truputi isgaravo tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1-oji mama: 28 kovo 2006 - 14:23
Kaip jums gerai, kad taip lengvai pavyksta nutraukt maitinimą thumbup.gif
Aš tai, man rodos, niekad nebaigsiu verysad.gif Kuo toliau, tuo labiau ji nori papulių. Ne tai, kad nori valgyt, bet daugiau iš įpročio. Kai būnam svečiuose, tai net neprašo, o namie tai nenulipa nuo manęs. Duodu valgyt "normalaus" maisto , tai ji prašo papulio doh.gif Ir mažai ką tevalgo be MP. verysad.gif Vaikštau iš paskos prašydama suvalgyt kąsnelį, o ji purto galvą sakydama "ne" doh.gif Atrodo, visko nupirkčiau, kad tik valgytų. Kartais taip skaniai padarau, o ji nusisuka schmoll.gif schmoll.gif Aišku, ji nealkana, prisivalgo MP, bet juk neužtenka tokio amžiaus vaikui tik MP. Kažką reik daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2006 03 29, 00:51)
Kaip jums gerai, kad taip lengvai pavyksta nutraukt maitinimą    thumbup.gif
Aš tai, man rodos, niekad nebaigsiu     verysad.gif    Kuo toliau, tuo labiau ji nori papulių. Ne tai, kad nori valgyt, bet daugiau iš įpročio. Kai būnam svečiuose, tai net neprašo, o namie tai nenulipa nuo manęs. Duodu valgyt "normalaus" maisto , tai ji prašo papulio    doh.gif   Ir mažai ką tevalgo be MP.    verysad.gif   Vaikštau iš paskos prašydama suvalgyt kąsnelį, o ji purto galvą sakydama "ne"     doh.gif   Atrodo, visko nupirkčiau, kad tik valgytų. Kartais taip skaniai padarau, o ji nusisuka    schmoll.gif  schmoll.gif   Aišku, ji nealkana, prisivalgo MP, bet juk neužtenka tokio amžiaus vaikui tik MP.  Kažką reik daryt    g.gif

Mums buvo lygiai tas pats ax.gif
Kai nutraukiau maitinima koki pora dienu(turbut is liudesio) nieko nevalge -sulyso,bet veliau slave viska be problemu. Ir miegoti eme gerai.
Reikia kada nors vis gi nutraukti - ypac jeigu yra tokiu problemu su maistu(mums dar buvoi ir su miegu).
Tai ir tu panaudok meteliu(pelyno arbatos) firmini metoda thumbup.gif ir tikrai nutrauksi be jokiu vaiko dideliu kankinimu-tiesiog pati nebenores.
As tai viska buvau isbandzius ir vilti praradus, bet tos METELES(PELYNAS)tikras issgelbejimas tokiems variantams kaip musu. thumbup.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1-oji mama: 29 kovo 2006 - 09:09
QUOTE(1-oji mama @ 2006 03 29, 10:06)

Tai ir tu  panaudok meteliu(pelyno arbatos) firmini metoda  thumbup.gif ir tikrai nutrauksi be jokiu vaiko dideliu kankinimu-tiesiog pati nebenores.


Prieš savaitę pabandžiau aš tą pelynų arbatą.Na labai jau jai nepatiko papulio skonis schmoll.gif Nei dieną,nei vakare nebenori schmoll.gif Kai tik prisimena,iškart pati sako nekania(neskanu).Bet va naktį niekaip neatpranta doh.gif Rėkia,žviegia,kol gauna.Ir pradėjo gal kokį 10 kartų per naktį prašyt.Krūtinės jau pasidaro tuščios,o jai visai nesvarbu.Svarbiausia,kad būtų burnoj doh.gif Jaučiu savaitgalį reiks palikt su vyru miegot,o pačiai eit į kitą kambarį.Jeigu jam užteks kantrybės g.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaA @ 2006 03 29, 12:47)
Prieš savaitę pabandžiau aš tą pelynų arbatą.Na labai jau jai nepatiko papulio skonis schmoll.gif Nei dieną,nei vakare nebenori schmoll.gif Kai tik prisimena,iškart pati sako nekania(neskanu).Bet va naktį niekaip neatpranta doh.gif Rėkia,žviegia,kol gauna.Ir pradėjo gal kokį 10 kartų per naktį prašyt.Krūtinės jau pasidaro tuščios,o jai visai nesvarbu.Svarbiausia,kad būtų burnoj doh.gif Jaučiu savaitgalį reiks palikt su vyru miegot,o pačiai eit į kitą kambarį.Jeigu jam užteks kantrybės g.gif

