Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

Man irgi krutinė jau neskausminga thumbup.gif per 3 dienas susitvarkė, bet va pienas tai teka dar vis su įklotais turiu būti doh.gif na bet gerai kad nebesikaupia ir ji nebekietėja
Atsakyti
QUOTE(Veitė @ 2006 01 23, 16:43)
na va, jau antrą naktį mano Mildutė puikiai išmiegojo be MP, ir į mano krūtinę visai dėmesio nebekreipia, tik spenelį karts nuo karto pabučiuoja thumbup.gif  Visiems ir aš dabar rekomenduosiu pelynų arbatą, nes mus padėjo pamiršt papuką nerealiai greitai blush2.gif

labukas. Nelabai supratau ką tu su ta arbata darei kad mažylė atprato nuo papulio. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linmauric @ 2006 02 11, 19:32)
labukas. Nelabai supratau ką tu su ta arbata darei kad mažylė atprato nuo papulio. unsure.gif

Na taigi tepė spenelius ir aplink laukelį (pelynų arbata karti na nemalonaus skonio) tai vaikas paragavęs ir pajutęs ne to ko tikėjos (saldaus pieno) greičiau atprantą ir nebenori wink.gif

Aš tai po truputi vis duodavau vyrui nutraukti nes kai pati nutraukinėti bandydavau tai skaudėdavo verysad.gif tai va jis tuos kietumus ir panaikino o po to kai nebekietėjo tai ir visai jas pamišti galėčiau jei ne tos balutės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaiza @ 2006 02 11, 20:54)
Na taigi tepė spenelius ir aplink laukelį (pelynų arbata karti na nemalonaus skonio) tai vaikas paragavęs ir pajutęs ne to ko tikėjos (saldaus pieno) greičiau atprantą ir nebenori wink.gif

o kur jos gauti? nes mane labai vargina maitinimas naktinis
Atsakyti
Vaistinėj pabandyk mirksiukas.gif
Ar tu kur kitur Veite pirkai? g.gif
Atsakyti
As viresneji maitinau iki 1.3 men. ir 1 dantukas sugendo seseriu su puse metu! mirksiukas.gif
bet salduminus pradejo ragauti tik nuo 3 metu !
maziuka dar maitinu, o dantukus valome tik pres mega ir po valgio(nakti) ne plovinejam su vandenuku doh.gif
Atsakyti
Abi savo paneles maitinau i diena ir nakti gana ilgai ir musu dantukai sveiki ir grazus thumbup.gif,niekada naktim nesikeldavom ir nevalydavom dantu blink.gif ,
vakare ,ryte valydavosi pacios ,nes man
to daryt neleisdavo ...tai toks ir valymas ju budavo,
ir nemanau kad del sugedusiu dantuku galima kaltinti naktini maitinima ,cia jau greiciau genai gal kokie
Atsakyti
QUOTE(Zaiza @ 2006 02 11, 20:33)
Vaistinėj pabandyk  mirksiukas.gif
Ar tu kur kitur Veite pirkai?  g.gif


tu teisi, vaistinėj būna mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,patarkit kaip atpratinki angeliuka nuo mamos pieno.Situacija tokia jam jau 1m ir 1men o nakty dar valgo ir gan daznai.Jis ne tiek valgo kiek ciulpia kaip soske nusiraminimui,ir beda tame kad mes neimam nei soskes nei buteliuko jam tai baisus reikalas kazkas burnytej svetimo gal kas galit patart verysad.gif aciu sirdingai
Atsakyti
As irgi maitinau savo dukryte iki 14 menesiu pati savo pienu, bet atpratinau naktimis valgyti mazdaug nuo 10 menesiu. Nepripazino jokio kito pieno, tik mamytes. Kai jai buvo vos daugiau nei metukai, pabandziau duoti karves pieno, bet visos pastangos niekams nueidavo - spjaudydavosi ir ne laso i burna. Mano pacios pieno 'atsargos' seko naturaliai, tad reikejo ka sugalvoti. Pabandziau imaisyti vaisiu jogurto i piena ir suplakti - toki 'milkshake' dukryte iskart isgere, ir taip visus kartus. Po keliu savaiciu pradejau mazinti jogurto kieki, kol viena diena daviau gryna piena. Ir nuo tada mazoji labai megsta savo pienuka (jai dabar 19 menesiu).
O ar tavo vaikutis miega atskirai nuo taves ar viename kambaryje? Tai irgi is mano pacios patirties labai daug reiskia...
Atsakyti
QUOTE(bambukas @ 2006 02 16, 18:09)
Sveikos mamytės,patarkit kaip atpratinki angeliuka nuo mamos pieno.Situacija tokia jam jau 1m ir 1men o nakty dar valgo ir gan daznai.Jis ne tiek valgo kiek ciulpia kaip soske nusiraminimui,ir beda tame kad mes neimam nei soskes nei buteliuko jam tai baisus reikalas kazkas burnytej svetimo gal kas galit patart verysad.gif aciu sirdingai


MANO BERNIUKAS IRGI TOKIO PAT AMZIAUS, IR VALGOME -CIULPIAME MES TA PIENUKA NAKTI, TIK NAKTI. DIENA NEDUODU JAU 2 SAV., IR VISAI NEBLOGAI SEKASI. JAU PORA DIENU NAKTI ATSIKELIA TIK DU KARTUS - O TAI JAU MAZAI, NES SIAIP 3-5 KARTUS KELESI, BET MUMS IR DANTYS DYGO, DABAR JU TURIME 9. O JUS KIEK? bigsmile.gif
Atsakyti
pas mus irgi dantukai dyksta ju jau 9 ir 10 neuzkalnu.bet va nakti tai problema,na bandysiu milksheika gal cia iseitis.nes jis labai isrankus ir jau man paciai daarosi sunku,nors pieniuko sociai.
Atsakyti