Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

Nors neturėjau tokios problemos, bet mano draugės praktikavo taip: kelias naktis vaikutis miegodavo su tėveliu. Pirmos naktys sunkios, bet po to viskas greitai susitvarkė. smile.gif
Atsakyti
4u.gif sveikutė,aš tave pilnai suprantu man taip pat teko laaabai sunkiai atpratint,tik skirtumas tas,kad maitinau iki 1metuku ir 10menesiu ir tas,kad pienuko jau paskutine savaite buvo visai lašas jūroje verysad.gif labai super patarimu negaliu duoti,bet g.gif sako yra pirkti tokia arbatėle kuri padeda atpratint tuo,kad i pienuka jis patenka ir vaikučiams jis laaabai nepatinka,bet apie tai tik girdėjau.Be to dar ligoninėj gulėdama daktarės kalbėjo,kad yra kažkokios tabletės nuo kuriu dingsta pienukas g.gif
Atsakyti
tai pieniukas ir taip manau savaime dings,bet kadarysiu jei nieko kito neims o pieniuko nebus,virgdyti angeliuko visai nenoriu nes nervu sistema dar tik formuojasi.Bet man jau baisu darosi jei reikes maitinti iki beveik 2 men bet bandyt reikia kazka g.gif
Atsakyti
QUOTE(bambukas @ 2006 02 16, 18:09)
Sveikos mamytės,patarkit kaip atpratinki angeliuka nuo mamos pieno.Situacija tokia jam jau 1m ir 1men o nakty dar valgo ir gan daznai.Jis ne tiek valgo kiek ciulpia kaip soske nusiraminimui,ir beda tame kad mes neimam nei soskes nei buteliuko jam tai baisus reikalas kazkas burnytej svetimo gal kas galit patart verysad.gif aciu sirdingai


mano vienai draugei irgi panasei buvo, tik ji maitint negalejo jo nes alergiskas labai. jis neciulbe soskes o ir is buteliuko gerti visiskai atsisake. tada mokino gerti is puodelio is pradziu su sauksteliu girde ir tuojau sekmingai ismoko gerti.
kita giminaitei irgi taip pat buvo tik ji nutraukt maitinima turejo nes laukesi kito. irgi neeme nieko ismokino gerti is puodelio.
dar pabandyk nupirkti ta puodeli vaikiska kur su dangteliu ir na tokiu ciulptuku gal tas patiks.
Atsakyti
Mes iki pusės metukų kėlėme du kartus, dabar keletą kartelių teko ir šešis...o tris tai visada blink.gif
Atsakyti
galiu pasidalint savo patirtim ir as.. savo vaika maitinau iki 1.5 metu, beveik.. kol nutariau, kad gana. nes keldavosi kas pora valandu nakti....
taigi, nutariau, kad viena savaite nemaitinsiu visiskai dienos metu, nes maitinau vis dar... pirma diena buvo sunki.. verke, prase, reke... atrode, lyg butu didziausias ligonis.. lotuliukas.gif bet kankinomes abu, jis - nes norejo pienuko, as - kad vaiko gaila... smile.gif bet nieko, kita diena buvo lengvesne, sekanti dar lengvesne... paskui, po savaites nustojom valgyt nakti. turiu dar pasakyt, kad paprasto pieno jis neimdavo.. taigi, pirma nakti nubudo... reke... labai reke... kankinomes... supau tris valandas ant ranku, kol uzluzo, bet jau ismiegojo iki ryto... antra nakti pareke vos 20 minuciu.. trecia tik prabudo, padaviau soske ir toliau miegojo... taip ir baigiau maitinti...
taciau turiu pasakyt, kad taip gali uzsitesti ir ilgiau. kiekvienas vaikas kitoks... tik reikia noro, mamos noro... zinau, kaip sunku ir skauda sirdi, kai vaikutis rekia, bet kai reikia, tai reikia... smile.gif tik nepasiduok. nes jei viena karta nusileisi, paskui jau bus sunkiau. jei jau nutarei, kad gana, tai reiskia, kad gana.. ir jokiu - dar viena karta... smile.gif