Na, jei pasiryzai,tai reikejo nebeduoti ir nakti,nes po to ji ims reikalauti ir diena. Bus uzburtas ratas. g.gif Vaikas nebesupras tai ar galima to pienuko, ar ne. Skausminga mamai labiau negu vaikui,bet gi reikia kada nors ryztis, paskui tik i nauda.
Manoji irgi vakare uzmiegant verke,prase. As daviau kiek tik norejo,bet patepta su ta arbata. Atsitraukia paragavusi,kad neskanu,bet vel praso-as duodu. Ir taip keleta kartu. Na, savaitele pazirze,uzmigdavo uzsilipusi ant manes(as ant nugaros). Prabusdavo ir nakti verkdama. Bet ilgainiui uzsimirso.
Kai verks bandykit panesioti, prisiglausti kazkaip rasti nauju budu. O jei tas nepades,tiesiog islaukti, tegu paverkia. Nieko neatsitiks
Pamaciusi,kad savo verkimu neisreikalaus nieko, pati ieskos kitu nusiraminimu budu:)) Vaikas supras,kad pasirinkimo nera-arba reikia valgyti neskanu papuka(ko tikrai nedarys), arba ji pamirsti ir galvoti kaip kitaip uzmigti.

Sekmes mirksiukas.gif smile.gif

QUOTE(vikaliu @ 2006 03 29, 20:40)
Dėkui už patarimus      4u.gif   Tikrai išbandysiu pelynų arbatą. Tik susikaupsiu, pasiruošiu šiam "sunkiam" darbui ir bandysiu.
Bet kaip man gaila Viktutės    verysad.gif   Juk jai papuliai - VISKAS      wub.gif

Patikek ir as taip pat galvojau ir taip pat sakiau. Del to ir maitinau tiek ilgai(1m.8men.)Vyras ir kiti vis ragino,o as tempiau iki tol kol jau visai vaziavo stogas. Prabusdavo nakti pries gala kokius 5-6 kartus. Bet galvodavau kaip ji uzmigs be papuku,juk jeigu kas - nusiramindavo tik prie ju. Bet ryzausi-ir del miego,ir del maisto( nieko normaliai nevalge).
Kai papukas tapo nebeskanus ji uzmigdavo prisiglaudusi prie manes, atsigulusi ant manes. Leidau viska,kad tik kompensuotusi praradimas tongue.gif Diena prasydavo vietoj papuko nusiraminimui panesioti. Na ir jau 4-as menuo kaip viskas pamirsta. Dabar pasako dar" papukas neskanus". Bet tik juokdamasi biggrin.gif
Nebijok, viskas kompensuosis kitais dalykais bigsmile.gif

smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(1-oji mama @ 2006 03 29, 14:58)

Manoji irgi vakare uzmiegant verke,prase. As daviau kiek tik norejo,bet patepta su ta arbata. Atsitraukia paragavusi,kad neskanu,bet vel praso-as duodu. Ir taip keleta kartu.

O tu ir naktį pasitepdavai,kai prašydavo g.gif.Aš tai naktį nesitepu g.gif Vakare ji pas mane taip pat užmiega be papulio,aišku sunkiai,bet užmiega.Taip pat mėgsta atsigulti ant manęs.Tenka ir pasupti.Bet praėjus maximum dviem valandom po to kai užmiega,pradeda zysti ir prašyt krūties doh.gif Taip prasideda kėlimosi maratonas doh.gif Situacija darosi nebepakenčiama schmoll.gif Aš be miego,pikta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaA @ 2006 03 30, 09:27)
O tu ir naktį pasitepdavai,kai prašydavo g.gif.Aš tai naktį nesitepu g.gif Vakare ji pas mane taip pat užmiega be papulio,aišku sunkiai,bet užmiega.Taip pat mėgsta atsigulti ant manęs.Tenka ir pasupti.Bet praėjus maximum dviem valandom po to kai užmiega,pradeda zysti ir prašyt krūties doh.gif Taip prasideda kėlimosi maratonas doh.gif Situacija darosi nebepakenčiama schmoll.gif Aš be miego,pikta verysad.gif

