Įkraunama...
Įkraunama...

Naktinis maitinimas (1 tema)

Mums 8 menesiai, bet mes naktimis irgi valgome. Sakyčiau, kad daugiau dėl nusiraminimo, pajutino ar mama tikrai šalia.
O kiek kartų duodu papulį, tai jau nebeskaiciuoju. Gal kokius 3 kartus g.gif Jau darau viską autopilotu smile.gif

Atsakyti
Na taigi ir aš pagaliau rišau su MP thumbup.gif labiausiai džiaugiuosi kad mažajai nė kiek tai neskausminga (morališkai) ji net neatsimena apie pieną ir manęs netampo kas anksčiau pastoviai būdavo doh.gif jau 3 dienos ji negauna nė lašo man kiek sunkiau su tuo pienu tvarkytis bet jau nieko vienas didelis skaudulys pradeda į krutinę panašėti mirksiukas.gif doh.gif
Tai va prie reikalo kaip tai nutiko ogi ji vieną naktį sugalvojo kad paryčiais negers pienuko to man ir tereikėjo po to pora naktų ji negavo pieno naktim (užmigdavo su pienu) ir dieną jau tik prieš pietų miegą na o vieną naktį pasiryžom jau neduoti ir prieš užmiegant tai ji sunkiau užmigo vis prašė niam niam bet vyras nešiojo ir užsupo tai va tą naktį ji vis pradudinėjo ir pienuko prašė bet paryčiais įmigo thumbup.gif ir viskas net pati netikiu kad taip lengvai viskas (tikrai tikėjaus kad ji taip greitai pieno nepamirš biggrin.gif ) tai va tikiuosi jau čia viskas ir vėliau ji neprisimins bigsmile.gif
Atsakyti
O MUMS 1 METUKAS IR 1 MENUO, BET PIENUKA VALGOME NAKTI KOKIUS 3-4 KARTUS. NEZINAU KAIP PABAIGTI, NIEKO MUMS NEISEINA. BEDA YRA TA , KAD JIS NEIMA CIULPTUKO, O NAKTI NUBUDES VERKIA, BET UZSIMERKES.NEPADEDA NEI SUPIMAS, NEI ANT RANKU NESIOJIMAS, JIS TIK RIECIASI IR NEZINIA KO NORI. AISKU, ZINO KO NORI - MAMOS PIENO, NEREIKIA JAM DAUG TO PIENO VALGYTI, ALE TIK PRISIGLAUSTI IR RAMIAI UZMIGTI. TIKRAS GUDRUOLIS!!!

NEZINAU, KAIP MES ISSISUKSIME IS SIOS PADETIES. MATYT VISKAM ATEINA SAVAS LAIKAS. SU DUKRA BUVO LENGVIAU, NES JI EME CIULPTUKA, TAI GALIMA IR ISSIVERSTI. O CIA KUO PAKEISTI, JOKIU MERLIUKU AR SIAIP KAZKO NEIMA.
Atsakyti
Sveikutės!

maitinu dar ir naktimis smile.gif Įprato mažius nusiraminti ir pienelio gauna. Tik va neduoda ramybės dantukai. Kaip supratau, naktinis maitinimas didžiausias priešas dantukams cry.gif Prieš naktį išsivalome ir naktį kai kada blush2.gif po pienelio duodu vandenuko atsigerti. Bet vistiek forume skaitytos nuomonės tik blogos: jei matinsi naktį -- suges dantys!
O kažin, ar nėra tokių laimingų atvejų, kad tie danteliai nesugedo? Ir gal juos dar kaip nors mamytės prižiūrėjote (nenutraukus naktinio maitinimo)?
Pasidžiaukite!
Atsakyti
QUOTE(moduli @ 2006 02 06, 15:12)
NEZINAU, KAIP MES ISSISUKSIME IS SIOS PADETIES. MATYT VISKAM ATEINA SAVAS LAIKAS.