sekmes
Atsakyti
Mums beveik 5 men. Diena pienuko nelabai, bet nakti truputi atsigeria - nedaug ir reikia, vos pradeda ciulpti, tuoj ir nuluzta mirksiukas.gif
Atsakyti
kai dukrytei buvo 10men, norejau nutraukti maitinima, taip letai po truputi, bet...gaila kai ji nakti verkia ir spjauna buteliuka, tai taip po pirmos nakties ir neeksperimentavau. O nutraukiau, kazkaip savaime, manau padejo svetima vieta, grynas oras ir gal sulauktas momentas kai dantukai isdygo, nes kai dygsta - vaikas nusiramina, jausdamas motinos kvapa. Nuvaziavome i Palanga ir stebuklas ivyko. O pienukas pilnai dingo po sav. nezinau, bet as tai vaiko nekankinciau, manau jis pats kada nores tada ir atpras. O karves pieno mazoji ir nabar negeria, geria misinuka, jogurta ir kefyra:)
Atsakyti
Mums irgi panasi situacija buvo. Sia problema issprendem tik tada, kai as porai naktu isejau miegoti i kita kambari. Tik tada pamirso. O iki tol jokie budai mums nepadejo
Atsakyti
Mano sūnui kai suėjo lygiai metai pats atsisakė mano pieno,tai ir naktį kai keldavosi tai arbatėlės pakišdavau ir gerai būdavo.
Atsakyti
Niu,paskaiciau ir nutariau ir as pabandyt pelynu arbata thumbup.gif kai eisim i parduotuve reiks uzsukt i vaistine nusipirkt thumbup.gif ziuresim kaip cia mum seksis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(merepopins @ 2005 12 29, 13:29)
O ryžtis atpratinti nuo naktinio (ir ne tik) maitinimo savo pienu reikėtų suplanuoti. Pavyzdžiui, jei ruošiatės grįžti į darbą, vaikeliui jau ir taip bus didelis stresas -- mamytę mažiau matys. Tai jei dar ir žindymą tuo metu nutraukti -- dar vienas smūgis jam. Todėl suėjus mažyliui metams, išėjau į darbą, tačiau toliau maitinau. Manau, jam tuo metu itin svarbūs buvo tie mūsų naktiniai susitikimai. wub.gif Kad nenutraukiau maitinimo MP labai džiaugiausi ir tuomet, kai mano metinukas susirgo Roto virusu -- jis tuomet atsisakė bet kokio maisto ir kelias dienas buvo gyvas tik mano pienu ir lašelinėmis.  verysad.gif

Ir dar vienas pastebėjimas -- iš tiesų, jei jau pasiryžote atsisakyti maitinimo, tai jokiu būdu nepersigalvokit. Aišku, bus sunku, bet verta pakentėti... Sėkmės ir daug daug kantrybės. 4u.gif


Pas mus tos pačios problemos naktimis, kartais taip pavargstu per naktį, o ryte jau į darbą žiūrėk doh.gif , galvoju viskas šianakt nebegaus, ateina naktis ir vėl tas pats, tik dabar, kai netingiu ir labiau pasistengiu, naktį bandau migdyti sūnelį lovytėje, tai pasitaiko kad tenka tik porą kartų atsibusti, o kai užeina dantukų dygimo naktis tai nebeiškenčiu ir tenka miegot vėl kartu. Bet ir mus pienukas išgelbėjo labai kai susirgom rotu, keturias paras gyvi buvom tikMP,todėl gal ir jokių lašelinių ir vaistukų neprireikė smile.gif Todėl kolkas stengiuosi pakentėti, nes kada nors vistiek išauš ta diena kai mums nebereiks mamytės papuko ir viskas susitvarkys savaime 4u.gif Bent jau aš taip naiviai tikiuosi ir mes visi laimingai galėsim miegoti wub.gif
Atsakyti