Tai cia del tos nakties butent ir tepiausi(visa problema musu buvo,kad nakti keldavosi daznai ir as buvau visai be miego),nes diena dar galima kazkur kitur demesi nukreipti. smile.gif
Truputi pavargsi dabar( keleta naktu),bet po keliu dienu jau galesi isimiegoti normaliai. tongue.gif
Nepatingek nakti pasitepti ir duok, paragavusi ji pati nebenores kaip ir diena. Manoji paprasydavo ir tuoj pat prisiminusi,kad neskanu,atsakydavo, kad nenoriu. Tai as pio kurio laiko nebesitepdavau,nes zinojau,kad jeigu ir prasys vistiek nenores(vis prisimena neskanu skoni).
Svarbiausia- kiek tik prasys tiek duok "neskanu "papuka. Taip tu nebusi kokia negeriete,kuri neduoda vaikui tokio brangaus dalyko. Ir veliau krutines slepti nereikes(kaip kitos mamos bijo rengtis prie vaiku). Supras,kad niekas cia nekaltas-papukas tapo nekanus, tad jo nebenores. O jau kaip tai kompensuosit -ji pati duos zinoti.
Manoji prase diena nesioti,nakti irgi kol uzmigdavo apsikabindavom,kabarodavosi ant manes, glostydavau.
Viskas atrodo baisiau nei yra. Istikruju vaikai labai greit adaptuojasi.
Pasiryzimo ir sekmes smile.gif Pamatysi-viskas bus OK
biggrin.gif
Atsakyti
Na štai jau keturios naktelės kaip atsisveikinome su papuliu thumbup.gif Tiesa miega dar prastai,prabunda nemažai kartų,verkia,tenka raminti,supti.Na bet tikiuosi,kad greitai pradės geriau miegoti biggrin.gif Labai padėjo ta pelynų arbata thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaA @ 2006 04 03, 13:38)
Na štai jau keturios naktelės kaip atsisveikinome su papuliu thumbup.gif Tiesa miega dar prastai,prabunda nemažai kartų,verkia,tenka raminti,supti.Na bet tikiuosi,kad greitai pradės geriau miegoti biggrin.gif Labai padėjo ta pelynų arbata thumbup.gif

Na, saunu-sveikinu! Zinoma palaipsniui miegas susitvarkys, viskas bus gerai. Svarbiausia Didydis Darbas jau padarytas biggrin.gif
Sekmes! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(1-oji mama @ 2006 04 03, 14:15)
Zinoma palaipsniui miegas susitvarkys,

Iš tikrųjų,jau trečia naktis,kaip prasibunda pirmą kartą 5-6val. ryto blink.gif Man net keista,kad aš galiu miegoti,kai per 1,8 m. nė kart nebuvo išmiegojusi bent iki 4val. blink.gif Aišku būna pasiraito,kartais suzyzia,bet supratusi,kad aš šalia,toliau miega thumbup.gif Tikiuosi kuo toliau,tuo geriau miegos.
Atsakyti
QUOTE(JurgaA @ 2006 04 07, 09:41)
Iš tikrųjų,jau trečia naktis,kaip prasibunda pirmą kartą 5-6val. ryto blink.gif Man net keista,kad aš galiu miegoti,kai per 1,8 m. nė kart nebuvo išmiegojusi bent iki 4val. blink.gif Aišku būna pasiraito,kartais suzyzia,bet supratusi,kad aš šalia,toliau miega thumbup.gif Tikiuosi kuo toliau,tuo geriau miegos.

Miegos miegos tongue.gif Manoji lygiai taip pat budavo prabudusi ir paverkai ir pazirzia. Taip vis palaipsniui geryn geryn. Ir va dabar jau praejo 4men. miega kaip angeliukas. bigsmile.gif
Isivaizduoju kaip gera pamiegoti po sitiekos laiko biggrin.gif Ir as dabar kaifuoju biggrin.gif
Bet jau antro tokio isdykelio norisi blush2.gif
Atsakyti
as atpratinau ir visai nustojau maitinti tada, kai isdygus dantims pradejo kandziotis-7men. tongue.gif . ji tokio amziaus dar valgydavo nakti apie 3val, tai mes paprasciausiai ja panesiodavom ir uzmigdydavom, neduodavom nei buteliuko, nei papo. pavargom taip pora savaiciu ir ramu iki siol thumbup.gif
Atsakyti