thumbup.gif BŪTENT mirksiukas.gif aš prieš kokį mėnesį irgi sunkiai įsivaizdavau nutraukimą o va pasikeičia viskas mirksiukas.gif Manoji irgi čiulptuko nepripažįsta schmoll.gif nuo pat gimimo jį spjovė o dabar tai net nesiūlau nes po to ir su juo kol atsisveikinsim doh.gif biggrin.gif

Na manoji tai nutraukus MP kiek pradėjo valgyti blink.gif jau tuoj neišmaitinsim laugh.gif ar jums irgi taip pasijuto g.gif na tikrai žymiai pagerėjas apetitas thumbup.gif taip tai kelis šaukštus o dabar jau normaliom porcijom valgo mirksiukas.gif
Atsakyti
yra laimingu atveju, tikrai yra. ir cia kazkokia jau paranoja mamom issivyste del tu naktiniu maitinimu. manau kad jei dar ir valai nakti, tai tikrai nieko neatsitkis. o jei ir turetu, tai tikrai ne naktinis maitinimas kaltas. arba vaikas paveldi/turi gerus dantis, arba ne. mano vyras pradejo valytis dantis, kai jau pats mokejo, o danty- ne vienas neblombuotas- 37 metai!!! o as nuo pat vaikystes stomatologo kedej sedziu, valyk nevales. taip kad tikrai nebijok. as saviske iki 2.2m maitinau, dantukai- super(pfu pfu pfu), ne karto nakti spac.nesikeliau valyti. aisku, nesakau, kad taip reikia daryti visom, bet as tai tikrai nepanikuociau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, vyresnėlį maitinau iki 2,4 metų, ir naktį valgė visada, bet dantys buvo sveiki ir gražūs. Gesti pradėjo daug vėliau, be to - krūminiai. O priekiniai taip ir iškrito nesugedę. Naktim tikrai nesikėliau valyti, užtekdavo vakare, prieš miegą išvalyti nuo kokių 1-1,5 metukų.
O mažiaus jau nuo 1,5 metukų priekiniai 4 dantukai turi rudą juostą. Vieno kraštas jau kaip įpjautas. Jį taip pat maitinau pati, ir naktim. Tik dabar jau po truputį rišam šį džiaugsmą. Valau kaip įprasta.
Nei vienas, nei kitas negėrė jokių arbatėlių, nenaudojom soskių nei buteliukų. Taigi, tie laimingi atvejai priklauso nuo vaiko dantų.
Atsakyti
Na o as savosios nemaitinau nakti,bet dantukai vienos skylutes doh.gif tai nemanau,kad cia visiems vaikams galioja ,kieno jau linke gesti,neapsaugosi niekaip.
Atsakyti
Mano abiejų sūnų priekiniai dantys išgedo, o dukros- ne. Visus maitinau ir dieną, ir naktį.
Atsakyti
QUOTE(Zaiza @ 2006 02 07, 17:14)
Na manoji tai nutraukus MP kiek pradėjo valgyti blink.gif jau tuoj neišmaitinsim laugh.gif ar jums irgi taip pasijuto g.gif na tikrai žymiai pagerėjas apetitas  thumbup.gif taip tai kelis šaukštus  o dabar jau normaliom porcijom valgo  mirksiukas.gif


labai džiaugiuosi su tavim, Zaiza, tikrai thumbup.gif O mūsų Mildai apetitas irgi neapsakomai pagerėjo thumbup.gif Dabar reik galvą sukt, kuo užkišt blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
na naktį po pienelio tai nevalau, tik duodu vandenuko atsigerti iš puodelio. Kelis gurkšnelius nuryja ir tiek. Būna, kad ir negeria.
Ačiū už padrąsinimą! 4u.gif
Atsakyti
man krūtinė nebeskausminga tapo, prėjus 2 savaitėms po nutraukimo, bet pieno vis dar išsispaudžia g.gif Nu, bet gal ten nevisai jau pienas, nes kažkoks balzganas blush2.gif
Atsakyti